2 150 $/міс
18
$/м²
приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
118 м²
2014 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
4 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Оренда офісу 118 м² з дизайнерським ремонтом у стилі LOFT | вул. Василя Тютюнника, 37/1 | ЖК «Престиж Холл»
Локація / орієнтир:
м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 37/1
Сучасний житловий комплекс «Престиж Холл». Зручна локація — лише 5 хвилин пішки до станції метро «Палац Україна».
Основні характеристики:
Площа — 118 м²
Поверх — 3
Формат — офіс
На поверсі — лише офісні приміщення
Планування:
— 4 окремі кабінети (16,3 м² / 23 м² / 16 м² / 17 м²)
— простора зона ресепшн
— кухня
— серверна
— санвузол
— балкон — 4,3 м²
Стан та оснащення:
— новий дизайнерський ремонт у стилі LOFT
— офіс повністю мебльований
— розрахований до 15 робочих місць
— інверторна система кондиціонування
— карткова система доступу
— домофон
Переваги:
— сучасний формат офісу
— зручна транспортна доступність
— функціональне планування
— готовність до роботи без додаткових витрат
Додатково:
— вільний з 1 травня
Ідеально підійде для ІТ-компанії, креативної студії або представницького офісу.
Телефонуйте — надам детальну інформацію та організую перегляд!
ID 17676
Локація / орієнтир:
м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 37/1
Основні характеристики:
Площа — 118 м²
Поверх — 3
Формат — офіс
На поверсі — лише офісні приміщення
Планування:
— 4 окремі кабінети (16,3 м² / 23 м² / 16 м² / 17 м²)
— простора зона ресепшн
— кухня
— серверна
— санвузол
— балкон — 4,3 м²
Стан та оснащення:
— новий дизайнерський ремонт у стилі LOFT
— офіс повністю мебльований
— розрахований до 15 робочих місць
— інверторна система кондиціонування
— карткова система доступу
— домофон
Переваги:
— сучасний формат офісу
— зручна транспортна доступність
— функціональне планування
— готовність до роботи без додаткових витрат
Додатково:
— вільний з 1 травня
ID 17676
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг. Об'єкт на 3 поверсі, У будівлі 25 поверхів. Будинок побудований в 2014 році. У приміщенні 4 кімнати. Безбар'єрність: пандус, вхід у будинок на рівні землі, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Комісія за послуги 50 %
Історія зміни ціни
| 05.05.2026 | - 330 $ | 2 150 $ |
| 15.04.2026 | 2 480 $ |