15 000 грн/міс
37 / 18 / 7.5 м²
поверх 4 з 9
Утеплена панель
1980 рік побудови
сьогодні
вчора
97 (сьогодні 62, вчора 35)
Опис
Здається в оренду затишна 1-кімнатна квартира у Солом’янському районі за адресою вул. Смілянська, 17. Комфортний 4 поверх із 9, будинок із газом — практично та зручно в будь-яку пору року.

Квартира у хорошому житловому стані, повністю укомплектована для комфортного проживання: бойлер для гарячої води, газова плита, Smart TV, швидкісний Wi-Fi. Світла кімната, затишна атмосфера — ідеальний варіант для однієї людини або пари.

Окрема перевага — чудова локація. Будинок розташований у спокійному, зеленому районі з розвиненою інфраструктурою:
поруч супермаркети АТБ, Сільпо, продуктові магазини біля дому, аптеки, банки, кафе та кав’ярні. У пішій доступності Солом’янський парк — прекрасне місце для прогулянок, спорту та відпочинку.

Зручна транспортна розв’язка: поряд зупинки громадського транспорту, швидкий доїзд до центру міста, залізничного вокзалу, а також до станцій метро Вокзальна та Шулявська.


Чудовий варіант для тих, хто шукає комфортне житло в зручному районі Києва.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Утеплена панель. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Є балкон. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 1980 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ, опалення. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 50 %
У квартирі є
  • Ванна
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 4
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2240
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.