115 / 65 / 33 м²
поверх 13 з 22
Монолітно-каркасна
Спец. проект
Суміжно-роздільна
З ремонтом
сьогодні
2 дні тому
26 (сьогодні 0, вчора 14)
Опис
Без комісії здам 3-х кімнатну квартиру бизнес-класу в Голосіївському районі ,по вулиці Жилянська 68
ЖК 38 Перлина Кадорр,найближчі станції метро Олімпійська, Університет, Площа Льва Толстого, Вокзальна, Палац Спорту
чудова інфраструктура,розв"язка транспорту
автономність при блекауті: встановлено генератор, при відключенні світла працюють ліфти, є вода, опалення, інтернет.
У будинку зона ресепшн, охорона, шість ліфтів, власна котельня, підземний паркінг, лічильники на всі комунікації.У пішій доступності : загальноосвітні школи, художня школа, музична школа, мовні курси та школи танців, дитячі садочки, у дворі дитячий майданчик, поряд університет, кілька ТРЦ, Ботанічний сад імені Фоміна.Для занять спортом поряд фітнес-клуб та спортивний зал, за кілька хвилин їзди бадмінтонний клуб, фітнес-центр, школа бойових мистецтв та фітнес-клуб Sport Life з літньою фітнес-терасою, аквазоною та спа студією)
13/25 поверх, 115/65/33 кв.м.- кухня-вітальня, 2 санвузли, склопакети, дубовий паркет.
У квартирі зроблений якісний ремонт, з дороговартістних матеріалів, укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою:
варочна поверхня -Candy
духова шафа-Goreniye
посудомийна машина-Indesit
пральна машина та сушильна машина -Electrolux
2 телевізори :Samsung та Lg
2 санвузли : душова кабіна та ванна,тепла підлога
є відео огляд
1700 $ - в опалювальний період, 1800 $ -в літній період
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Суміжно-роздільна. В квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Праска, Шафа, Ліжко, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Сушильна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина, Сигналізація, Лічильники. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Терміново. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі, паркувальні місця для осіб з інвалідністю. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Без комісії
Верифікований профіль
Gold partner
22
Роки досвіду
13
Років на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 23910
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
В квартирі є
  • Ресурс 1
    Телевізор
  • Кабельне ТБ
  • Праска
  • Шафа
  • Ліжко
  • Підігрів підлоги
  • Кондиціонер
  • Ресурс 1
    Пральна машина
  • Сушильна машина
  • Душова кабіна
  • Ресурс 1
    Холодильник
  • Ресурс 1
    Мікрохвильовка
  • Посудомийна машина
  • Сигналізація
  • Лічильники
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.