торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення
57.1 м²
2011 рік побудови
2 тиж. тому
2 тиж. тому
8 (сьогодні 1,
вчора 0)
Опис
Здається в оренду класне ФАСАДНЕ приміщення в сучасному ЖК "4U» комфорт класу (приміщення біля входу в 1шу секцію). Адреса: ЖК 4U, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 1б, метро Академмістечко. Приміщення вільного призначення, розташоване на фасадній частині ЖК "4U". Загальна площа приміщення становить 57,1м2. Вхід з фасаду (зі сторони під'їзда). З фасаду вхідна група та 4 панорамні вікна. Висота стелі 3м. В приміщенні: - лазерна, цементна стяжка підлоги; - металопластикові вікна/двері високої якості; - електроенергії заведено 15 кВт; - водопостачання/водовідведення; - розводка пожежної безпеки; - заведене опалення. Ремонт після будівельників! Житловий комплекс '4U' знаходиться в 15 хв від м. Академмістечко. В Комплексі один будинок з двох секцій , поверховістю 27, загальною кількістю квартир - 748. ЖК оснащений системою відеоспостереження, також приділена велика увага пожежній безпеці. В ЖК вже є Нова пошта, продуктовий магазин SPAR, кав’ярня, доставка суші OSAMA, пивний магазинчик. Перегляд в будь-який зручний для Вас час разом з експертом агенції THE Capital.
Артикул: #A24014
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 25 поверхів. Є електрика. Є опалення. Будинок побудований в 2011 році. Поруч є супермаркет, кафе, ресторан. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 50 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН