Фільтри
1 оголошення
1 оголошення
Пріоритет
14 500 $
439 $/м²

Надрічна

33 / 23 / 4 м²
1 поверх
29 сот
2 кімнати
2 дні тому
Продам будинок біля річки! Село Фесюри, Білоцерківський район, Київська область. Відстань до Білої Церкви -30 км, до Києва - 110 км. Глиняний будинок, обкладений цеглою. Дах- шифер. Загальна площа — 32,7 м². Опалення — груба Поруч на ділянці — недобудована двоповерхова літня кухня з підведеним газом: • 1 поверх: кімната, кладовка, гараж на одне авто • 2 поверх: дві окремі кімнати, опалюються грубою В дворі — колодязь з насосною станцією. Прибудинкова територія — 4 сотки, город — 25 соток. В кінці городу — річка Ціна 15000$ Телефонуйте: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості “Пріоритет”.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
1 оголошення
Квадратний метр
84 000 $
602 $/м²

Льодова вул., 51а

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
140 / 67 / 15 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
1 міс. тому
🏡 Продається будинок у житловому масиві, вул. Льодова (колишня Челюскіна) Пропонуємо будинок, збудований у 2014 році, який стане чудовою основою для вашого майбутнього дому! 📌 Основні характеристики: Загальна площа — 139,6 м² 7 соток приватизованої, рівної ділянки правильної форми Будинок з черепашника, облицьований керамічною цеглою Металочерепиця на даху Введено в експлуатацію Без внутрішніх робіт — можливість зробити ремонт на свій смак Комунікації поруч — будинок розташований в межах житлового масиву 🛤️ Зручний під’їзд, хороші сусіди, тиха й затишна вулиця. Поруч уже побудовані та заселені будинки. 💰 Ціна 90 000$, комісія для покупця 0% 📞 Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд! Це...
Рієлтор

За 103 хвилини автомобілем від Києва, серед мальовничих лісів та біля річок Рось і Сквирка, розташоване село Фесюри. Це невеличкий населений пункт, де станом на 2023 рік проживало близько 127 мешканців. Поблизу села також знаходиться Щербаківський кар'єр, що додає унікальності місцевому ландшафту.

Локація та логістика

  • Відстань до Києва становить 117.1 км, що займає близько 103 хвилин на авто.
  • До районного центру Біла Церква – 30.8 км (приблизно 29 хвилин на авто) регіональними дорогами.
  • Доступ до Білої Церкви здійснюється регіональними дорогами.
  • Місцева служба таксі забезпечує транспортне сполучення.

Інфраструктура

  • Найближчі освітні заклади: школа та дитячий садок «Городище-пустоварівський центр розвитку дитини ”Сонечко”» за 2.5 км, «Яблунівський навчально-виховний комплекс» за 3.2 км.
  • Найближча амбулаторія «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» розташована за 29.5 км у Білій Церкві.
  • Найближча аптека знаходиться за 28.8 км у Білій Церкві.
  • Найближче відділення «Укрпошта 09107» розташоване за 29.2 км.