Продам 2 (3) кімнатну квартиру, вул Кустанайська, 13, ЖК West House (будинок введений в експлуатацію), право власності оформлене. Загальна площа 99,37 м. кв., 12/25 поверх. Квартира простора та дуже світла.
Будинок бізнес-класу. Стан після будівельників. Просторий хол і кухня вітальня, 2 лоджії і балкон, панорамні вікна. Вільне планування, можливо втілити всі ваші бажання в реальність. У кожному під'їзді швидкісні ліфти, встановлено генератор, власна котельня. Територія ЖК закрита, охорона, ведеться відеоспостереження, є підземний паркінг, дитячий майданчик.
Житловий комплекс в пішій доступності оточений всією багатою торговельною, розважальною, спортивною, медичною та освітньою інфраструк...
Пропозиція без комісії!
Продаж 2-кімнатної квартири
ЖК бізнес-класу "West House"
Київ, вул.Костанайська, буд.13-А
Метро Деміївська
4 поверх
Загальна площа - 73.4м2
Житлова - 32.5м2 ;
Кухня - 15,6м2
Планування:
✅Дві окремі кімнати (17,3м2 та 15,2 м2)
✅Простора кухня 15,6м2 з виходом на лоджію.
✅ Два окремих санвузла - комфорт для всієї родини
✅ Комора – місце для зберігання всіх потрібних речей.
✅Просторий передпокій, де можна розмістити містку шафу.
Про ЖК:
✔ Монолітно-каркасний будинок із цегляними стінами та утепленням мінеральною ватою
✔ Автономне опалення (котельня)
✔ Генератор на будинок – це опалення без відключення та робота ліфта без перебою.
✔ Закрита територія та охорона -...
Деміївка. Валерія Лобановського просп. 150-А, Голосіївський район.
Продам однокімнатну квартиру.
Загальна площа - 40 м².
ЖК "Ново-Деміївський".
9/17 пов.
Квартира з ремонтом, затишна та світла.
При відключенні світла є вода та інтернет.
Балкон утеплений, встановлені фільтри зворотнього осмосу на воду, регулятори тепла на батареях, лічильники.
Обладнана меблями та технікою.
Навколо будинку закрита територія під охороною, є паркінг, консьєрж, дитячий та спортивний майданчики, бомбосховище та підземний паркінг.
В підʼїзді 2 ліфти.
ОСББ.
До метро "Деміївська" - 15 хв. пішки.
Поряд з будинком зупинки громадського транспорту, школа, дитячий садочок, ВНЗ "МАУП", кавʼярня, аптека, бізн...
Продається дворівнева 5-кімнатна видова квартира-пентхаус, Валерія Лобановського 150 (пр-т Червонозоряний), 20-й та 21-й поверхи.
ЖК бізнес-класу "Ново-Деміївський".
Після будівельників.
Будинок монолітно-каркасний.
Висота стелі - 3м.
Вільне планування.
Будинок повністю заселений.
Розвинена інфраструктура. Поруч дитячий садочок, школа, у дворі новий дитячий майданчик, спортивний майданчик, консьєрж. Огороджена територія, що охороняється.
Підземний паркінг.
5 хв. пішки до метро "Деміївська".
Навпроти бізнес-центр. Чудова розвʼязка.
Тихий та затишний двір.
[ссылка скрыта]. Оскільки на кожному рівні квартири є свій окремий вхід, можливий розділ квартири на дві 2к квартири по 80 м²....
Продам трикімнатну квартиру по проспекту Валерія Лобановського 150, секція В, ЖК бізнес-класу "Ново-Деміївський".
Будинок монолітно-каркасний 2014-го року, повністю заселений.
Площа - 100 м², висота стелі - 3м.
5-й поверх.
Вільне планування, без ремонту (після будівельників).
Встановлені лічильники на воду, електроенергію та опалення.
Розвинена інфраструктура. Поруч дитячий садочок, школа, у дворі новий дитячий та спортивний майданчики, закрита територія, що охороняється. Підземний паркінг, бізнес-центр.
7 хв. пішки метро "Деміївська". Відмінна транспортна розвʼязка.
БЕЗ%Продаж 2-кімнатнрої квартири в ЖК комфорт класу "Ново-Деміївський"
Деміївська Голосіївськи район ( Демеевская Голосеевский район )
Розміщена на 17-му поверсі 22 поверхового цегляного будинку 2013 року. Закрита територія, що знаходиться під охороною та відеоспостреженням.
Є гостьовий та підземний паркінги.
Загальна площа квартири 58м2, має зручне планування:
-простора кухня-вітальня 28м2
-спальна кімната
-суміжний санвузол
-передпокій
-засклений балкон, що облаштовано під кабінет
В квартирі виконано якісний євроремонт, продаж здійснюється із комплектацією меблями та технікою.
Розвинена інфраструктура. Поряд зупинки громадського транспорту, школа, дитячі садки, супермаркети.
До станції...
Продається маленька затишна ДУЖЕ ТЕПЛА 1-кімнатна квартира – студія, яка розташована на тихій зеленій вулиці в 7 хвилинах від станції метро Деміївська за адресою вулиця Козацька, 32.
Квартира у житловому стані, розташована на 4 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа квартири 19.6 м.кв. Для більш раціонального використання простору кухня поєднана з кімнатою і утворює так звану студію. Санвузол суміжний з душовою кабіною, встановлений електричний бойлер. Балкону нема. Вікна – склопакети.
Вікна виходять у тихий двір, але й сама вулиця розташована осторонь гучних транспортних артерій, тому дуже тиха.
У дворі є місце для паркування.
Чудова інфраструктура мікрорайону налічує магаз...
Тепла квартира з хорошим ремонтом! Відмінна локація!
Продається 3-кімнатна квартира на вулиці Лобановського, 196. Оселя з хорошим ремонтом, заміною усіх комунікацій. Нова сантехніка, утеплені стіни, вікна виходять на три сторони. На лоджії облаштоване робоче місце з видом на зелений сквер, а з кухні-вітальні вихід на засклений балкон вікнами у двір. У кімнатах підлога-ламінат, плитка у кухні, ванній кімнаті та коридорі.
У помешканні є необхідне меблеве та технічне оснащення. Нова вбудована кухня, газова плита, холодильник, пральна машина, телевізор, кондиціонер. Повірені лічильники. Всі меблі та техніка, які є на фото, залишаються новому власнику.
Будинок цегляний, 1967-го року, теплий та...
Продаж 2-к квартири з якісним ремонтом в ЖК "Bristol Comfort House", просп. Лобановського, 144. Функціональне та сучасне планування, дві окремі кімнати (одна з балконом), простора кухня з виходом на лоджію, просторий санвузол, гардеробна, широкі вікна в підлогу. Мебльована, вся необхідна побутова техніка (пральна та посудомийна машини). Встановлені лічильники. В будинку підземний паркінг, ст.М"Деміївська". Генератор на будинок!!!
Продаж 1 к квартири з якісним ремонтом в ЖК "Bristol Comfort House", просп. Лобановського, 144. Простора кухня з балконом укомплектована повним комплектом техніки та меблів. окрема кімната з кроваттю та гардеробною. Документам більше трьох. Є відео огляд
Продаж від власника.
Двокімнатна квартира з роздільним плануванням 70 кв. м. 26 поверх.
Новий будинок бізнес-клас від Saga Development. Сучасна вхідна група, підземний паркінг, цілодобова охорона, встановлено генератор. Зручне розташування та транспортна розв'язка. Поруч є супермаркети, аптеки, школи, ТЦ Оушн Плаза та інше. До ст. метро Диміївська 7-9 хвилин пішки.
За запитом надам відео огляд
У квартирі зроблено якісний та сучасний ремонт. Квартира повністю обладнана меблями та повним набором побутової і кліматичної техніки. Висота стелі 3 метри, засклена лоджія, є містка гардеробна.
Квартира дуже тиха, тепла та світла. Чудовий вид на місто. В підземному паркінгу є два паркомісця.
Продається стильна та затишна трикімнатна квартира в житловому комплексі бізнес-класу Soho Residence на Деміївській, 13, всього за 200 метрів від метро Деміївська. Будинок 2017 року, квартира розташована на 7 поверсі 14-поверхівки. Загальна площа 110 м². Всередині – простора кухня-вітальня, зручно розділена на зону відпочинку та обідню, спальня з власною гардеробною, дитяча кімната, ще одна гардеробна і великий санвузол з ванною та душем. У квартирі якісний сучасний ремонт, вона повністю укомплектована всією необхідною технікою: холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, кондиціонери. З вікон відкривається приємний краєвид.
Прямо з паркінгу можна піднятися до квартири на ліфті, є два з...
Продам 1-кімнатну квартиру з ремонтом, вул. Деміївська 13. ЖК Soho Residence.
7/15- поверхового монолітно-каркасного цегляного будинку 2017 року. Загальна площа 52.1 кв.м, житлова 15 кв.м, кухня 20.5 кв.м. Зручне планування. Великий санвузол. Балкон, вихід на нього з кухні.
Готовність ремонту 70%, під чистове оздоблення. В санвузлі і на підлогі кухні плитка. Зроблена проводка, прокладені магістралі кондіціонерів. Укомплектована сантехнікою. Встановлені лічильники води і тепла.
Консьерж, домофон, відеонагляд. В будинку підземний паркінг, магазини, салон краси, медичний центр, аптека
Розвинена інфраструктура. Поруч магазини, супермаркети, ТРЦ, гімназія, школи, дитячи садочки, Голосіївс...
Вашій увазі пропонується 3-кімнатна квартира у ЖК бізнес-класу Soho Residence, розташована за адресою вул. Деміївська 13, поруч з метро "Деміївська". Це квартира, що дозволяє відчути себе у затишному заміському будинку, одночасно з чудовим видом на нічний мегаполіс.
Поверх — 5/15
Загальна площа — 113 м2
Будинок — побудований у 2017 році
Планування:
• Спальна кімната з власною гардеробною (вид з вікна у тихий зелений двір)
• Дитяча кімната (вид з вікна у тихий зелений двір)
• Простора та світла кухня-вітальня, розділена на дві зони: обідня та зона відпочинку
• Велика кладова / обувна кімната для зберігання речей
• Ванна кімната (ванна + душ)
Ремонт у квартирі був зроблений у 2021 році за...
Квартира з дизайнерським ремонтом, в ЖК Soho Residence, по вул. Деміївська 13. На 8 поверху . Площа 73кв.м. Має 2 спальні кімнати, кухню- вітальню, кабінет та 2 санвузла. Спальна кімната з власною гардеробною ,встановлений сейф , дитяча кімната ,простора та світла кухня-вітальня (25 м2), розділена на дві зони: обідня та зона відпочинку.
Ремонт в дуже гарному стані, з використанням якісних матеріалів.
Не потребує корекцій. Квартира оснащена зональним освітленням
На підлозі в усіх кімнатах паркетна дошка, кахель Італія (atlas concorde), підігрів підлоги на кухні та у ванній кімнаті,коридорі .Меблі , побутова техніка, кондиціонери ,холодильник , пральна машина , бойлер , мікрохвильова піч,...
⭐⭐⭐⭐⭐
Продається 2к квартира Голосіївький район
✅ В хорошому житловому стані, прохідна, кухня, санвузол сумісний.
✅ Стеля висотою 3,1 м.
✅ Встановлені металопластикові вікна, засклений балкон
✅ Будинок теплий, товсті стіни.
✅ Місце для паркування автомобіля
✅ Чудова інфраструктура та транспортна розвязка району.
✅ Поруч є абсолютно все для комфортного життя
✅ До Деміївської площі, метро Деміївська та центрального автовокзалу – 10-15 хв. пішки
☎️ Телефонуйте, з радістью організую перегляд!
Продаж двокімнатної квартири в Голосіївському районі, Костанайський пров., 8/1, поряд з метро Деміївська (10-15 хв. пішки).
Цегляний будинок 1960 року побудови, з доглянутою прибудинковою територією та чистим під'їздом.
Загальна площа 45 м², задовільний стан, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою (телевізор, холодильник, ліжко, пральна машина, мікрохвильовка). Висота стель 3,1 м, металопластикові вікна, засклений балкон. Суміжний санвузол, централізоване опалення та гаряча вода.
Чудова інфраструктура: поруч школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту, Деміївська площа та центральний автовокзал.
Телефонуйте!
ЖК SOHO Residence
Вул. Деміївська 13
Ст. метро Либідська
Ст. метро Деміївська
Загальна площа - 34.2 м2
Площа житлова - 12 м2
Площа кухні - 15 м2
Кімнат - 1
Поверх 18/18
• Квартира 1к з ремонтом.
Кухня: вбудований холодильник, бойлер, духовка, варильна поверхня та пральна машина з функцією сушіння.
Спальня: велике ліжко з м'яким узголів'ям, 2 шафи для речей та стіл.
С/в: велика душова зона, умивальник з тумбою, інсталяція з унітазом та дзеркало з підсвічуванням.
Змішувачі та інсталяція від виробника Grohe (Німеччина), сантехніка Primera (Італія).
• ЖК бізнес класу.
Зі зручностей: закрита територія, підземний та гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження, генератор.
• Інфр...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН