192 000 грн/міс
780  грн/м²
приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
246 м²
5 днів тому
2 міс. тому
13 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Оренда офісів у Будинок профспілок, центр Києва (Майдан Незалежності)

Можливість орендувати великою кількістю офіси

Пропонуємо в оренду офісні приміщення в самому серці столиці. Престижна локація, активний діловий центр, зручна транспортна розв’язка.

Зручний доступ до метро та транспорту
Можливість обрати офіс відповідно до потреб компанії

Деталі та організація перегляду — за телефоном.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Без комісії
Salar real estate
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 22
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1694
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.