155 000 $
1 703 $/м²
ПРЕМІУМ Комісія 5% ТЦ River Mall Позняки
91 / 47 / 20 м²
поверх 18 з 22
Бетонно монолітний
Суміжно-роздільна
Дизайнерський ремонт
сьогодні
2 дні тому
4 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаж двосторонньої 3к квартири з видом на озеро!
Дарницький рн, Позняки, вул. Драгоманова, 1Л. 10 хвилин пішки від метро Позняки.

Площа: 90.8 м2
18 поверх з 22
Н - 2.7 м
Планування:
- передпокій з великою шафою-купе
- кухня
- вітальня
- 2 спальні
- балкон з видом на озеро
- санвузол
- ванна кімната

Ремонт 2012 року. Квартира обладнана всіма меблями та технікою та готова до проживання нових власників. На підлозі ламінат та плитка відомих світових брендів, встановлені 3 кондиціонери. На кухні - духова шафа та варильна поверхня Gorenje, холодильник LG NoFrost. Вітальня з виходом на балкон з каміном, телевізор Samsung, аудіосистема LG. У ванній пральна машина Samsung, душова кабіна, підігрів підлоги.

Про будинок:
Будинок 2006 року, побудований з керамзитобетонних панелей. У під'їзді конс'єрж, також встановлені відеокамери. У будинку ОСББ.
Тамбур на 2 квартири. Відеодомофон з кнопкою відкриття спільних дверей на поверсі, сигналізація.

Поруч з будинком розташована прогулянкова зона вздовж озера та паркової зони.
Розвинена інфраструктура - продуктові магазини, ТЦ з супермаркетом АШАН, Міжнародна Американська школа/університет, стоматологічні клініки та мед центри, безліч крафтових магазинів та сфера обслуговування.

Запрошуємо на перегляд в зручний для вас час!
#A 1 7 9 3 7
Деталі
Окрема квартира, Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 3 кімнати. Вид з вікон на місто. Квартира стандартна, планування кімнат Суміжно-роздільна. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. В квартирі 2 спільних санвузла, туалет/ванна/душ. Є балкон. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Праска, Фен, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Кондиціонер, Сигналізація, Супутникове ТБ, Лічильники, Душова кабіна, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - Дизайнерський ремонт. Охорона, Консьєрж. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, парк, річка/озеро, ліс. Квартира приватизована. Інтернет оптоволоконний. Комісія за послуги 5 %
THE Capital
Верифікований профіль
5
Років досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 29
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 46902
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
В квартирі є
  • Посудомийна машина
  • Душова кабіна
  • Лічильники
  • Супутникове ТБ
  • Сигналізація
  • Кондиціонер
  • Посуд
  • Мікрохвильовка
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
  • Фен
  • Праска
  • Кабельне ТБ
  • Телевізор
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.