149 905 грн/міс
350
грн/м²
приміщення вільного призначення
428 м²
3 тиж. тому
2 міс. тому
100 (сьогодні 2,
вчора 1)
Опис
Оренда сучасного офісу 428,3 м² у центрі Києва (Печерський район, вул. Євгена Коновальця, 31)
Пропонується просторий та функціональний офіс, який ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, зручне зонування та престижну локацію.
Планування офісу:
Офіс має зручне кабінетне планування з рецепцією та коридорною системою:
окремі однокімнатні кабінети, а також
блокові приміщення, що включають:
• простору основну кімнату (open space / робоча зона / зона прийому клієнтів)
• додаткову кімнату (кабінет керівника, переговорна або зона відпочинку)
Таке планування дозволяє легко організувати робочі процеси та розподілити команди.
Всі приміщення світлі та просторі, з високою стелею, ковроліном і гарним природним освітленням.
Виконані в нейтральних тонах, що легко адаптується під будь-який стиль роботи.
Для вашої зручності офіс мебльований: столи, стільці, шафи для одягу, стелажі для документів та тумби, на вході вас зустрічає рецепція.
Будівля пропонує комфорт і безпеку: охорона, конс’єрж, парковка, два ліфти. Є кондиціонер в кожній з кімнат і сучасні склопакети. Поруч – зелена паркова зона, аптеки, супермаркети, кафе, ресторани, а метро Печерська всього за 5 хвилин пішки.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 3 поверсі, У будівлі 7 поверхів. Без комісії

Куценко Наталія
Рієлтор
| Активних оголошень | 3 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 1 тиждень тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 26.03.2026 | - 17 132 грн | 149 905 грн |
| 20.03.2026 | 167 037 грн |