1
129 000 $
1 433
$/м²
Опис
Велика затишна квартира із сучасним ремонтом: студія-вітальня з кухнею та окрема спальня. Додаткове приміщення кабінету, сполучене зі спальнею, з великим письмовим столом. Якісні меблі. У вітальні диван розкладається у велике ліжко. Багато вбудованих шаф та місця для зберігання речей. В 10 хвилинах від ст.М"Осокорки" та ст.М"Позняки". Поряд Сільпо, АТБ та Новус, ТЦ Аркадія, Рівер Мол, багато магазинів, кафе, вся інфраструктура. Високошвидкісний оптичний інтернет.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 3 %
Історія зміни ціни
| 20.01.2026 | - 10 000 $ | 129 000 $ |
| 08.10.2025 | 139 000 $ |