2 300 $/міс
58  $/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
40 м²
2021 рік побудови
сьогодні
сьогодні
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
#38937

В оренду пропонується фасадне приміщення в ЖК Ярославів град
Гарний трафік
є 2 входи, центральний поруч з магазином Новус
40м2
втсановлений інвертор

В центральній частині міста, поруч з магазинами, численними кафе і ресторанами, затишними парками і скверами, розташувався «Ярославів Град» новий житловий квартал, з продуманою ергономікою і комплексним підходом для людей, що віддають перевагу комфортному, стильному і динамічному способу життя.

У нас цінується час, комфорт та зручність життя. Оселившись в ЖК Ярославів Град, Ви зможете швидко добиратися у діловий центр столиці, ефективно розпоряджатися своїм часом і не витрачати його на дорогу, при цьому зможете приділяти більше уваги близьким і друзям. ЖК Ярославів Град - все що потрібно для комфортного проживання і роботи бізнесу.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 19 поверхів. Будинок побудований в 2021 році. Комісія за послуги 50 %
PRIMES
Верифікований профіль
5
Років досвіду
4
Роки на сайті
Активних оголошень 83
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.