44 000 грн/міс
524  грн/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
84 м²
2011 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
16 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Оренда фасадного комерційного приміщення, ЖК “Пори року”, вул. Мокра, 16 (Кудряшова, 16)
Без комісії!

Пропонується в оренду фасадне нежитлове приміщення з окремим входом у престижному ЖК “Пори року”.
Вигідне розташування біля в’їзду та вхідної групи комплексу забезпечує постійний пішохідний та автомобільний трафік.

Основні характеристики:
• Площа 84 м²
• Поверх 1/17
• Потужність 20 кВт
• Будинок 2011 року

Планування:
• зона рецепції
• 4 окремі кабінети
• кухня
• санвузол
• комора
Додатково: є облаштоване підвальне приміщення - ідеально як склад або укриття.

Переваги:
• якісний світлий ремонт
• система кондиціонування
• сигналізація
• бойлер
• тепла підлога по всьому приміщенню
• формат: “заходь і працюй” — без додаткових вкладень
У приміщенні 9 років успішно працював салон краси, що підтверджує його комерційну привабливість.

Локація:
• ЖК бізнес-класу з доглянутою територією
• комплекс складається з великої кількості будинків + поруч інші ЖК
• поруч: NOVUS, Простор, Нова Пошта, кафе, сервіси
• метро Вокзальна 15 хв пішки
• є підземний і наземний паркінг + гостьова парковка

Ідеально підійде для:
салону краси, косметології, масажної студії, медичного центру, стоматології, магазину, дитячого центру або іншого бізнесу.

Є відеоогляд.
Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 25 поверхів. Будинок побудований в 2011 році. У приміщенні 5 кімнат. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Без комісії