Продаж готового орендного бізнесу з мережевим орендарем і окупністю 9.5 років
Прямий доступ до аудиторії у понад 3000 мешканців комплексу, що забезпечує стабільний виторг мережевому орендарю!
Пропонується фасадне приміщення 73.1 м² у новому ЖК «Ревуцький» (Дарницький р-н).
Ключові факти для інвестора:
+ Стабільний мережевий орендар.
+ Приміщення від самого початку було запроєктоване та введене в експлуатацію як нежитлове (комерційне). Не є переведеним із житлового фонду, статус не змінювався.
+ Нотаріальний договір на 5 років, щорічна індексація зафіксована в договорі.
+ Окупність інвестиції: близько 9,5 років.
+ Фасадний вхід без сходів. Збільшена потужність електрики.
Об’єкт уже за...
Продається нежитлове приміщення вільного призначення за адресою: пр-т Миколи Бажана, 26.
Приміщення розташоване в цокольному поверсі, має окремий фасадний вхід з вулиці, а також аварійний вихід.
Планування включає 5 кімнат, у тому числі окремий санвузол із встановленою сантехнікою.
Загальна площа — 125 м².
Об’єкт підключений до мережі електроживлення (потужність 25 кВт), наявні холодне водопостачання та каналізація. Є можливість встановлення бойлера, підключення приточно-витяжної вентиляції (система вже встановлена).
Комунальні платежі — за лічильниками.
Великою перевагою об’єкта є зручне розташування:
активний пішохідний та автомобільний трафік
поруч зупинка міського транспорту
10 хвилин...
Пропонуємо Вам чудову 2-кімнатну квартиру в ЖК ЗЛАГОДА!
ЖК ЗЛАГОДА, Будинок 1. Секція 2. 2-кім двостороння квартира, Харківський масив, вул. Вербицького, 1В, 12 поверх 24 поверхового будинку. Загальна площа 64 кв.м Житлова площа 32 кв.м Кухня 12.05 кв.м. Будинок введено в експлуатацію, присвоєно адресу, наразі можна заходити на ремонт. Право власності оформлено.
Співпрацювати зі мною Вам буде легко, комфортно та безпечно! До зустрічі на перегляді!
Продається нежитлове приміщення вільного призначення за адресою: пр-т Миколи Бажана, 26.
Приміщення розташоване в цокольному поверсі, має окремий фасадний вхід з вулиці, а також аварійний вихід.
Планування включає 5 кімнат, у тому числі окремий санвузол із встановленою сантехнікою.
Загальна площа — 125 м².
Об’єкт підключений до мережі електроживлення (потужність 25 кВт), наявні холодне водопостачання та каналізація. Є можливість встановлення бойлера, підключення приточно-витяжної вентиляції (система вже встановлена).
Комунальні платежі — за лічильниками.
Великою перевагою об’єкта є зручне розташування:
активний пішохідний та автомобільний трафік
поруч зупинка міського транспорту
10 хвилин...
Продам нежитлове приміщення в одному з найкращих житлових комплексів комфорт-класу ЛЕБЕДИНИЙ, загальною площею 71м2, окремий фасадний вхід з 1 поверху, по вул. Ревуцького 40-В.
Ваш бізнес в серці "Лебединого": Комерційне приміщення з вигідним розташуванням!
Мрієте про власний бізнес в популярному і заселеному житловому комплексі?
Продається комерційне приміщення у ЖК "Лебединий", що знаходиться всього в 3 хвилинах від метро "Харківська"!
Ось що робить його ідеальним вибором для вашого бізнесу:
* Вигідне розташування: Перший поверх на торгівельному променаді з високим пішохідним трафіком, вхід з вул. Ревуцького.
* Безмежні можливості: Підходить для будь-якого виду бізнесу: торгівлі...
Продаж дворівневого фасадного торгово-офісного приміщення в ЖК «Лебединий», м. Харківська
Пропонується до продажу унікальне комерційне приміщення у густонаселеному та активному житловому комплексі «Лебединий», за 2 хвилини пішки від метро Харківська. Локація з високим пішохідним та автомобільним трафіком — ідеальна для магазину, офісу, салону, шоуруму, медичного центру, сервісу чи будь-якого бізнесу, що потребує помітності та доступності.
Основні переваги:
Фасадне розташування — приміщення знаходиться у торці будинку, має чудову видимість із вулиці.
Окремий вхід, що забезпечує зручність для клієнтів та персоналу.
Два повноцінні рівні — ефективне планування та можливість створення різни...
Продам нежитлове фасадне приміщення по вул. Ревуцького 54Б ( 2 будинок ) в ЖК «Ревуцький» загальною площею 97м2, метро Харківська.
На видному, прохідному місці, 2 входи. Середина будинку, поруч дитячий майданчик. Підійде під будь який вид діяльності. Висота стелі 2,8м. Комунікації: водопостачання, центральна каналізація та водовідвенення, електрика розведена – 15 кВт. Дуже вдала інвестиція!
Продам нежитлове фасадне приміщення по вул. Ревуцького 54А ( 3 будинок ) в ЖК «Ревуцький» загальною площею 83м2, метро Харківська. На видному, прохідному місці. Середина будинку, поруч дитячий майданчик. Підійде під будь який вид діяльності. Висота стелі 2,8м. Комунікації: водопостачання, центральна каналізація та водовідвенення, електрика розведена – 15 кВт. Дуже вдала інвестиція!
Продам БЕЗ КОМІСІЇ Приміщення Загальною площею 125 м2 за адресою Анни Ахматової 3
Готовий Бізнес! Стабільний прибуток!
Можливий Продаж з Надійними орендарями, які знімають приміщення 12 років
Окремий вхід!
Всі комунікації
Активний пішоходний трафік!
Розвинена інфраструктура, поруч ринок, пошта, банки і т.д.
В будинку весь 1й поверх нежитлові приміщення!
Більше інформації по телефону
Ціна 165000 у.е. БЕЗ КОМІСІІ
Пропонуємо на продаж просторе підвальне приміщення загальною площею 458,9 м², розташоване у стратегічно вигідному місці столиці — на проспекті Бажана 1-Ц, безпосередньо біля станції метро "Харківська".
Локація та інфраструктура:
Приміщення розташоване в одній з частин Києва зі стрімким розвитком з високим рівнем транзитного та пішохідного потоку. Така локація робить його ідеальним для бізнесів, які орієнтовані на великий трафік і активну взаємодію з потенційними клієнтами.
Пішохідний та транзитний потік:
Поряд з приміщенням проходить транзитно-пішохідний потік до 18 тис. осіб на день.
Пасажиропотік на станції метро "Харківська" складає понад 31 тис. осіб на день, що забезпечує додатк...
Продаж комерційного приміщення 47 м² у підземному паркінгу
вул. Драгоманова, 1Н | Дарницький район, Київ
Пропонується до продажу повноцінне нежитлове приміщення у житловому фонді, розташоване в критому підземному паркінгу сучасного житлового масиву. Об’єкт із ремонтом, санвузлом та зручним плануванням — готовий до використання або адаптації під ваш бізнес.
Основні характеристики:
Загальна площа: 47 м²
Поверх: цокольний / підвал
Поверховість будівлі: 1
Тип об’єкта: нежитлове приміщення у житловому фонді
Стан: з ремонтом
Опалення: індивідуальне електричне
Санвузол: є
Меблювання: частково (обговорюється)
Комунікації: електрика, центральна каналізація
Планування та наповнення:
кі...
Оренда комерційного приміщення 700 м.кв із своєю закритою територією!! Задається в оренду комерційне приміщення, вбудоване в житловому будинку кв 700м. Зроблено новий ремонт !!! Дарницький р-н, вул.Анни Ахматової, Спальний район Києва. Кабінетна система, чотири окремі входи. СВОЯ закрита територія, обгороджена огорожею. Пожежна та охоронна сигналізація. Вісім с/в, у кабінетах є "мокрі точки". Професійна кухня з приладдям. Опалення централізоване та вентиляційна спліт система. Ціна за м2-14 у.о. Відмінно підійде під дитячий садок, навчальний центр, медичну клініку, реабілітаційний центр, представництво, офіс, комерційну діяльність. З усіх питань дзвоніть. Київ, Дарницький Київська область
Без комісійних витрат для Покупця. Продаж приміщення (не фасадне). Метро Харківська — 300 метрів. Дарницький район. Харківський масив. Вулиця Братства Тарасівців (колишня Декабристів), будинок — 12/37 (спецпроект 2003 року побудови). Загальна площа = 176 кв.м. Статус - Нежитловий фонд. Росташоване на першому та другому поверхах. Висота стель 3м. Окремий вхід. В кожній кімнаті розташована мокра точка. Експлуатація: Салон, Перукарня, Офіс, Клініка, тощо. Це місце заряджено на прибуток для вашого бізнесу! Оснащено міні кухнею, кондиціонерами. Мебльоване. Демократичні витрати на опалення в зимковий період. Ціна: 200000 доларів США. Повний юридичний супровід.
Готовий б’юті-бізнес на Позняках зайшов і працюєш з першого дня.
Фасадне приміщення у житловому будинку з ремонтом, меблями та всім необхідним для роботи салону краси.
Простір продуманий та повністю підготовлений жодних додаткових вкладень не потрібно.
Салон ще взимку активно працював і має велику напрацьовану клієнтську базу, тому новий власник може швидко відновити роботу та почати заробляти.
Велика перевага за документами приміщення житлове, що означає значно нижчі комунальні платежі, ніж у комерційних приміщеннях.
Локація - Позняки, густонаселений район із постійним потоком потенційних клієнтів.
Ідеальний варіант для майстра або інвестора, який хоче отримати готовий бізнес без довго...
Нежитлове приміщення, 1-й поверх, площа: 121,0 кв.м; Продаж нежитлового комерційного приміщення, в Дарницькому районі, масив Позняки. Окрема вхідна група. Продається діючий бізнес. Площа 121 кв.м. після ремонту (реально 131 кв.м). Дуже зручне та дешеве оформлення. Розвинена інфраструктура, поруч магазини, аптеки, банки; • Київ, Ахматової Анни; Спецпроект 2000-2005 рр; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 18; кількість виходів: 1; транспорт: ст.М"Позняки",ст.М"Харківська"; будинок 2000 року, H=2.6м, гарний стан, біля дороги, під'їзди охайні, 2 ліфти, консьєрж, парковка/безкоштовна, магазини, поруч озеро "Сонячне" з пляжем, супермаркет "Фора", парк "Воїнів Інтернаціоналістів"...
Фасадне комерційне приміщення 113 м² | 1 поверх | орендний бізнес | стабільний дохід
Продаж нежитлового фасадного приміщення на першому поверсі житлового будинку.
Ідеальний варіант для інвестора або власного бізнесу.
Площа: 113 м²
Поверх: 1 / 11
Фасадний окремий вхід
Основні переваги
фасадне комерційне приміщення
перший поверх — максимальна видимість
універсальне планування (можливе перепланування)
наявний санвузол
місце під фасадну рекламу / вивіску
зручний під’їзд та паркування поруч
активний пішохідний та автомобільний трафік
Орендний бізнес
У приміщенні працює діючий орендар — магазин нижньої білизни.
Стабільний орендний дохід, оренда сплачується регулярно.
Об’єкт підходить для...
Готовий б’юті-бізнес на Позняках зайшов і працюєш з першого дня.
Фасадне приміщення у житловому будинку з ремонтом, меблями та всім необхідним для роботи салону краси.
Простір продуманий та повністю підготовлений жодних додаткових вкладень не потрібно.
Салон ще взимку активно працював і має велику напрацьовану клієнтську базу, тому новий власник може швидко відновити роботу та почати заробляти.
Велика перевага за документами приміщення житлове, що означає значно нижчі комунальні платежі, ніж у комерційних приміщеннях.
Локація - Позняки, густонаселений район із постійним потоком потенційних клієнтів.
Ідеальний варіант для майстра або інвестора, який хоче отримати готовий бізнес без довго...
Нежитлове фасадне приміщення, 113 м², 1 поверх, з орендарем
Продається комерційне приміщення в житловому будинку на 1 поверсі (1 з 11).
Загальна площа: 113 м²
Фасадний вхід
Універсальне планування — під магазин, офіс, салон, аптеку тощо
Наявний санвузол, передбачене місце під вивіску
Поруч зручне паркування
Діючий орендар — магазин нижньої білизни (орендна плата надходить регулярно)
Готове приміщення під бізнес або як інвестиція. Подробиці за телефоном.
#A16747
ЖК «Лебединий», двох рівневе торгово/офісне приміщення, фасад у торці будинку.
Пропонується у продаж торгове приміщення у густонаселеному ЖК Лебединий, біля метро Харківська.
Приміщення з орендарем.
Договір підписаний на 3 роки:
1 рік = 4$ за метр.
2 рік = 9$ за метр.
3 рік = 11$ за метр.
Чи не житловий фонд.
Комунікації: міська вода, каналізація, електрика.
Власник – ТОВ із ПДВ.
Вакантна площа: 236,80 м. кв.
# A 2 4 2 0 5
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН