Пропоную вам 1к квартиру в ЖК Криштелеві Джерела, Голосіївський р-н.
Ця квартира знаходиться на зручному 5-му поверсі та має площу 41 кв.м., що забезпечує комфортне та затишне проживання.
А ще, це газифікований теплий та дуже якісний будинок. На квартиру оформлено право власності.
Житловий комплекс Криштелеві Джерела пропонує розвинену інфраструктуру: у безпосередній близькості розташовані зупинки громадського транспорту, супермаркети, медичні заклади, школи та дитячі садочки, а також безліч кафе, ресторанів і аптек.
Важливим перевагою є близькість до станції метро "Теремки", що забезпечує зручний доступ до всіх районів Києва. Крім того, поруч знаходиться ТРЦ "Магелан", де ви зможете знайти все необхідне для шопінгу, відпочинку та розваг.
Не менш важливою перевагою є близькість до парку Феофанія, де ви зможете насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі, займатися спортом або просто відпочивати на природі.
Завдяки зручному транспортному сполученню ви швидко дістатиметеся до центру Києва. Це елітний район з прекрасно облаштованою територією, що дозволяє насолоджуватися життям у гармонії з природою. Не втрачайте шанс стати власником цього елегантного простору!
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 1 кімната. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Торг доречний. Комісія за послуги 3 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН