16 999 грн/міс
50 / 20 / 17 м²
поверх 4 з 7
Панельна
Роздільне
З ремонтом
вчора
2 тиж. тому
112 (сьогодні 0, вчора 4)
Опис
Оренда квартири!!
"ЖК Welcome Home"
Святошинський район
вул. Стеценко 75-а.
Ціна 18000 грн!!
Новий будинок.
Квартира на четвертому поверсі. 50 кВ.м.
Світла, затишна квартира у тихому місці.У квартирі є всі необхідні меблі і побутова техніка для комфортного довгострокового проживання ( плита електро, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, пральна машина, праска). Зручний розкладний диван з нішами для зберігання речей. Велика шафа купе. Прихожа для повсякденного одягу.
Санвузол суміжний. Тепла підлога по всій кімнаті.
Лічильники на воду та світло.
Все нове!
Поруч ТЦ Лавіна Молл, Новус, Епіцентр та Ашан. Зручна транспортна розв'язка, поряд ліс, чисте повітря, виїзд на Пущу-Водицю. Метро Академмістечко 7-10 хвилин.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Панельна. Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Гаряча вода - електричний бойлер. Суміщений санвузол, Туалет/ванна. Є сантехніка. Є балкон. В квартирі є Праска, Шафа, Холодильник, Пральна машина, Лічильники. Загальний стан квартири - З ремонтом. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, ліс, парк. Інтернет дротовий (кабельний). Комісія за послуги 50 %
В квартирі є
  • Лічильники
  • Пральна машина
  • Холодильник
  • Шафа
  • Праска
Верифікований профіль
Gold partner
15
Років досвіду
6
Років на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 3427
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
17.10.2025 - 501 грн 16 999 грн
12.10.2025 - 500 грн 17 500 грн
08.10.2025 18 000 грн
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.