Фільтри
Оренда 5-кімнатних квартир в Києві
39 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найменша площа
- найбільша площа
39 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найменша площа
- найбільша площа




12 000 €/міс
Новоселицька вул., (Будинок 1)
5 кімнат
315 / 204 / 31 м²
поверх 5 з 6
2014 рік побудови
3 дні тому
ЖК «Ренесанс»
вул. Володимира Короткевичка 4 ( Добролюбова)
Оренда пʼяти кімнатної квартири :
Преміальні апартаменти в автономному будинку — завжди є світло, опалення та вода.
Характеристики:
• Поверх: 5/5
• Площа: 315 м²
• Висота стель: 3.20 м
• Двостороння квартира
• Квартира займає весь поверх
Планування:
• Простора кухня–вітальня
• Чотири спальні, кожна зі своїм санвузлом
• пральна кімната з додатковим санвузлом
• Гардеробна кімната




7 000 $/міс
Тараса Шевченка бульв., 11
5 кімнат
500 / 400 / 20 м²
поверх 10 з 11
2005 рік побудови
сьогодні
Оренда 5+к квартири у Києві, Шевченківський р-н, Шевченка Тараса бульвар, 11, 500 кв.м, 11/11 эт., з ліфтом, 3 спальні, 3+ з/в, новий будинок, дизайнерський ремонт.
Елітний дворівневий пентхаус у клубному будинку навпроти готелю Прем'єр-Палас.
На першому поверсі – вітальня 92 кв.м, 2 спальні + 3 санвузли, на другому поверсі – ще одна вітальня 92 кв.м, 1 спальня, кабінет + 1 санвузол.
Абсолютно всі елементи квартири виконані дорого та зі смаком. Система «розумний дім», аварійні системи автономного опалення, електропостачання та гарячої води. Стіни прикрашені оригіналами дорогих картин, дорогі килими з шовку, санвузли викладені оніксом. Панорамні вікна з красивими краєвидами на центр міста.
Зняти 5-кімнатну квартиру в Києві



1 500 $/міс
Велика Житомирська вул., 27
5 кімнат
100 / 60 / 30 м²
поверх 5 з 8
1990 рік побудови
сьогодні
Квартира, де щасливі і діти, і хвостики 🐾
Простір, у якому комфортно всім членам родини — навіть чотирилапим. Центр Києва на розі вул. Велика Житомирська та Гончара, 2.
100 м² затишку на 5 поверсі сучасного цегляного будинку.
3 окремі спальні — у кожного свій простір. Є кабінет для роботи та окрема кімната для побуту або хобі. Простора кухня-вітальня — ідеальне місце для сімейних вечорів.
Камін створює атмосферу тепла, а джакузі допоможе розслабитися після активного дня. Квартира повністю укомплектована технікою та меблями — можна заїжджати одразу.
Закритий двір із фонтаном, дитячим майданчиком і місцем для прогулянок із улюбленцем. Поруч сквер, Андріївський узвіз, магазини та кафе.
Важ...




6 000 $/міс
Хрещатик вул. (Kreschatic), 27-Б
5 кімнат
400 / 160 / 30 м²
поверх 13 з 14
2008 рік побудови
сьогодні
без коміссіі тільки для колег і агенств
Ексклюзивний дворівневий пентхаус у самому центрі столиці, ЖК «Капітолій»
Наразі в квартирі плануються косметичні роботи до кінця травня перегляді можливі
Пропонується унікальний пентхаус загальною площею 400 м² з великою терасою 200 м² (без облаштування), що відкриває безмежні можливості для створення власної зони відпочинку.
Планування:
1-й рівень:
— елегантна та надзвичайно простора вітальня-зал
— кухня-їдальня
— кабінет для роботи або переговорів
— гостьовий санвузол
— балкон
— гардеробна кімната
2-й рівень:
— простора майстер-спальня з власною ванною кімнатою, двома гардеробними та балконом
— гостьова спальня з окремою ванною кімнатою
— дві...




3 000 $/міс
Антоновича вул. (Горького), 16
5 кімнат
220 / 150 / 37 м²
поверх 5 з 5
1917 рік побудови
сьогодні
АВТОНОМНЕ ЖИВЛЕННЯ
Оренда п’ятикімнатної квартири в центрі Київ
Шевченківський район, вулиця Антоновича 16
Поруч станція метро Площа Льва Толстого
Загальна характеристика
Пропонується в оренду простора квартира площею 220 квадратних метрів у знаковій історичній будівлі. Квартира розташована на п’ятому поверсі шести поверхового будинку з ліфтом. Локація поєднує тишу бульварної частини вулиці Антоновича та крокову доступність до ділового і культурного центру міста.
Планування
Квартира має продумане функціональне зонування, ідеальне для великої родини або представницького проживання.
1. Чотири повноцінні спальні з гарною інсоляцією.
2. Простора вітальня з каміном для комфортного відпочинку...

5 000 $/міс
Лесі Українки бульв., 7-А
5 кімнат
385 / 140 / 50 м²
поверх 26 з 27
2012 рік побудови
сьогодні
Атмосфера елегантності та розкіші переплітається в кожній деталі цього розкішного пентхаусу на бульварі Лесі Українки, 7А.
Ця розкішна нерухомість віддзеркалює сучасні тенденції та є втіленням стилю Vogue, переносячи вас у світ моди та преміум класу.
Знаходячись на 26-27 поверхах, цей пентхаус пропонує захоплюючий панорамний вид на місто та Олімпійський стадіон, що робить кожен ранок просто чарівним. Інтер'єр вражає авторським ремонтом у сучасному стилі, де використані європейські матеріали та техніка, щоб створити атмосферу розкіші та комфорту.
Загальна площа 385 м2 дозволяє кожній кімнаті бути великою та просторою, створюючи ідеальне середовище для вашого життя.
Планування 1 поверху:
-...




1 900 $/міс
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 12-Д
5 кімнат
250 / 200 / 20 м²
поверх 15 з 16
2000 рік побудови
сьогодні
Оренда дворівної квартири за адресою проспект Володимира Івасюка, 12Д. В квартирі виконаний якісний ремонт, наявна вся необхідна побутова техніка, сигналізація, відеодомофон. Грамотне функціональне планування, перший поверх: хол, кімната-столова, спальня, кухня, два санвузли. Другий поверх: дві окремі кімнати, кабінет, два санвузли. При відключеннях світла в будинку близько 4-х годин працює ліфт, опалення та вода від резервного живлення.

7 500 $/міс
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 7
5 кімнат
290 / 150 / 30 м²
поверх 7 з 28
2013 рік побудови
вчора
#756 Новопечерські Липки, апартаменты загальною площею 290м2 з авторським дизайнерським ремонтом на вул. Драгомирова 7.
Планування апартаментів включає у собі; вітальня з зоною їдальні та барною стійкою, окрема кухня, 3 спальні, шкіряна зі своєю вбиральні, майстер спальня. Окремий автономний блок для няні зі своїм санвузлом та кухнею.
У кварталі Новопечерські Липки є все для комфортного проживання.
Підземний паркінг;
Власні відділення банків та нової пошти;
Фітнес-клуб преміум-класу - GYMMAXX, Тенісна академія UTA, спортивні ігрові майданчики, клініки, поліклініки та аптеки для вашого фізичного здоров'я.
Новопечерська школа, Міжнародна школа Study Academy, [посилання приховано], Британська м...
Шукайте оренду 5-кімнатного житла в Києві за фільтрами

2 500 $/міс
Академіка Богомольця вул., 5
5 кімнат
250 / 130 / 40 м²
поверх 2 з 6
вчора
Пропонується в оренду представницька квартира в самому серці столиці за адресою вул. Богомольця, 5.
Квартира виконана у класичному стилі, має великі вітражні вікна, що наповнюють приміщення природним світлом та створюють особливу атмосферу комфорту й статусності.
Планування:
250 м2 , 2 -й поверх
5 окремих кімнат;
простора кухня;
велика вітальня;
гостьова зона;
2 санвузли з джакузі;
сауна.
Завдяки вдалому розташуванню та функціональному плануванню об’єкт чудово підійде як для проживання, так і для комерційної діяльності:
офіс компанії;
представництво;
SPA-салон;
косметологічний або масажний центр;
шоурум;
інший вид бізнесу.
Престижний центр Києва, зручна транспортна розв’язка та розвин...




3 800 $/міс
Антоновича вул. (Горького), 118/9
5 кімнат
188 / 149 / 40 м²
поверх 22 з 24
2021 рік побудови
сьогодні
ПОВНА АВТОНОМНІСТЬ ПРИ ВІДКЛЮЧЕННІ
Трьохрівневий пентхаус з просторою терасою
З дизайнерським ремонтом та панорамними вікнами в новому житловому комплексі Atlantic Residences.
Цей пентхаус ідеально підходить для комфортного проживання та вражає своїм вишуканим стилем та функціональністю.
Пентхаус укомплектований всією необхідною технікою та меблями.
— Кухня-вітальня, повністю укомплектована сучасною побутовою технікою, включаючи духову шафу та посудомийну машину, а також з винним холодильником та невеличким балконом.
— Затишна спальня з власним санвузлом.
— Додаткова спальня (дитяча або кабінет) з власним балконом.
— 4 санвузли.
— Сучасні місткі шафи.
— Простора тераса з неймовірним видом...



10 000 $/міс
Михайла Грушевського вул., 9-А
5 кімнат
260 / 240 / 20 м²
поверх 2 з 25
2007 рік побудови
сьогодні
Оренда преміальної квартири в самому серці Печерська
Пропонується в оренду ексклюзивна 260 м2 квартира, що займає цілий поверх у престижному будинку Грушевського 9а
У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт із використанням матеріалів та оздоблення від провідних світових брендів.
Планування продумане для максимального комфорту:
• 3 окремі кімнати, кожна з власною гардеробною та санвузлом;
• простора вітальня,кухня яку за потреби можна повністю відокремити;
• окремий кабінет із сейфом;
• господарська кімната для побутових потреб;
• велика кількість місць для зберігання речей.
Додатков у вартість оренди входять 2 паркомісця.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, приват...




5 000 $/міс
Володимирська вул., 19-А
5 кімнат
150 / 110 / 40 м²
поверх 6 з 8
сьогодні
Перша здача! Пропонується в оренду абсолютно нова простора, сонячна квартира з сучасним авторським ремонтом у самому центрі Києва. У пішому доступі безліч ресторанів, барів, кафе, Пейзажна Алея, Володимирська Гірка. Будинок з ліфтом.
Планування квартири: велика вітальня з кухнею-столовою та виходом на балкон, чотири окремі спальні дві з яких мають виходи на балкони, душовий санвузол, ванна кімната та пральна кімната. Квартира укомплектована необхідною побутовою технікою. Квартира може бути як з меблями, так і без. Меблювання можливе під клієнта. Є укриття.
2 500 $/міс
Гетьмана Павла Скоропадського вул. (Льва Толстого), 11
5 кімнат
190 / 127 / 14 м²
поверх 3 з 7
1912 рік побудови
5 днів тому
Оренда 5-кімнатної квартири з меблями та побутовою технікою в історичному будинку в самому центрі міста, поруч з метро, Київським університетом, парком ім. Шевченка.
В квартирі простора вітальня з сучасними меблями, 3 повноцінні спальні, кабінет, 2 ванні кімнати й туалет. Кухня обладнана всіма побутовими приладами, є посуд.
Всі кімнати обладнан кондиціонери, є бойлер.
Деталі інтер’єру:
Меблі нові.
Інфраструктура:
Поруч є відділення банків, магазини, кав'ярні, ресторани, парк.




2 000 $/міс
Вацлава Гавела бульв. (Івана Лепсе), 6/7а
5 кімнат
140 / 120 / 20 м²
поверх 14 з 21
2016 рік побудови
вчора
Пропонується простора квартира бізнес-класу в престижному житловому комплексі із закритою територією, цілодобовою безпекою та власною котельнею, що забезпечує комфорт і незалежність у будь-яку пору року.
Загальна площа квартири — 140 м².
Продумане планування включає:
- 5 повноцінних кімнат:
- 3 затишні спальні,
- окремий кабінет для роботи
- великий світлий зал для сімейного відпочинку й прийому гостей.
- 3 санвузли,
Що створює максимальну зручність для великої родини. Оселя облаштовувалася для власного проживання, тому кожна деталь продумана з особливою увагою до комфорту та якості. Виконано дорогий якісний ремонт із використанням надійних матеріалів, сучасних інженерних рішень та стильни...



1 700 $/міс
Введенська вул., 27/51
5 кімнат
207 / 133 / 15 м²
поверх 9 з 10
2002 рік побудови
вчора
Без комісії!
Оренда | Дворівнева квартира з сауною | Поділ
Поділ, вул. Волоська 51/27 · 207 м² · 9–10 поверх
Сучасний будинок з червоної цегли, підземний паркінг
Персональна сауна в квартирі — комфорт і тепло навіть у найлютіші морози
Вітальня з каміном
Атмосферний вид з вікон на історичний Київ
(Андріївська церква, Хоральна синагога Розенберга) Метро Тараса Шевченка / Контрактова площа
Формат: міська квартира + SPA вдома
Готова до заселення
FOR RENT | Duplex Apartment with Private Sauna | Podil
Voloska St. 51/27 · 207 [посилання приховано] · 9–10 floors
Modern red-brick building with underground parking
Private in-home sauna — perfect comfort even during the coldest winters
Living room wit...
2 500 $/міс
Героїв полку "Азов" вул. (Маршала Малиновського), 4-В
5 кімнат
323 / 120 / 40 м²
поверх 25 з 25
2015 рік побудови
сьогодні
Цей просторий триповерховий пентхаус площею 323 кв.м — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, сучасність та екологічність. Пентхаус обладнано найсучаснішими технологіями енергозбереження, що забезпечує комфортне життя в будь-яку пору року.
1-й поверх (90 кв.м):
Кухня-вітальня: Простір для затишних вечірок та сімейних зустрічей.
Спальня: Затишне місце для відпочинку.
2 санвузли: Комфорт і зручність для всіх мешканців.
2-й поверх (118 кв.м):
Гостьова спальня: Ідеальне місце для гостей.
Дитяча кімната: Безпечний і комфортний простір для ваших дітей.
Санвузол, сауна: Власна оаза релаксації.
Кабінет: Зручне місце для роботи або навчання.
Гардероб та кладовка: Додаткова зручність для збер...

2 000 $/міс
Вацлава Гавела бульв. (Івана Лепсе), 6/7а
5 кімнат
140 / 85 / 14 м²
поверх 14 з 21
2016 рік побудови
5 днів тому
Простора квартира бізнес-класу 140 м² — поєднання статусу, комфорту та функціональності
Пропонується в оренду простора квартира площею **140 м²** у престижному житловому комплексі бізнес-класу із закритою територією, цілодобовою охороною, відеоспостереженням та власною котельнею. Комплекс створений для тих, хто цінує безпеку, приватність і високий рівень комфорту.
Планування квартири продумане до дрібниць і чудово підходить для великої родини або людей, яким важливо поєднувати особистий простір, роботу та відпочинок.
У квартирі розташовані:
* простора вітальня — центр дому для сімейного дозвілля та прийому гостей;
* три окремі спальні, що забезпечують комфорт кожному члену родини;
* повн...

5 000 $/міс
Лесі Українки бульв., 7-А
5 кімнат
385 / 250 / 30 м²
поверх 26 з 27
1 тиж. тому
Оренда 5-кімнатного дворівневого пентхауса
Бул. Лесі Українки, 7А, Печерський район
Пропонується в оренду просторий 5-кімнатний дворівневий пентхаус у сучасному будинку преміум-класу. До станції метро «Кловська» — лише 3 хвилини пішки.
Загальна площа — 385 м².
Планування:
1-й рівень:
* кухня-вітальня з виходом на балкон (терасу);
* спальня з власним санвузлом (душова);
* окремий гостьовий санвузол;
* ще одна спальня.
2-й рівень:
* простора вітальня з барною зоною;
* спальня з гардеробною;
* тераса;
* санвузол із ванною.
Пентхаус виконаний за авторським дизайн-проєктом із використанням якісних європейських матеріалів. Оснащений сучасною побутовою технікою, системою кондиціонування в...
1 999 $/міс
Ярославів Вал вул., 19
5 кімнат
188 / 120 / 10 м²
поверх 5 з 6
1949 рік побудови
вчора
Актуально! Можливі перегляди!
• Планування: Два рівні, 4 окремі спальні, великі світлі кімнати.
• Зручності: Два санвузли, душова кабіна, ванна-джакузі, система кондиціювання, вбудовані шафи, мансарда, якісна побутова техніка, квартира повністю мебльована.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

17 000 $/міс
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 10
5 кімнат
343 / 198 / 58 м²
поверх 8 з 11
2005 рік побудови
сьогодні
#38261
Оренда ексклюзивної 3-рівневої квартири в центрі Києва | вул. Мазепи
Пропонується унікальна 3-рівнева квартира у самому серці столиці – на вулиці Мазепи 10. Це простір преміум-класу з бездоганним дорогим ремонтом, де кожна деталь продумана для максимального комфорту та стилю життя.
Перший рівень
– Простора майстер-спальня з великою гардеробною кімнатою, власним санвузлом (ванна душ) та виходом на балкон
– Додаткова спальня
– Дитяча / гостьова кімната з балконом
– Пральня / господарське приміщення
– Додатковий санвузол із ванною
Другий рівень
– Величезна кухня-їдальня з високими стелями та арочними вікнами з виходом на балкон
– Затишна зона відпочинку з диванами та домашнім кіноте...





























































































































































































































































































































































































































































































































































































































