Опис
Простора та світла квартира з ремонтом у історичному центрі Києва.
Ідеальний варіант для життя в центрі Подолу, або для компаній під офіс, які цінують імідж, статус і комфорт своїх співробітників та клієнтів.
4 окремі кімнати + кухня.
2 санвузли.
Встановлені кондиціонери у кожній кімнаті.
Система відеоспостереження.
Охоронна та пожежна сигналізація.
Про будинок:
Будинок у відмінному стані, охайні під’їзди.
Консьєрж, домофон.
Встановлений лічильник тепла.
Парковка у дворі.
Локація:
5 хвилин пішки до станції метро «Контрактова площа», 7 хвилин - метро 'Тараса Шевенка'.
В будинку знаходяться модельне агентство - L-Models, авіакомпанія Роза Вітрів, VS банк, школа стилю Едуарда Йолкіна, салон тайського масажу, тренінгова компанія HR-технологій, інтернет-магазин одягу I-dol, компанія Артхауз трафік, рекламне агентство Адворк, бизнес центри Астарта, Доміно, хімчистка Швейцарський комплекс.
Поруч: Житній ринок, супермаркет «Фуршет», магазини, аптеки.
Переваги:
Поділ — це особлива атмосфера Києва. Поруч Контрактова площа з усіма ресторанами, кав’ярнями та затишними прогулянковими вулицями.
Тут гармонійно поєднуються історія, культура та сучасний міський ритм.
Розвинена інфраструктура та відмінна транспортна доступність
Можливість комфортного проживання чи вигідної орендної інвестиції.
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 4 кімнати. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Євроремонт. Комісія за послуги 5 %