35 000 грн/міс
318  грн/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
110 м²
2016 рік побудови
2 дні тому
2 дні тому
3 (сьогодні 1, вчора 1)
Опис
Оренда приміщення 110 м², м. Чернігівська — 5 хвилин пішки (вул. Юрія Поправки, 4/39а (Хоткевича, Каденюка, Вінстона Черчилля (Червоноткацька), Дніпровський район.

Пропонується в оренду функціональне комерційне приміщення в одній із найактивніших локацій лівого берега Києва — поруч із метро Чернігівська.

Планування та переваги:
4 окремі просторі кабінети
у кожному кабінеті — власний санвузол із душем (рідкісна та дуже цінна перевага)
бойлер
кондиціонер у кожному кабінеті
окрема зручна вхідна група
можливість зонування під різні види діяльності
правильне та продумане планування
фасадні вікна з можливістю розміщення реклами
зона очікування для клієнтів
кухня
дозволено адаптувати інтер’єр під потреби вашого бізнесу, робити ремон на ваш смак

Ідеально підійде під:
офіс
клініку або медичний центр
б’юті-сферу (салон, студію)
кабінет лікаря, психолога, косметолога, масажиста
навчальний центр або курси

Локація:
високий пішохідний та автомобільний трафік
густонаселений житловий масив
активна комерційна інфраструктура поруч
зручний під’їзд та комфортний доступ для клієнтів
Раніше приміщення використовувалось під готель. Є можливість виконати ремонт та оформлення у власному стилі.

Переваги для бізнесу:
чудово підходить для діяльності з постійним прийомом клієнтів
можливість роботи кількох спеціалістів одночасно
хороша видимість та потенціал для ефективної вивіски
Готове рішення для стабільного бізнесу у прохідній локації.