126 / 70 / 22 м²
поверх 16 з 22
Монолітно-каркасна
Спец. проект
Суміжно-роздільна
З ремонтом
сьогодні
4 дні тому
15 (сьогодні 4, вчора 1)
Опис
Простора квартира з дизайнерським ремонтом у Шевченківському районі — ваш новий оазис комфорту!

Характеристики квартири:

Адреса: вул. Мельникова, 18б

Загальна площа: 126 м²

Житлова площа: 70 м²

️ Площа кухні: 22 м²

Поверх: 16 із 22

Квартира з трьома кімнатами розташована в новобудові ЖК "Парус" 2008 року. Висота стель — 3.0 м.

Основні переваги:

- Дизайнерський ремонт: велика вбудована кухня з усією необхідною технікою, стильна вітальня з комфортним диваном і кондиціонером, затишна спальня, просторий гардероб і окремий кабінет.

- Інфраструктура: поруч навчальні заклади, парк Котляревського, торговий центр "Променада Центр", супермаркети Silpo і Фуршет.

- Безпека та зручності: цілодобова охорона, підземний паркінг, консьєрж, дитячий майданчик. Чисті під'їзди і зручне місце — лише 5 хвилин пішки до станції метро "Лук'янівська".

- Додаткове паркомісце включене.

️ Інфраструктура:

Район активно розвивається, пропонуючи все необхідне для комфортного життя. Вам доступні магазини, навчальні заклади та зони відпочинку. Квартира готова до заселення.

Не пропустіть можливість орендувати розкішну квартиру в центрі міста!

Запрошуємо на перегляд, щоб оцінити всі переваги!
RR123.88
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Суміжно-роздільна. В квартирі є Телевізор, Супутникове ТБ, Шафа, Ліжко, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Сигналізація, Лічильники. Будинок побудований в 2008 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Терміново. Безбар'єрність: пандус. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Комісія за послуги 50 %
Royal Real Estate
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Platinum partner
7
Років досвіду
19
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Активних оголошень 54
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 88157
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
В квартирі є
  • Ресурс 1
    Телевізор
  • Супутникове ТБ
  • Шафа
  • Ліжко
  • Підігрів підлоги
  • Кондиціонер
  • Душова кабіна
  • Ресурс 1
    Холодильник
  • Ресурс 1
    Мікрохвильовка
  • Сигналізація
  • Лічильники
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.