Фільтри
Продаж квартир – ЖК Park Avenue VIP, Київ
21 оголошення
- найбільша площа
21 оголошення
- найбільша площа

170 000 $
2 464 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62
2 кімнати
69 / 50 / 19 м²
поверх 5 з 21
2009 рік побудови
сьогодні
Пропонується простора квартира площею 69 м² на 5 поверсі сучасного житлового комплексу бізнес-класу ЖК Park Avenue у Голосіївському районі Києва.
Квартира має функціональне планування, що дозволяє комфортно організувати простір для проживання: простора кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол та зручна зона зберігання.
Переваги будинку та комплексу:
• Автономний будинок з власною котельнею та резервними інженерними системами.
• Підземний паркінг та сучасні ліфти.
• Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.
• Укриття в будинку, що забезпечує додаткову безпеку мешканців.
• Розвинена внутрішня інфраструктура: супермаркет, спортклуб з басейном, дитячі заклади, медичні та...

69 999 $
1 014 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 25
3 кімнати
69 / 40 / 8 м²
поверх 9 з 9
1977 рік побудови
сьогодні
Комісія для покупця відсутня!
Продаємо трикімнатну квартиру в дуже престижній локації, поруч з двома станціями метро - Голосіївська та Деміївська, Голосіївським парком та навпроти ЖК Park Avenue (на нього і вид з вікон).
Будинок, в якому розташована квартира - малопоширений в районі, що додатково підвищує ексклюзивність покупки. Цегла, газ, три окремі кімнати, широкий потенціал до перепланування.
Двостороннє планування - є балкон та засклена лоджія. Стан квартири без прикрас - потребує ремонту, проте ціна абсолютно чесна (практично перевірено, що квартири з «поживними» ремонтами вартують від 97000 дол).
Неконфліктні сусіди.
Пропозиція цікава для покупців, які шукають хороше та собі.
Розгляне...
Придбати квартиру: ЖК Park Avenue VIP, Київ

2 500 000 $
10 000 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62
4 кімнати
250 / 100 / 100 м²
поверх 21 з 21
2009 рік побудови
сьогодні
Пентхаус, який не виходить у відкриту рекламу. Об’єкт для тих, хто розуміє цінність приватності та рівня. Продаж у закритому форматі. Без публічних фото
250 м2 простору, де архітектура, світло і матеріали працюють на ваше життя.
Продумане зонування: гостьова та приватна частина:
— стелі 5.3 м зона вітальні, 3м - спальні
— панорамні вікна з видом на весь Київ
— кухня-вітальня з діючим каміном
— 3 спальні / кабінет
— 3 гардеробні
— мінімум коридорів, максимум функціональності
Окрема перевага — обладнана тераса.
Повна автономність — квартира працює навіть без світла
Дизайнерський інтер’єр преміум-рівня з використанням італійських матеріалів, натурального каменю та індивідуальних рішень. Це...
350 000 $
2 593 $/м²
Київ, Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62
3 кімнати
135 / 85 / 50 м²
поверх 24 з 24
2009 рік побудови
сьогодні
✨ Продаж преміальної 2-кімнатної квартири в ЖК «Park Avenue VIP»
📍 Голосіївський пр-т, 62 | метро Голосіївська / Деміївська — 5 хв пішки
Стильна квартира площею 135 м² у одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва 💎
✔ Авторський дизайнерський ремонт
✔ Повністю мебльована та укомплектована технікою
✔ Панорамні вікна та неймовірний вид на Київ
✔ Генератор — ліфт, вода та опалення працюють навіть під час відключень
✔ Автономна котельня та індивідуальні лічильники
🏡 Планування:
▫ Простора кухня-вітальня — 40 м²
▫ Спальня + кабінет / дитяча
▫ Гардеробна кімната
▫ 2 санвузли (ванна + душова)
▫ Окрема пральна кімната
У квартирі:
✨ централізоване кондиціонування
✨ сигналізація
✨ меблі під...
3 000 000 $
10 909 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
6 кімнат і більше
275 / 180 / 40 м²
поверх 5 з 22
2015 рік побудови
сьогодні
✨ Park Avenue VIP ✨
🏛 Закритий продаж | Фото не публікуються
Ексклюзивна пропозиція для тих, хто обирає статус, приватність та безкомпромісний комфорт.
Простора резиденція у житловому комплексі Park Avenue VIP, розташована на 3 поверсі.
Загальна площа — 275 м², продумане планування на 6 кімнат.
🌿 Дві тераси преміум-рівня:
— крита тераса близько 25 м² — ідеальний простір для відпочинку у будь-яку пору року
— відкрита тераса близько 40 м² з туями, лаунж-зоною та повноцінною зоною BBQ
🏡 Квартира виконана з дорогим дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями та якісною технікою преміального сегменту.
🖼 В інтер’єрі — сучасні арт-картини, які мають інвестиційну цінність.
⚡ Повна а...
450 000 $
3 543 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
4 кімнати
127 / 60 / 30 м²
поверх 6 з 22
2015 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира у житловому комплесі "Park Avenue Vip", просп. голосіївський, 60, Голосіївський район, Київ
Характеристики квартири:
— поверх: 6 з 22
— загальна площа: 127м²
— кількість спальних кімнат: 3
Планування:
— кухня-вітальня
— майстер-спальня з гардеробною
— дитяча кімната
— кабінет
— окрема гардеробна
— 2 с/в (1 - з душем та ванною, 2 - з ванною)
— 2 балкона
Квартира має унікальне планування та проектувалась для власного проживання з акцентом на комфорт, функціональність та якість.
Під час ремонту використано високоякісні матеріали і продумано кожну деталь простору.
Будинок повністю заселений, що забезпечує спокійну атмосферу без постійних ремонтів...
200 000 $
2 899 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
1 кімната
69 / 14 / 28 м²
поверх 11 з 21
2009 рік побудови
сьогодні
1‑кімнатна дизайнерська квартира 69 м² у ЖК Park Avenue VIP/Парк Авеню , Голосіївський район — преміум рівень, підходить під ЄОселя та ЄВідновлення.
Продається стильна 1‑кімнатна квартира площею 69 м² у престижному ЖК Park Avenue VIP, Голосіївський район, Голосіївський проспект, 58.
Будинок монолітно‑каркасний, спецпроєкт, 2009 року, з підземним паркінгом, укриттям, охороною та повною автономністю.
Квартира розташована на 11‑му поверсі з 21, має дизайнерський ремонт, повністю укомплектована меблями та технікою преміум‑класу.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції — комплекс має високий попит на оренду.
Основні характеристики:
Площа: 69 / 14 / 28 м²
Поверх: 11 з 21
Висота стелі: 2.85...

435 000 $
4 143 $/м²
Деміївська вул., 33
3 кімнати
105 / 40 / 60 м²
поверх 10 з 24
2018 рік побудови
вчора
На продаж пропонується розкішну 3-кімнатна дизайнерську квартира у елітному житловому комплексі Park Avenue VIP, площею 105 м².
Простора кухня-вітальня ідеально поєднує стиль і функціональність, пропонуючи достатньо місця для сімейних зібрань і гостей.
Дві затишні спальні створюють відчуття комфорту, ідеальні для відпочинку.
Квартира оснащена:
-кухня-вітальня
-дві спальні
-двома гардеробними
-двома сучасними туалетами
-постирочною кімнатою
-та просторим холом, який робить інтер'єр максимально зручним.
Шукайте нерухомість: ЖК Park Avenue VIP, Київ за фільтрами
390 000 $
4 239 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
3 кімнати
92 / 40 / 25 м²
поверх 5 з 22
2015 рік побудови
сьогодні
ЖК Park Avenue VIP, Голосіївський проспект 60, будинок у дворі. Закритий ЖК з карточною пропускною системою та озброєною охороною. Бомбосхоище з Wi-Fi. Дворівневий підземний паркінг. Територія з власним парком та зоною барбекю. Квартира має унікальне зручне планування: 2 спальні, кухня-вітальня, 2 санвузли, величезна зручна гардеробна, в гардеробній є сейф! Квартира оснащена якісною дорогою технікою. Три кондиціонери, 2 телевізори, посудомийна машина, широкий холодильник з двома морозильними камерами, пральна машина, бойлер. Сантехніка та плитка виробництва Німеччини, Італії, Іспанії. Французькі якісні шпалери. Люстри та світильники Kartel. Шумоізоляція. На підлозі паркетна дошка. Тепла підл...
168 000 $
2 710 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62
1 кімната
62 / 23 / 25 м²
поверх 3 з 21
вчора
Без комісійних!
Продається чудова 1-кімнатна квартира в комплексі бізнес-класу — Park Avenue, просп. Голосіївський, 62, 58 кв. м, 3-й поверх.
Дизайнерський ремонт. Панорамний вигляд. Вбудована кухня, побутова техніка преміумкласу європейського виробництва. Гардеробна, дві місткі шафи-купе. Система кондиціювання з припливно-витяжною системою. В оздобленні використовувалися екологічно чисті матеріали. Паркетна дошка (натуральний дуб), іспанський кахель. У квартирі встановлена система фільтрації води + система зворотного осмосу. Підігрів підлоги. Лічильник тепла, двозонний електролічильник.
ЖК Park Avenue визнаний одним із найкращих та найбезпечніших.
- закрита територія з картковою пропускною...

250 000 $
2 381 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
3 кімнати
105 / 45 / 20 м²
поверх 21 з 24
вчора
Продаж стильної трикімнатноїї квартири в ЖК “Park Avenue”
ЖК Park Avenue — сучасний преміум-комплекс із концепцією «місто в місті», де створено все для комфортного, безпечного та статусного життя.
Площа квартири — 105 м²
⸻
Раціональне та зручне планування
• простора кухня-вітальня з виходом на панорамний балкон
• 2 окремі спальні
• санвузол із ванною
• другий балкон з видом на парк та неймовірні сходи сонця
Балкони з панорамними вікнами дарують атмосферу простору й світла, роблячи квартиру ще затишнішою.
⸻
Квартира укомплектована якісною побутовою технікою:
• холодильник
• кавоварка
• посудомийна машина
• індукційна плита
• пральна машина
• усе необхідне для комфортного життя
Заїжджа...
340 000 $
2 615 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 62
2 кімнати
130 / 46 / 40 м²
поверх 24 з 25
2010 рік побудови
вчора
Продаж - 2-х кім.квартира -130 кв.м. Голосіївський пр-т 62, м. Голосіївська ЖК «Park Avenue VIP», ГЕНЕРАТОР, сучасний дизайнерський ремонт, мебльована.
метро Деміївська, Голосіївська - 5 хв пішки., пр-т Голосіївський, 62, закрита территория Житлового Комплексу VIP класу, 24/7- охорона, відеоспостереження.
В ЖК «Park Avenue VIP» доглянуті зони відпочинку, сучасна інфраструктура та атмосфера спокою посеред міста, відчуття приватності навіть у центрі активного міського життя.
2-х кімнатна квартира, з якісним дизайнерським ремонтом та з сучасними меблями, централізоване кондиціонування квартири, ремонт робили для себе, сигналізація....
380 000 $
3 870 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
3 кімнати
98 / 40 / 32 м²
поверх 15 з 22
2015 рік побудови
2 дні тому
НОВА квартира в найкращому ЖК Голосіївського району, Park Avenue.
Планування: простора кухня-вітальня, 2 спальних кімнати, одна з яких, майстер-спальня, гостьовий с/вузол з душевою, балкон.
Виконано дорогий ремонт у сучасному стилі.
Повна комплектація меблями та побутовою техникою відомих Т/М.
Закрита теріторія, що охороняється, консьєрж-сервіс, відеонагляд, багаторівневий підземний паркінг.
Шикарна теріторія з ландшафтним дизайном, дитячи та спортивні площадки, СК Спорт Лайф.
За запитом надам відео-огляд квартири.
380 000 $
3 870 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
3 кімнати
98 / 38 / 24 м²
поверх 12 з 22
2015 рік побудови
2 дні тому
Планування: простора кухня-вітальня, 2 спальних кімнати, одна з яких, майстер-спальня, гардеробна кімната, гостьовий с/вузол з душевою, балкон.
Виконано дорогий ремонт у сучасному стилі.
За запитом надам відео-огляд квартири.

1 400 000 $
8 642 $/м²
Деміївська вул., 29
4 кімнати
162 / 53 / 30 м²
поверх 21 з 21
2019 рік побудови
2 дні тому
Колекційна резиденція з автономною енергосистемою у ЖК Park Avenue VIP
Вартість: $1 400 000 Площа: 162 м² Поверх: 21/21 Кімнат: 4
Уявіть простір, де абсолютний комфорт гармонійно поєднується з безкомпромісною безпекою, а витончена естетика супроводжується повною незалежністю від будь-яких зовнішніх обставин. Пропонується до продажу ексклюзивна видова резиденція на престижному 21 поверсі у визнаному лідері серед преміальних комплексів столиці Park Avenue VIP.
Цей об'єкт є не просто квартирою, а справжнім авторським проєктом категорії "трофейна нерухомість", створеним без жодних компромісів у якості. Для створення цього шедевра були залучені найкращі архітектори та дизайнери, які врахували...

199 000 $
2 926 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
1 кімната
68 / 18 / 24 м²
поверх 11 з 21
2009 рік побудови
4 дні тому
Продаж дизайнерської 1-кімнатної квартири | ЖК Park Avenue | Голосіївський проспект, 58
Пропонується до продажу стильна та повністю укомплектована 1-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі Park Avenue, за адресою Голосіївський проспект, 58.
📍 Поверх: 11 із 25
📐 Площа: 68 м²
💰 Ціна: 199 000 $
🏡 Про квартиру:
сучасний дизайнерський ремонт
продумане та функціональне планування
квартира дуже світла та затишна
оптимальний середній поверх
✨ Формат — “заїжджай та живи”:
квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання.
🛋 Комплектація:
вбудована кухня з якісною технікою
зручна зона відпочинку
простора спальня
системи зберігання
сучасни...
275 000 $
2 750 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
3 кімнати
100 / 65 / 15 м²
поверх 5 з 23
6 днів тому
Актуальна. Без комісії. Торг на місці.
У ЖК Park Avenue VIP встановлені генератори на ліфти, водопостачання, інтернет та всю інфраструктуру.
Адреса: просп. Голосіївський, 60
Простора світла 3-к квартира з практичним плануванням.
Загальна площа: 100 м²
Планування: кухня-вітальня, 2 окремі кімнати, просторий хол, 2 великі санвузли, гардеробна, балкон.
Про ЖК Park Avenue:
- закрита територія з картковою пропускною системою, воєнізована охорона 24/7
- підземний паркінг, бомбосховище
- зона комор
- територія зі своїм доглянутим парком та зонами відпочинку в сучасному стилі з використанням екологічно чистих матеріалів
- 8 дитячих майданчиків для різного віку з безпечним покриттям
- спортивні м...
870 000 $
4 833 $/м²
Деміївська вул., 33
4 кімнати
180 / 120 / 30 м²
поверх 19 з 22
6 днів тому
Актуально! Без комісії. Є відео, але краще побачити на власні очі.
В елітному ЖК Park Avenue VIP, Деміївська 33, продається розкішна 4-кімнатна квартира з ремонтом преміумкласу.
Площа: 180 м²
Висота стелі: 3 м
Панорамні вікна
Планування: простора кухня-студія, майстер-спальня з великою гардеробною та санвузлом, дитяча, гостьова/дитяча, дитячий санвузол, гостьовий санвузол, гардеробна при вході, пральня/господарська кімната.
Ремонт виконано з використанням матеріалів та систем високої якості, у квартирі є все для комфортного життя.
Кухня укомплектована висококласною побутовою технікою, є пральна та сушильна машини.
Чудово продумана система зберігання.
Обираючи ЖК Park Avenue VIP, ви отри...
2 500 000 $
10 000 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 60
4 кімнати
250 / 150 / 50 м²
поверх 21 з 22
2015 рік побудови
1 тиж. тому
🏛 PRIVATE SALE | PARK AVENUE VIP
Елітна резиденція в самому серці Києва — Park Avenue VIP
250м² продуманого простору з авторським інтер’єром із преміальних матеріалів.
🌟 Особливості пентхауса :
• Висота стелі 5,5 м у вітальні та кухні, 3 м у спальних кімнатах
• 3 спальні
• 3 санвузли 🛁
• 3 гардеробні 👗
• Простора вітальня з домашнім кінотеатром 🎬
• Кухня з ексклюзивним островком
• Діючий камін
• Панорамна тераса ~50 м² з власним джакузі 🛀
• Система Smart Home
• Повна автономність — квартира працює навіть без світла ⚡
Цей пентхаус для тих, хто цінує унікальність, приватність та максимальний комфорт.
🔑 Private Sale
🔒 Закритий продаж

202 000 $
2 971 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
1 кімната
68 / 42 / 24 м²
поверх 11 з 25
2009 рік побудови
2 тиж. тому
- Також шукають:
- Парк Авеню