18 105 грн/міс
360
грн/м²
офісне приміщення
50.29 м²
1975 рік побудови
вчора
2 тиж. тому
27 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Оренда Приміщення Під Офіс Солом'янський район !!!ПОСТІЙНЕ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ!!!
Оренда офісу 50,29 м² у Бізнес-Центрі на Солом’янській площі (Липківського, 45)— зручне місце для вашого бізнесу.
Офіс:
Площа — 50,29 м²
4-й поверх
Завжди є світло
Керуюча компанія - швидко зреагуємо на будь-яке питання та допоможемо його вирішити
Пропускна система за електронними перепустками
Сучасні інженерні та телекомунікаційні системи
Парковка на 70 авто
Умови оренди:
360 грн/м² орендна ставка з ПДВ
Пряма оренда від власника (договір на 1–3 роки)
Людмила +38 ( [телефон приховано]
Офіс із ремонтом готовий до заселення.
Офіс:
Площа — 50,29 м²
4-й поверх
Пропускна система за електронними перепустками
Сучасні інженерні та телекомунікаційні системи
Парковка на 70 авто
Умови оренди:
360 грн/м² орендна ставка з ПДВ
Пряма оренда від власника (договір на 1–3 роки)
Людмила +38 ( [телефон приховано]
Офіс із ремонтом готовий до заселення.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас C, Приміщення в офісному центрі, Офісне приміщення. Об'єкт на 4 поверсі, У будівлі 9 поверхів. Будинок побудований в 1975 році. У приміщенні 2 кімнати

Людмила
Власник
| Активних оголошень | 8 |
| Останній візит на сайт | 3 дні тому |