1 400 $/міс
233  $/м²
офісне приміщення
6 м²
1899 рік побудови
сьогодні
2 міс. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД БІЗНЕС

Здається в оренду приміщення на 2-му поверсі в самому серці Києва за адресою: вул. Басейна, 5а.

Площа: 60 м²
Особливості:
• 2 окремі кімнати
• Санвузол
• Кухня
• Будинок обладнаний ліфтом

Приміщення ідеально підходить для офісу, студії, салону або іншого бізнесу. Зручна транспортна розв'язка та розвинена інфраструктура.

Для детальнішої інформації та організації перегляду телефонуйте за номером

Не втрачайте можливість розпочати свій бізнес у престижному районі столиці!
RR16529
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 5 поверхів. Будинок побудований в 1899 році. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 50 %
Royal Real Estate
Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 66
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2581
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
14.04.2026 - 100 $ 1 400 $
05.03.2026 1 500 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?