Опис
Глушкова Академіка просп., 9е, Акцент
До вашої уваги - видова, затишна, простора 2-кімнатна квартира з ремонтом біля метро Іподром. Загальна площа - 75 м кв. У квартирі - сучасний ремонт: дві великі окремі кімнати(вітальня і спальня), з усіх вікон захоплюючий вид на парк ВДНГ, роздільний санвузол, простора кухня- вітальня, хол.
Дуже зручне планування.
Вихід в парк ВДНГ з двору через окрему хвіртку. Дуже тепла квартира, взимку майже не користуємося опаленням, так як стоять лічильники то рахунок дуже малий. Балкон утеплений. Вся техніка і меблі залишаються. метро Іподром -7 хвилин пішкі.
Деталі
Будинок - Бетонно монолітний, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Роздільне. Немає газу. Гаряча вода - централізована. Опалення центральне. Загальний стан квартири - Євроремонт. Прямий продаж. Інтернет оптоволоконний. Комісія за послуги 3 %