77 200 грн/міс
400  грн/м²
офісне приміщення
193 м²
2 дні тому
1 міс. тому
12 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Шевченківський район.
Метро Лук”янівська.
Вул. Коперника, 11.

В оренду пропонується видове офісне приміщення.

Площа – 193м2.
Поверх – 14-й, нежилий фонд.

Планування: open space, переговорна кімната, кабінети, кухня ресепшн, складові кімнати, балкон, с/в. Дуже світле та приємне приміщення для роботи.
Встановлена система кондиціонування.
Кухня обладнана всім необхідним для комфорту (техніка, меблі і т.д.).
Біля дому є парковка.

Орендна ставка – 400грн/місяць + комунальні платежі.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення. Об'єкт на 14 поверсі. Комісія за послуги 50 %
Верифікований профіль
6
Років досвіду
6
Років на сайті
Активних оголошень 163
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 788
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.