Здається простора 2 кімнатна квартира від власника по вул Олени Пчілки в монолітно-каркасному будинку, 2015 р., ремонт 2020 року, загальна площа - 78 метрів, поверх 23/25.
Квартира складається з двох спалень, з кожної є вихід на окремий балкон та кухні, передпокою, санвузла та вбудованої гардеробної кімнати.
Квартира облаштована всіма необхідними меблями: в одній спальні розкладне двоспальне ліжко-диван, шафа та комод, а також робоче місце і полиці. У другій спальні комод, полиці-куби для речей, двоспальне ліжко та дитячий робочий столик. До кожної спальні прилягає балкон: на одному з балконів морозильна камера, на іншому балконі господарська шафа.
Кухня з вбудованою технікою (холодильник, індукційна плита, мікрохвильова піч, духовка, витяжка, подрібнювач продуктів, телевізор) і барною стійкою зі стільцями, банкетка.
Поєднаний санвузол (ванна, гігієнічний душ, бойлер, пральна машина, сушка для рушників).
У квартирі є кондиціонер та ролети на вікнах, WIFI роутер (фрінет).
Квартира знаходиться в гарно облаштованому районі з розвиненою інфраструктурою - поруч є кав’ярні, ресторани, аптеки, Нова пошта/Укрпошта , до Ашана 1 хв, біля будинку зупинка маршруток. В околиці є школи та дитячі садки, облаштовані стоянки для автомобілів та паркінг.
Здається для осіб без тварин та не курців.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Інтернет бездротовий. Комісія за послуги 50 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН