7 000 $/міс
54  $/м²
офісне приміщення
130 м²
2017 рік побудови
2 тиж. тому
2 міс. тому
3 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Аренда офиса ЖК Бульвар Фонтанов, ул. Ионна Павла ІІ

Просторный светлый офис в престижном жилом комплексе бизнес‑класса. Современная планировка и презентабельное рабочее пространство, готовое к ежедневной эксплуатации.
Характеристики:
— 24 рабочих места
— Переговорная комната
— Кухня
— Подземный паркинг
— Закрытая территория с фонтанами и развитой инфраструктурой
— Установлен генератор

Идеально подходит для команды, требующей представительного офиса в центральной локации с комфортной инфраструктурой. По вопросам аренды и просмотра — свяжитесь с нами.

29353
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Офісне приміщення. У будівлі 15 поверхів. Будинок побудований в 2017 році. Без комісії
Маяк
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Platinum partner
8
Років досвіду
10
Верифікованих рекомендацій
6
Років на сайті
Активних оголошень 120
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 8376
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.