53 000 $
1 257 $/м²
ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА ТРЦ Lavina Mall Берковець ЖК LUCKY LAND
42.16 / 15.5 / 14.53 м²
поверх 10 з 13
Українська цегла
Роздільне
Від будівельників (з обробкою)
вчора
6 днів тому
17 (сьогодні 1, вчора 1)
Опис
Продам 1к квартиру в 4 будинку 3 секції житлового комплексу Lucky Land.

Введення в експлуатацію 2кв. 2025 року!

Квартира розташована на комфортному 10 поверсі 13ти поверхового будинку. Світла, не кутова з приємним видом з вікон.

Надзвичайно комфортне планування для життя.


Загальна площа квартири складає 42.16м2.

Простора кухня вітальня 14.53 м2 з виходом на засклений балкон. Та правильної форми спальня площею 15.5 м2, яка легко меблюється відповідно до ваших потреб. Коридор з місцем під шафу, та вмісткий санвузол.

Якісний будинок житлового комплексу побудовано за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамоблоку, утеплені мінеральною ватою.

Територія комплексу закрита для авто та сторонніх, є підземний паркінг який можна використовувати як укриття.

Комплекс з резервним живленням - генератор (всі будинки)!

Опалення- індивідуальне (в квартирі електро котел).

Квартира з наповненням від забудовника.

Зручна транспортна розв’язка. Житловий комплекс розташований біля пр. Академіка Палладіна, Великої Окружної дороги, вул. Сирецької та Гостомельським шосе, що дозволяє обирати варіант маршруту до будь-якої точки міста. Поруч із комплексом зупинки міського транспорту, від яких відправляються маршрутки №719-2 та №512, а також 15 автобусних маршрутів.

Безпосередньо біля комплексу розташований гіпермаркет «Ашан». У пішому доступі від новобудови знаходяться супермаркети Fermachi , Novus , «Сільпо» у ТРЦ Lavina Mall — 5 хвилин. Також у ТРЦ працюють понад 150 магазинів, ресторани, кафе, кінотеатр «Мультиплекс», McDonald's та сімейний парк розваг. Автомобілем 6 хвилин до двох супермаркетів «АТБ-Маркет» та «Фора». Товари для дому та ремонту поблизу завжди можна знайти у ТЦ «Епіцентр», витративши на дорогу 7 хвилин пішки.

Ціна 53500$

Продаж без комісії !

Оформлення –переуступка, включена у вартість.

Не зволікайте, телефонуйте та домовимось про перегляд омріяної квартири!
Деталі
Будинок Не введенно в експлуатацію - Українська цегла, в квартирі 1 кімната. Планування кімнат Роздільне. Є гаряча вода. Опалення індивідуальне - котел електричний. Суміщений санвузол. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Терміново, Прямий продаж, Ексклюзивний договір. Є автономна електроенергія - генератор. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, резервне живлення квартири (акумулятори). Без комісії
Квартал
Верифікований профіль
Silver partner
Сертифікат
СФНУ
6
Років досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 2
Рекламна активність 15050
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.