1 490 $/міс
Звіринецька вул., 59
БЕЗ КОМІСІЇ
Видубичі
Верхня Теличка
Звіринець
Новопечерські липки
Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка
ЖК Тріумф
Новобудова
сьогодні
1 тиж. тому
47 (сьогодні 1,
вчора 4)
Опис
БЕЗ КОМІСІЇ! Приголомшлива видова квартира, S – 292 кв. м., розташована на 16-му поверсі в найкращій 25-поверховій секції розкішного комплексу «Тріумф» 2009 року забудови із закритою автономною та впорядкованою територією. Контроль доступу на територію забезпечує КПП із цілодобовою охороною та відеоспостереженням. У квартирі виконано авторський дизайнерський ремонт у сучасному стилі. Застосовані оздоблювальні матеріали лише найкращих світових брендів. Квартира мебльована та обладнана побутовою технікою «Miele». Планувальне рішення: вітальня із зоною їдальні, кухня, кабінет, майстер-спальня з ванною та гардеробною, 2 дитячі спальні, ігрова, 2 санвузли, підсобні приміщення. Панорамний краєвид на Ботанічний сад! Розвинена інфраструктура комплексу: супермаркет, спортивний клуб класу Luxe з басейном «Sport Life», салон краси.
Деталі
В квартирі 6 кімнат, Тип будинку - Новобудова. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії

| Активних оголошень | 11 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 17057 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 1 110 $ | 1 490 $ |
| 14.05.2026 | 2 600 $ |