Двокімнатна квартира у самому серці столиці вул. Бастіонна 12, Печерський район.
Ідеальна локація: 5 хв до Ботанічного саду ім. Гришка, 15 хв пішки до ст.м. Звіринецька (Дружби народів).
Квартира має роздільне планування, в цегляному будинку сталінської забудови.
Зручний 4 поверх із 5.
Санвузол сумісний.
Вихід на балкон із кімнати.
Висота стелі 3 метри.
Кімнати площею 17 і 11.3 кв.м, правильної форми.
Квартира перебувала у власності однієї родини, спадок.
Доглянутий під'їзд, порядні сусіди. У дворі завжди є місце для парковки.
Буде звільнена від зайвих меблів.
Поруч усе необхідне: супермаркети, базар, кафе та ресторани, садочки, школи, спортивні клуби, Ботанічний сад ім. Гришка,...
Продається 2-кімнатна квартира у престижному місті в Печерському районі!
• Адреса: вул. Бастіонна 15
• Квартира двох стороння з панорамним видом на ботанічний сад, Батьківщину Мати, з іншої сторони на Новопечерські Ліпки, Дніпро.
• Поверх: 9-й із 10-ти – оптимальне поєднання комфорту та зручності!
• Загальна площа: 78,2 м²
• Кімнати: 21,5 + 17,7 м²
• Кухня: 10 м²
• Просторий коридор: 8,7 м²
• Стеля: 2.7 м – простір і світло!
• Лоджія 1: 7,4 м² виходить на ботанічний сад, Батьківщину Мати
• Лоджія 1: 7,4 м² виходить Новопечерські Ліпки, Дніпро
• Санвузол: роздільний
Інфраструктура та локація:
• Закритий, доглянутий двір із зеленими зонами та дитячим майданчиком
• Парковка – зручні місця для...
Затишна квартира з видом на Ботанічний сад!
Продається 2-кімнатна оселя, розташована за адресою: провулок Бастіонний, 11, у мальовничому Печерському районі Києва. Це помешкання знаходиться на 3 поверсі 5-поверхового цегляного будинку, зведеного у 1961 році.
Квартира з незавершеним ремонтом, що дає новому власнику унікальну можливість втілити власні дизайнерські задуми. У 2021 році було виконано капітальний ремонт санвузла із заміною труб та електрики.
Встановлені пластикові вікна та виконано скління балкона. У кімнатах постелений паркет, а якісні вхідні двері гарантують безпеку.
Нова пральна машина залишається в оселі, а також усе, що є у квартирі, переходить новому власнику. Вам залиш...
Пропонується 2-кімнатна квартира на Печерську з чудовим краєвидом на храм Миколая Чудотворця та пагорби Печерську, поряд з Ботанічним садом.
Вулиця Підвисоцького 16.
Метро Звіринецька 10 хвилин пішки. Ботанічний сад ім. Гришка три хвилини пішки.
Неподалік від будинку знаходяться посольства ОАЕ та Литви.
Поруч прекрасні кав’ярні та ресторани, відділення Нової пошти, басейн «Юність», мед заклади, школи та ліцеї, магазини та супермаркети.
Площа квартири 50м.
Вітальня об’єднана з кухнею, окрема спальня та гардеробна кімната.
Дизайн квартири виконаний дизайнеркою Риною Ловко (https://[ссылка скрыта]/).
Стіни пофарбовані фарбою Benjamin Moore. Сантехніка французьких виробників. Великий...
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира за адресою вул.Садово-Ботанічна 4,метро Звіринецька 15 хв пішки.
5 поверх 5-поверхового цегляного будинку.
Планування квартири роздільне, окремі дві спальні, кухня, суміжний сан. вузол.Ця квартира має все необхідне для комфортного життя. Санвузол суміжний, облицьований кахлем, з бойлером для гарячої води. Засклений балкон, сучасні склопакети та паркетна підлога додають затишку та комфорту.
Всього в 10 хвилинах ходьби знаходиться станція метро Звіринецька. Поруч ботанічний сад, магазини, ринок, басейн, дитячий садок і школа. Також неподалік розташований бізнес-центр IQ, що робить квартиру чудовим варіантом для оренди.
Зручна транспортна розвя...
БЕЗ %
Торг доречний!
Продаж 3к квартири, вул. Садово- Ботанічна 4 ( Тимірязєвська, Печерський район, метро Дружби Народів(Звіринецька).
Загальна площа-57 кв.м, кухня-8,7 кв.м,
поверх: 3/4
Простора квартира біля центрального входу в Ботанічний сад, шикарне розташування для життя та оренди. Квартира з можливістю зробити ремонт на власний смак.
Вікна всі металопластикові, 2 балкона, кімнати всі роздільні. На підлозі паркет, санузел роздільний.
Охайний під’їзд, парковка біля будинку у розпорядженні тільки власників( на вʼїзді стоїть залізна перешкода з замком)
Дуже порядні сусіди, будинок теплий, цегляний. Розвинена інфраструктура, поруч: школи, садочки, магазини, пошта, банки, лікар...
Продам 2-кімнатну квартиру з панорамою на Лавру та Батьківщину-Мати!
Локація: м. Київ, Печерський район, вул. Ломаківська (раніше — Мічуріна), буд. 4
Площа: 55 м²
Кількість кімнат: 2
Пропонуємо вам чудову можливість придбати затишну 2-кімнатну квартиру у самому серці престижного Печерського району, в безпосередній близькості до Ботанічного саду ім. Гришка.
Квартира розташована у цегляному будинку спецпроєкту, що відомий своєю якістю будівництва, шумоізоляцією та комфортом проживання. Вдале планування: дві окремі кімнати правильної геометричної форми, що ідеально підходять як для проживання, так і для здачі в оренду.
Переваги квартири:
Якісний ремонт — можна одразу заїжджати і жити!
Повн...
Продаж кімнати 17кв.м вул.Михайло Бойчука 1/2 (Кіквідзе), Печерського району, метро Звіринецька. Розташована на 2поверсі 4 поверхової сталінки.Є балкон з виглядом на Печерський сквер. Кімната з косметичним ремонтом 2021року, натяжні стелі, підлога ламінат, замінена електропроводка , рівні стіні. В кімнаті є своя кухня 4кв.м. Кімната укомплектована усім необхідним для проживання. Зручна транспортна розвязка: метро в пішій доступності 6хв.
Переоформлення з мінімальними податками договором купівлі-продажу!
Розглядаємо безготівковий розрахунок!
Для реального покупця є торг!
Продається БЕЗ% 1 кімнатна квартира 64м2 у клубному будинку Nobilitу, Печерськ, вулиця Болсунівська 21, за БЦ IQ.
Клубний будинок Nobilitу це об'єкт преміум класу , всього в будинку 23 квартири,
тереторія будинку закрита та охороняєма, діє конс'єрж сервіс. В будинку є власний підземний паркінг, куди спускається ліфт.
На даху будинка облаштована закрита терраса з лаунж зонами, зоною для барбекью з краєвидом на монумент Батьківщина-мати.
В 10 хвилинах пішої ходьби знаходиться Ботанічний сад ім. Гришка.
Квартира розташована на 3 поверсі, складається з просторої кухні-вітальні та окремої спальньої кімнати. З кухні вітальні є вихід на террссу з видом на БЦ IQ.
Квартира після будівельників, с...
🔥🔥🔥Актуальна пропозиція🔥🔥🔥
Перегляд за домовленістю
🟢МАЮ ДОСТУП ДО УСІХ КВАРТИР В БУДИНКУ🟢
‼️БЕЗ КОМІСІЇ‼️
🏠Клубний будинок "Nobility"
📍Локація:
вул. Болсуновська, 21
р-н Печерськ
Площа - 64
Поверх - 2/6
Стіни - цегла
Стелі - 3 м
Опалення - індивідуальне, електричні котли PROTHERM і внутрішньопідлогові радіатори CARRERA
Вікна - SCHUCO
Вашій увазі пропонується квартира в самому серці Печерську. В клубному будинку всього на 23 квартири. Готова до будь-яких дизайнерських рішень. Є підземний паркінг. На даху будинку тераса з барбекю і лаунж-зоною, з якої відкривається мальовничий краєвид на місто. Всього 200 метрів відділяють Nobility від Ботанічного саду імені Гришка. Дизайнерське оформле...
Продається БЕЗ% 3кімнатна квартира 126м2 у клубному будинку Nobilitу, Печерськ, вулиця Болсунівська 21, за БЦ IQ.
Клубний будинок Nobilitу це об'єкт бізнес класа, всього в будинку 23 квартири,
тереторія будинку закрита та охороняєма, діє конс'єрж сервіс. В будинку є власний підземний паркінг, куди спускається ліфт.
На даху будинка облаштована закрита терраса з лаунж зонами, зоною для барбекью з краєвидом на монумент Батьківщина-мати.
В 10 хвилинах пішої ходьби знаходиться Ботанічний сад ім. Гришка.
Квартира розташована на 3 поверсі, складається з просторої кухні-вітальні та 2 окремих спалень. З кухні вітальні є вихід на террссу з видом на БЦ IQ.
Квартира після будівельників, стіни черво...
🔥 УНІКАЛЬНА КВАРТИРА З ПАНОРАМНИМ ВИДОМ НА ПЕЧЕРСЬК! БЕЗ КОМІСІЇ! ГОТОВА ДО УГОДИ! 🔥
💎 Ексклюзивна пропозиція в самому серці Києва! ЖК «52 Перлина» (Pechersk Plaza), вул. Михайла Бойчука, 19А (Печерськ).
Ця 1-кімнатна квартира — справжня знахідка для тих, хто цінує комфорт і стиль!
✨ 50,1 м² комфорту, затишку та розкоші в одному з найкращих комплексів столиці!
Про квартиру:
🔹 Ідеальне планування з просторою кімнатою 29,2 м² та великою балконом, з якого відкривається неймовірний панорамний вид на місто!
🔹 Високі стелі — 4,2 метра! Простір і світло — це те, що ви відчуєте з першого погляду!
🔹 Якісні матеріали: будинок з червоної цегли — це тепло, тиша і надійність.
🔹 10-й поверх — максималь...
Продам 2-кімнатну квартиру в будинку Преміум класу, житловий комплекс «52 Перлина» від Кадор. Печерський, Печерськ, вул. Бойчука 19-А, 2 поверх/11 поверхового будинку, 57,9/33/9. Висота стелі 3 метри. Квартира готова під чистовий ремонт. Газ. Шикарний балкон. Вікна виходять на зелену зону . Дуже тихо і гарно в будь-яку пору року. Кімнати окремі, сан. вузол окремий. Виконана лазерна стяжка і чистова штукатурка. Велика закрита придомова територія, якісна охорона, відеонагляд. Поруч ботанічний сад. "Чистий продаж"
Продаж ексклюзивної 2-кімнатної квартири 60 м 2 в самому центрі міста з розкішним дизайнерським ремонтом в ЖК 52 Перлина на Бойчука 17
Поруч Новопечерські липки
Абсолютно нова, ніхто не проживав
Цей неперевершений житловий простір втілює в собі найсучасніші тенденції скандинавського стилю, відомого своєю елегантністю та функціональністю.
Квартира має окрему кухню у затишній ніші, яка зонує це приміщення від вітальні і зони їдальні. Кухня з усім наповненням і технікою. Зона вітальні та їдальні облаштовані меблями данських преміум брендів( Muuto, Menu, Audo Copenhagen, Andtradition, Hay). Є великий телевізор з діагоналю 65 дюймів, преміум модель 2023 року. Кондиціонери Mitsubishi
Кварт...
Нова стильна 1-кімнатна квартира в ЖК “52 Перлина”
Загальна площа: 45 м²
Продумане планування, новий дизайнерський ремонт, престижне розташування.
Переваги квартири:
• Локація:
Розташована в самому серці Печерського району — елітна локація з відмінною інфраструктурою, поруч найкращі ресторани, бутіки , до станціі метро Звіренецька 10 хвилин пішки.
• Функціональне планування:
Окрема вітальня зона та спальня — максимальна зручність і комфорт для проживання.
• Великий гардероб:
Простора система зберігання у спальні — все на своїх місцях.
• Підігрів підлоги:
Теплі підлоги для вашого затишку в холодну пору року.
• Абсолютно новий ремонт:
Вишуканий інтер’єр, якісні матеріали, нейтральна гама...
🔥 УНІКАЛЬНА КВАРТИРА З ТЕРАСОЮ ТА ПАНОРАМНИМ ВИДОМ НА ПЕЧЕРСЬК. БЕЗ КОМІСІЇ! 🔥
До вашої уваги — ✨ ексклюзивна пропозиція в самому серці Києва, у бізнес-клас ЖК «52 Перлина» (Pechersk Plaza), за адресою вул. Михайла Бойчука, 19а.
Простора квартира площею 95,2 м², розташована на 11-му поверсі.
💎 Родзинка цієї квартири — власна тераса площею 44 м² з приголомшливим панорамним краєвидом на Печерськ і центр міста.
☕ Ідеальне місце для ранкової кави, відпочинку або вишуканого камерного вечірнього спілкування на свіжому повітрі.
📌 Зверніть увагу: у загальну площу квартири враховано лише 13,3 м² тераси (за коефіцієнтом 0,3), тобто фактична площа квартири — понад 125,9 м²!
🏙️ Висота стелі — 4,5 ме...
🔥 БЕЗ КОМІСІЇ! ГОТОВА ДО УГОДИ! 🔥
⚡ Унікальна квартира в ЖК бізнес-класу «52 Перлина» (Pechersk Plaza), вул. Михайла Бойчука, 19А (Печерськ)!
💎 76.5 м2 комфорту та статусу в одному з найкращих ЖК Києва!
🏢 Про квартиру:
🔹 Ідеальне планування: простора кухня-вітальня та спальня.
🔹 Просторий санвузол- 7.9 м2
🔹 Високі стелі 4,2 м – більше простору та світла!
🔹 Якісні матеріали: будинок із червоної цегли – тепло та тиша в квартирі
🔹 Розташування на 10-му поверсі – чудові види та комфорт
🏡 Про ЖК:
✅ Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
✅ Підземний паркінг – завжди є місце для авто
✅ Ландшафтний парк, дитячий майданчик, фонтан – все для відпочинку
✅ Автономне опалення...
🔥 БЕЗ КОМІСІЇ! ГОТОВА ДО УГОДИ! 🔥
⚡ Ексклюзивна 4-кімнатна квартира з терасою в ЖК бізнес-класу «52 Перлина» (Pechersk Plaza), вул. Михайла Бойчука, 19А (Печерськ)!
💎 169,9м² розкоші та комфорту в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва!
🏢 Про квартиру:
🔹 Ідеальне планування: можливість втілити будь-які дизайнерські рішення
🔹 Власна тераса – насолоджуйтесь панорамними видами міста
🔹 Високі стелі 4,5 м – відчуття простору та свободи
🔹 Якісні матеріали: будинок із червоної цегли – забезпечує тепло та шумоізоляцію
🔹 Розташування на 11-му поверсі – максимальний комфорт та приватність
🏡 Про ЖК:
✅ Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
✅ Підземний паркінг –...
Квартира тільки після ремонту. Спальня, кухня-студія, гардеробна, санвузол з ванною і душем. На підлозі паркетна дошка англійська ялинка, на кухні натуральний мармур. Італійські меблі Natuzzi, Cattelan, сантехніка Villeroy&Boch, Catalano, Paffoni, побутова техніка Bosch.
Вид у чудовий двір.
В будинку закрита територія, підземний паркінг.
Можна по перепоступці, можна отримати документи.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН