1 700 $/міс
10
$/м²
офісне приміщення
175 м²
2 дні тому
2 міс. тому
28 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Оренда офісу з кабінетним плануванням в БЦ Олімпійський
Адреса: вул. Велика Васильківська, 72. ст.м Олімпійська.
В офісі 3 окремих кабінети, на 15 робочих місць, переговорна кімната.
Площа офісу-175кв.м, 50/40/20/12/7/кв.м, кухня обладнана 12 кв.м., вбиральня, 2 з/в.
Ремонт 2017 року.
В офісі встановлені кондиціонери, пожежна та охоронна сигналізація.
Висота стелі у приміщенні 2,8м.
Офіс розташований на 18 поверсі 30 поверхової будівлі Києва – з панорамним видом на центр міста.
Паркінг: за домовленістю наземний/підземний.
4 швидкісні ліфти.
Орендна ставка - $1800/місяць без однієї кімнати + ком. послуги.
#315917351059
Адреса: вул. Велика Васильківська, 72. ст.м Олімпійська.
Ремонт 2017 року.
Висота стелі у приміщенні 2,8м.
Паркінг: за домовленістю наземний/підземний.
4 швидкісні ліфти.
#315917351059
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Офісне приміщення. Об'єкт на 18 поверсі, У будівлі 30 поверхів. У приміщенні 3 кімнати. Комісія за послуги 50 %
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 100 $ | 1 700 $ |
| 05.04.2026 | - 200 $ | 1 800 $ |
| 25.02.2026 | 2 000 $ |