Фільтри
Продаж квартир в Києві
2 350 оголошень
- найбільша площа
2 350 оголошень
- найбільша площа

385 000 $
5 347 $/м²
Ломаківська вул. (Мічуріна), 56/2
1 кімната
72 / 20 / 30 м²
поверх 2 з 5
2014 рік побудови
сьогодні
Ці апартаменти в елітному клубному будинку Regent Hill на Печерську — це втілення розкоші та гармонії, розташовані на другому поверсі одразу біля ботанічного саду.
Пропонуються розкішні апартаменти площею 72 м², виконані у сучасній класичній стилістиці з використанням дорогих та якісних матеріалів.
Високі стелі у 4 метри створюють відчуття повітряності та світла. Простора кухня-студія оснащена приточно-витяжною системою, великими люстрами та повністю укомплектованою кухнею. Простір грамотно зонований на спальну зону, зону відпочинку та кухонну частину — усе виконано з преміальних матеріалів.
В апартаментах облаштовано великий функціональний гардероб і простору світлу ванну кімнату. З вікон...

85 000 $
1 941 $/м²
Кадетський Гай вул., 10
1 кімната
44 / 17 / 12 м²
поверх 23 з 26
2021 рік побудови
вчора
Тихий та зручний район Києва, сучасний ЖК Медовий з новими будинками та працюючою інфраструктурою — місце, де приємно жити і легко повертатись додому. Шукаєте квартиру, куди можна одразу заїхати без зайвих витрат і ремонту? Тут уже все зроблено, продумано і майже не використовувалось. Це однокімнатна квартира з ремонтом 2023 року, в якій проживали близько пів року, повністю укомплектована меблями та технікою — формат заїхав і живеш.
Площа – комфортна та добре спланована
Кімнат – 1
Стан – новий ремонт, без слідів зносу
Покриття – плитка в кухні та коридорі, ламінат у кімнаті, окрема плитка у ванній
Опалення – тепла підлога у ванній з керуванням і режимами, у кімнаті та коридорі тепло в опалюв...
Придбати квартиру в Києві
135 000 $
3 111 $/м²
Вишгородська вул., 45-Ж
1 кімната
43 / 17 / 14 м²
поверх 11 з 27
2024 рік побудови
вчора
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом (43,4 м2) в ЖК Паркове місто, вул. Вишгородська, 45Ж. Комфортний 11-й поверх 27-поверхового будинку. Встановлено інвертори, ліфт працює під час відключенні електроенергії.
Планування передбачає простору кухню-студію з виходом на засклену лоджію, роздільну кімнату, санвузол з душовою кабіною, передпокій. В квартирі виконано якісний ремонт, встановлено техніку від провідних брендів: холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова-духова піч, варильна поверхня, пральна машина від Gorenje. Встановлено кондиціонер, телевізор, бойлер, фільтри для води. Тепла підлога у передпокої, кухні, санвузлі та на лоджії. Багато режимів освітлення та місць для зберігання...

122 000 $
2 837 $/м²
Всеволода Змієнка вул., 30
1 кімната
43 / 20 / 20 м²
поверх 19 з 25
2025 рік побудови
сьогодні
Якщо ви шукаєте квартиру у Варшавському мікрорайоні — зупиніться на секунду.
Бо більшість квартир тут виглядають однаково. Але іноді з’являється варіант, який одразу відчувається по-іншому - іі робили для себе.
Світла, стильна квартира з новим ремонтом у ЖК Варшавський 3
Тут немає відчуття «вікна у вікна» — тільки простір, світло і комфорт. І, до речі, тут стабільно є світло — що зараз теж має значення
Інтер’єр зроблений так, щоб тут хотілося жити: теплі відтінки, якісні матеріали, продумане освітлення, багато сценаріїв світла, щоб квартира могла бути різною під ваш настрій.
На підлозі практичний кварц-вініл, який не боїться вологи й добре витримує активне життя. У квартирі встановлені з...

72 000 $
1 412 $/м²
Сергія Данченка вул., 3
1 кімната
51 / 18 / 10 м²
поверх 25 з 25
2017 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Є-оселя, Є-відновлення, сертифікати, ваучери!
Продам 1 кімн квартиру 51 кв. у Варшавському мікрорайоні - Сергія Данченка 3, тільки зроблений ремонт - штукатурка стін, нові дорогі обої; вирівнена стяжка на підлозі, лежить новий ліноліум та плитка; натяжна стеля. В ванній плитка, балкон утеплений і обшитий. З меблів - вмонтована кухня, стінка в кімнаті, шафа-купе в коридор нова не змонтована. Побутова техніка є вся - холодильник, варочна поверхня, духовка, витяжка, пральна машинка, бойлер. Лічильники на тепло, воду та е/е.
Дуже гарна світла простора квартира в ідеальному стані. Знаходиться на 25 поверсі 26 поверхового будинку, над квартирою повноцінний технічний поверх.
Встановле...

148 000 $
3 020 $/м²
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 32-Б
1 кімната
49 / 20 / 10 м²
поверх 11 з 23
2023 рік побудови
сьогодні
Дизайнерська квартира ЖК LIKO-GRAD Perfect Town Перфект Таун Київ
вулиця Михайла Максимовича
Є генератор
Характеристики квартири
Площа: 49 м²
Поверх: 11 із 23
Планування
Вітальня
Спальня
Кухня
Ванна кімната з душем
Передпокій
Одностороння, з вікнами у двір, безпека і тиша
Опалення: власна газова котельня на комплекс
Є підземний паркінг та бомбосховище
У квартирі:
Дизайнерський ремонт у світлих тонах
відновлений вінтажний комод з вбудованою аудіо апаратурою, дизайнерські штучно вироблені столи, ручний викрас, стіни під градієнт та штучне покриття паталлю на меблях.
Якісна побутова техніка та стильні меблі
Простора вітальня з продуманим плануванням
спальня з дверима для шумопоглинання...

179 000 $
3 510 $/м²
Салютна вул., 2к24
1 кімната
51 / 30 / 21 м²
поверх 2 з 8
2024 рік побудови
сьогодні
✨ Простора квартира 50 м² у ЖК «Файна Таун» — життя у комфорті та стилі! ✨
🏡 2 поверх (перший поверх також житловий)
☀️ Вікна виходять на тихий зелений двір — насолоджуйтесь тишею, без шуму машин і парковок.
Про квартиру:
• Свіжий ремонт — відчуття новизни та якості у кожній деталі.
• Використані преміальні матеріали — стиль і довговічність.
• Кухня-студія з вбудованою технікою — ідеально для кулінарних експериментів.
• Фільтр для води (осмос) — турбота про здоров’я кожного дня.
• Ванна з прихованою витяжкою та аквастопом — безпечний і комфортний простір для відпочинку.
• Два кондиціонери — 25 та 20 м² для ідеального клімату влітку.
• Розкладний диван у вітальні — комфорт для гостей і сім’ї....

33 100 $
801 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
1 кімната
41 / 23 / 11 м²
поверх 1 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...
Шукайте нерухомість в Києві за фільтрами

120 000 $
2 597 $/м²
Федора Ернста вул., 16-А
1 кімната
46 / 30 / 15 м²
поверх 5 з 16
2 міс. тому
БЕЗ %.Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» с дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16А. Будинок введенний в експлуатацію в 2012 році. 5 поверх/ 16 поверхового цегляного будинку. Загальна площа 46 м.кв., житлова 32 м.кв., кухня 8 м,кв..
Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень.
Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна.
Комплекс закритий, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом,
Переваги: комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або д...

37 000 $
961 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 11
1 кімната
39 / 15 / 13 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 37.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...

97 000 $
2 395 $/м²
Феодосійська вул., 2-Л
1 кімната
41 / 13 / 21 м²
поверх 5 з 24
2015 рік побудови
2 дні тому
БЕЗ % Феодосійська 2-Л, метро Деміївська. Низький поверх! З ремонтом!
Є резервне живлення на ліфт.
Ідеально розпланований простір:
- окрема спальня
- кухня-вітальня
- суміжний санвузол
- гардеробна кімната
Квартира повністю готова до проживання, є всі необхідні меблі та техніка.
Багато місць для зберігання речей.
Теплий, монолітно-каркасний будинок 2015 року забудови. Чистий під`їзд, консьєрж, охайна прибудинкова територія.
Чудовий варіант як для особистого проживання, так і під орендний бізнес.
Оперативні перегляди.

110 000 $
1 964 $/м²
Авіаконструктора Ігоря Сікорського вул. (Танкова), 1-Б
1 кімната
56 / 18 / 25 м²
поверх 19 з 24
2013 рік побудови
сьогодні
ГЕНЕРАТОР! 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом у ЖК «Зелений Острів-1»
вул. Сікорського, 1Б
метро Берестейська — у пішій доступності
поруч парк «Нивки» та посольство США
Площа — 56 м²
Поверх — 19/25
Планування: кухня-студіо + окрема спальня
Неймовірний панорамний вид на парк та місто
ПОВНА АВТОНОМНІСТЬ:
генератор у будинку забезпечує роботу ліфтів, води та тепла
Про комплекс:
надійний цегляний будинок
закрита територія
охорона та консьєрж
пропускна система
підземний паркінг, який використовується як укриття
На території ЖК:
аптеки, магазини, кав’ярні, кафе, ресторани та вся необхідна комерція для комфортного життя.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку, автономні...

125 000 $
2 841 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 42а
1 кімната
44 / 18 / 16 м²
поверх 7 з 22
2021 рік побудови
сьогодні
Такий варіант єдиний у Комплексі!
Унікальна можливість придбати компактну квартиру в ЖК бізнес-класу "Сrystal Park Tower"
вже з підготованим по всім новим тенденціям дизайн-проектом з візуалізаціями (дизайнер на звязку, прораб є і вже почав роботи).
Комплекс має чудову локацію в зеленій зоні, в оточенні парку (з особистим виходом), поряд Київський Зоопарк і 2 станції метро
Ідеальний варіант як для життя,так і під оренду ( ~1500 $ )
Загальна площа: 44 м.кв.
Три великі вікна, одне з яких панорамне на всю стіну у кухні\вітальні.
Поверх 7/23
Вікна виходять на центральну частину- Берестейський проспект (в глибшій частині будинку, без шуму).
Планується скляна перегородка між спальнею і ван...

81 000 $
2 250 $/м²
Петра Калнишевського вул. (Михайла Майорова), 6
1 кімната
36 / 31 / 5 м²
поверх 15 з 24
2018 рік побудови
сьогодні
Є повний відеоогляд
Індивідуальні лічильники день / ніч.
Відео спостереження на поверсі.
Будинок вже давно введений в експлуатацію, ремонтів у під`їзді немає.
Без комісії для покупця
Документам більше трьох років
Податки та нотаріус включені у вартість квартири
Прописаних немає, квартира чиста за документами
У будинку встановлено генератор для ліфтів, опалення та водопостачання.
Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира, у житловому комплексі «Яскравий», на вулиці Петра Калнишевського, будинок 6, Оболонський район.
Функціональне планування:
- Кухня
- Гардероб
- Окрема спальня
- Санвузол ванна + душ
- Засклений балкон
Загальна площа - 36м2.
Поверх - 16 з 25.
Вартість - 81.000 $....

138 000 $
2 523 $/м²
Нагірна вул., 16
1 кімната
55 / 27 / 9 м²
поверх 8 з 25
2021 рік побудови
вчора
Продається стильна 1-кімнатна квартира 54,7 м² у ЖК Henesi House. Новий якісний ремонт у пастельних тонах, повністю нові меблі та сантехніка — квартира повністю готова до проживання.
Планування:
• окрема спальня;
• кухня + зона студії з диваном;
• окрема пральня-гардеробна;
• суміщений санвузол з душовою кабіною.
Про квартиру:
• новий дизайнерський ремонт;
• світлі пастельні відтінки, тепле дерево;
• повністю нові меблі та техніка;
• сучасне освітлення, якісні матеріали;
• невисокий, зручний поверх.
Про комплекс Henesi House:
• закрита територія, охорона;
• підземний паркінг;
• укриття в будинку;
• сучасні будівельні технології, тиха та тепла квартира;
• зручна локація в Шевченківському р...

219 000 $
3 422 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 42а
1 кімната
64 / 15 / 30 м²
поверх 7 з 22
2022 рік побудови
сьогодні
ГЕНЕРАТОР!
єОселя, безготівковий розрахунок!
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в ЖК "Crystal Park Tower".
Адреса: Шевченківський р-н., пр-т. Берестейський, 42-А.
Квартира знаходиться на 7 поверсі із 23.
Загальна площа 64 кв.м. Висота стелі 3 м.
Планування:
- кухня-вітальня
- спальня
- суміжний санвузол
- відкритий балкон
У квартирі виконаний дизайнерський ремонт із якісних матеріалів. Квартира обладнана повним комплектом меблів та необхідної побутової техніки. Передбачено велику кількість місць для зберігання речей. Підігрів підлоги та інші деталі, які максимально зроблять перебування у квартирі комфортним та затишним.
Чудовий вид із вікон та відкритого балкону на кіностуді...

67 500 $
1 570 $/м²
Драгоманова вул., 1-К
1 кімната
43 / 18 / 10 м²
поверх 13 з 19
2006 рік побудови
сьогодні
РОЗГЛЯНЕМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ТА ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ.
Продається 1 кімнатна квартира по вулиці Драгоманова, буд. 1-К.
Квартира розташована на 13 поверсі із 19.
Загальна площа 43.10 кв. м.
Планування:
- спальня
- кухня
- суміжний санвузол
- коридор
- засклена лоджія.
Квартира у житловому стані. Продається із меблями та побутовою технікою. Висота стелі 2.7 метра.
Чудовий вид на озеро. У будинку пристойне парадне та консьєрж.
Актуальний продаж. Співпрацюю із колегами.

200 000 $
2 899 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58
1 кімната
69 / 14 / 28 м²
поверх 11 з 21
2009 рік побудови
сьогодні
1‑кімнатна дизайнерська квартира 69 м² у ЖК Park Avenue VIP/Парк Авеню , Голосіївський район — преміум рівень, підходить під ЄОселя та ЄВідновлення.
Продається стильна 1‑кімнатна квартира площею 69 м² у престижному ЖК Park Avenue VIP, Голосіївський район, Голосіївський проспект, 58.
Будинок монолітно‑каркасний, спецпроєкт, 2009 року, з підземним паркінгом, укриттям, охороною та повною автономністю.
Квартира розташована на 11‑му поверсі з 21, має дизайнерський ремонт, повністю укомплектована меблями та технікою преміум‑класу.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції — комплекс має високий попит на оренду.
Основні характеристики:
Площа: 69 / 14 / 28 м²
Поверх: 11 з 21
Висота стелі: 2.85...

57 900 $
949 $/м²
Героїв Енергетиків вул., 1
1 кімната
61 / 18 / 18 м²
поверх 11 з 25
2026 рік побудови
сьогодні
Меліоративна 18а. Електротехнічна 43. ЖК Деснянський. Троєщина. Термобудинок Новобудова. 1 кімнатна квартира
Продам Видову 1 кімнатну квартиру в житловому комплексі Деснянський по вулиці Меліоративна 18а (будівельний адрес Електротехнічна 43) з сучасним архітектурним рішенням 2026 р. територія, що охороняється. Квартира розташована на 11-му поверху 25-ти поверхового термобудинку, утепленого за технологією Hostrok, загальною площею 61 кв.м., житловою - 18 кв.м., кухнею 17,6 кв.м., висотою стелi 2,60 м. Функціональне планування, розраховане до дрібниць, складається з просторої кухні-вітальні з виходом на лоджію, світлої спальні, великим холом 11,8 кв.м. та роздільним санвузлом. Ремонт від забу...

89 900 $
2 372 $/м²
Мартинова просп., 34
1 кімната
38 / 16 / 15 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом | ЖК Sofia Residence | 38 м²
ЛОКАЦІЯ: вул. Мартинова, 34
7 поверх
*Ціна: 90 000 $
ПРО КВАРТИРУ:
• Стильна 1-кімнатна квартира площею 38 м² у престижному ЖК Sofia Residence — повністю готова до проживання або здачі в оренду;
• сучасний якісний ремонт у світлих тонах
• повністю укомплектована меблями;
базова техніка та оснащення;
продумане планування без втрати площі
Заходь і живи — без додаткових витрат‼️
ПРО ЖК SOFIA RESIDENCE:
Один із найпопулярніших житлових комплексів комфорт-класу з високим рівнем попиту на оренду.
- закрита територія та безпечне середовище
- розвинена інфраструктура “місто в місті”
- власний освітній простір (1–11 клас...