Опис
Затишна 2-кімнатна квартира з високими стелями на Чоколівці – ідеальний вибір для комфортного життя!
Продається чудова 2-кімнатна квартира площею 47 м² за адресою: вулиця Максима Березовського (колишня Глінки), 3, Солом'янський район, Київ (мікрорайон Чоколівка).
Ця квартира розташована у теплому цегляному будинку сталінської забудови, що гарантує міцність конструкції та чудову шумоізоляцію. Високі стелі (близько 3 метрів) створюють відчуття простору та світла.
Особливості квартири:
Планування: Кімнати прохідні, що забезпечує зручне та функціональне використання простору.
Лоджія: Простора засклена лоджія додасть додатковий простір для відпочинку або зберігання речей.
Зручності: У квартирі встановлений бойлер для безперебійного гарячого водопостачання. Також є шафа та холодильник, лічильники.
Стан: Квартира знаходиться у хорошому стані, готова до заселення нових власників.
Автономність: Важливою перевагою є наявність води, газу та опалення навіть під час відключень світла, що забезпечує комфортне проживання у будь-яких умовах.
Ідеальне розташування:
Будинок розташований у районі з відмінно розвиненою інфраструктурою:
Транспорт: Зупинка громадського транспорту знаходиться всього за 50 метрів від будинку.
Магазини: Супермаркет АТБ у пішій доступності.
Освіта: Поруч розташовані школи та дитячі садки, що є значною перевагою для сімей з дітьми.
Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири, що поєднує в собі комфорт, функціональність та вигідне розташування!
Телефонуйте для перегляду та отримання додаткової інформації!
Деталі
Будинок - Сталінка, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Задовільний стан. Комісія за послуги 5 %