75 000 $
1 172 $/м²
Комісія 5% єОселя ЖК Будинок на Пчілки
64 / 36 / 12 м²
поверх 2 з 22
Українська панель
Роздільне
Задовільний стан
сьогодні
1 тиж. тому
74 (сьогодні 4, вчора 4)
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири на Позняках, вул. Олени Пчілки, 4
Пропонується до продажу простора та затишна 2-кімнатна квартира площею 64 м² на 2-му поверсі 22-поверхового цегляного будинку 2010 року. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та зручне розташування.

Квартира має зручне планування: дві окремі, світлі кімнати, що ідеально підійдуть для родини. Вона в хорошому стані, готова до заселення. Немає потреби витрачати час і кошти на ремонт, оскільки в квартирі залишаються всі необхідні меблі та техніка, включаючи кухонний гарнітур, плиту та пральну машину. Додатковою перевагою є засклена лоджія, яка може стати затишним місцем для відпочинку.

Будинок розташований у зеленому, доглянутому дворі. У під'їзді працює консьєрж, що гарантує порядок і безпеку. Сам під'їзд дуже чистий.

Інфраструктура району чудова: поруч є все необхідне — магазини, школи, дитячі садки. Зупинка громадського транспорту (маршрутка, що швидко довезе до метро) знаходиться прямо біля будинку, що значно економить ваш час.
Деталі
Окрема квартира, Будинок - Українська панель, в квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра. Вид з вікон у двір. Планування кімнат Роздільне. Гаряча вода - централізована. Опалення центральне. Роздільний санвузол, Туалет/ванна. Сантехніка в нормальному стані. Є балкон. Вікна металопластикові, в нормальному стані. В квартирі є Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Лічильники. Будинок побудований в 2010 році. Загальний стан квартири - Задовільний стан. Сантехніка в нормальному стані. Зовнішнє утеплення стін. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Комісія за послуги 5 %
В квартирі є
  • Лічильники
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
FLATPRIME
Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
4
Місяці на сайті
Активних оголошень 16
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 40008
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.