142 000 $
1 392 $/м²
102 / 72 / 9 м²
поверх 6 з 6
Сталінка
Роздільне
Чудовий стан
сьогодні
2 дні тому
17 (сьогодні 3, вчора 9)
Опис
Пропонується на продаж квартира 102м2 за адресою вул. Бойчука( Кіквідзе), буд. 2/34, Печерський район.

Квартира розташована на 6 поверсі( загалом 6) , у теплій цегляній сталінці з газом, стеля - 3 метри. Є ЛІФТ!

Планування:
- 4 окремі кімнати
- кухня
-роздільний санвузол з ванною
- 2 засклені лоджії

У квартирі 4 окремі ізольовані та непрохідні кімнати , у двох стоять двоспальні ліжка, ще в одній комфортний шкіряний диван , четверта кімната наразі облаштована під кабінет. Перевагою є те , що квартиру можна переоблаштувати під свої потреби та зробити для прикладу 4 повноцінні спальні.

Будинок зведений у сталінську епоху — він має товсті цегляні стіни, гарну шумоізоляцію та високі стелі. Парадне чисте, є домофон і ліфт.

Ідеальна локація:
• До метро Звіринецька — 5хв пішки
• Тихий зелений двір, поруч ботанічний сад, магазини, школи, дитячі садки
• Зручна транспортна розв’язка, швидкий виїзд до центру

Квартира чудово підійде для сім’ї або як інвестиція під оренду.



#A 1 7 9 23
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Сталінка, в квартирі 4 кімнати. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Лічильники, Душова кабіна. Загальний стан квартири - Чудовий стан. Торг доречний. Працює без світла - газ, інтернет. Комісія за послуги 5 %
В квартирі є
  • Душова кабіна
  • Лічильники
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
  • Телевізор
THE Capital
Верифікований профіль
Platinum partner
3
Роки досвіду
11
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 9425
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.