100 000 грн/міс
1 314  грн/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
76.1 м²
1958 рік побудови
2 дні тому
1 міс. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ОРЕНДА ФАСАДОГО КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ БІЛЯ МЕТРО | ПОДІЛ
вул. Межигірська, 56 | 80 м²

Пропонується оренда ліквідного комерційного приміщення у самому серці Подолу — в безпосередній близькості до метро.

Всього 50 метрів до метро “Тараса Шевченка” — постійний пішохідний трафік та максимальна видимість для бізнесу.

Про об’єкт:
• загальна площа — 80 м²
• можливість поділу на 2 автономні приміщення по ~40 м²
• зручне планування для різних форматів діяльності
• перший поверх
• відмінний потенціал під орендний бізнес

Ідеально під:
• ритейл / магазин
• салон краси
• кав’ярню / стріт-фуд
• офіс / сервісний бізнес

Ключові переваги:
• одна з найтрафіковіших локацій Подолу
• фасадність та легкий доступ для клієнтів
• стабільний потік людей щодня
• висока інвестиційна привабливість (можливість поділу = подвійний дохід)

Оренда: 100 000 грн/міс
Можливий продаж (обговорюється індивідуально), без комісії

Це об’єкт, який працює на вас з першого дня — ідеальне поєднання локації, трафіку та функціональності.

Звертайтесь для отримання деталей та організації перегляду.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Склад, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. У будівлі 5 поверхів. Будинок побудований в 1958 році. У приміщенні 2 кімнати. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner