приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
78 м²
2010 рік побудови
2 дні тому
5 днів тому
3 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Без комісії для орендаря.
Електроенергія відключилася дуже рідко .
Є повний відео огляд.
У будинку встановлено генератор на ліфти, опалення та воду.
Також є вивід під генератор у приміщенні.
Повністю закрита територія під охороною і відеонаглядом.
Пропонується в оренду OPENSPACE приміщення, в житловому комплексі «Botanic Paradise», по вулиці Назарівська 23, Шевченківський район, центр міста Київ.
Функціональне планування:
- Кухня
- Два приміщення OPENSPACE
- Санвузол
Загальна площа – 78м2.
Поверх – 1 із 10.
Вартість – 1700 $, можливий торг.
Має 2 поверхи.
Перший поверх . Не цоколь. Окремий вхід.
Вхід і вікна у двір.
Можливість припаркувати авто.
Оздоблення в стилі LOFT.
3 кондиціонери.
Ідеально під салон краси.
Будинок 2012 року побудови.
До метро "Університет" 5 хвилин пішки.
Самий центр міста.
Сам будинок знаходиться під цілодобовою охороною 24/7.
Можна зняти місце у підземному паркінгу за окрему вартість.
Шикарне місце розташування та добре розвинена інфраструктура.
Зацікавив об'єкт? Телефонуйте, пишіть – покажемо.
Звертайтесь, будемо раді допомогти.
#5709
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 10 поверхів. Під'їзд до будівлі - асфальт. Електрика підключена, потужність 30 кіловат. Окремий телефон. Газ природний. Холодна вода - водопровід, гаряча вода - електричний бойлер. Опалення автономне. Є 2 санвузла. Проведені металопластикові труби, нові. Тип огорожі - залізобетон. Підвал розташований під будівлею. Є багаторівнева автопарковка. Централізована каналізація. Коммуникационные сооружения - трансформаторна підстанція, газорозподільна станція, залізничний тупик, котельня. Для завантаження є авто-рампа. Охорона. Будинок побудований в 2010 році. Законні прибудови, кондиціонер, під'їзд будтехніки. Поруч є супермаркет, зупинки, їдальня, кафе, банкомат, ресторан, відділення банку. Документи на об'єкт нерухомості: договір купівлі-продажу. Нові. Інтернет оптоволоконний. У приміщенні 3 кімнати. Безбар'єрність: пандус, вхід у будинок на рівні землі, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Без комісії
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН