3
135 000 $
2 250
$/м²
Ризька вул., 73-Г
Монолітно-каркасна
Новобудова
2014 рік побудови
вчора
4 міс. тому
284 (сьогодні 0,
вчора 3)
Опис
Продажа стильной 2-комнатной квартиры в ЖК «Сырецкий Бояр»
ул. Рыжская | Сырец
Предлагается к продаже светлая и уютная 2-комнатная квартира площадью 60 м² в современном жилом комплексе премиум-класса. Идеальный выбор для тех, кто ценит комфорт, безопасность и высокий уровень жизни в престижном районе Киева.
Планировка:
кухня-гостиная
отдельная спальня
санузел
балкон
Особенности квартиры:
22 этаж из 25, открывается потрясающий вид на район
вся бытовая техника Bosch и Gorenje в отличном состоянии
квартира создавалась для себя, с вниманием к каждой детали интерьера
генератор обеспечивает бесперебойную работу лифтов и критической инфраструктуры дома
подъезд оборудован тремя лифтами
О жилом комплексе:
ЖК «Сырецкий Бояр» — это современный премиум-комплекс, где безопасность и комфорт жителей стоят на первом месте:
двор без машин с двухуровневым подземным паркингом и укрытием
охраняемая территория и видеонаблюдение 24/7
благоустроенные прогулочные зоны, спортивные и детские площадки
комплекс сочетает в себе спокойствие и престиж, создавая атмосферу загородного комфорта в пределах города
Локация:
Сырец — это один из самых тихих и зеленых районов Киева, с развитой инфраструктурой: школы, детские сады, супермаркеты и магазины, остановки общественного транспорта. Здесь вы сможете наслаждаться тишиной и комфортом, оставаясь всего в нескольких минутах от городской динамики и центра столицы.
Эта квартира — идеальный вариант для жизни или инвестиций, готова к комфортному проживанию сразу после покупки.
Продаж стильної 2-кімнатної квартири в ЖК «Сирецький Бояр»
📍 вул. Ризька | Сирець
Пропонується до продажу світла та затишна 2-кімнатна квартира площею 60 м² у сучасному житловому комплексі преміум-класу. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та високий рівень життя в престижному районі Києва.
Планування:
кухня-вітальня
окрема спальня
санвузол
балкон
Особливості квартири:
22 поверх із 25 — захопливі панорамні види на район
уся побутова техніка Bosch та Gorenje у відмінному стані
квартира створювалася для себе, з увагою до кожної деталі інтер’єру
генератор забезпечує безперебійну роботу ліфтів та критичної інфраструктури будинку
під’їзд обладнаний трьома сучасними ліфтами
Про житловий комплекс:
ЖК «Сирецький Бояр» — це преміальний житловий комплекс, де комфорт і безпека мешканців є пріоритетом:
двір без автомобілів
дворівневий підземний паркінг з укриттям
закрита територія, цілодобова охорона та відеоспостереження 24/7
доглянуті прогулянкові зони, спортивні та дитячі майданчики
Комплекс гармонійно поєднує спокій, зелень та престиж, створюючи атмосферу заміського комфорту в межах міста.
Локація:
Сирець — один із найбільш зелених і тихих районів Києва з розвиненою інфраструктурою: школи, дитячі садки, супермаркети, магазини та зручне транспортне сполучення. Тут ви насолоджуєтеся тишею та природою, залишаючись у кількох хвилинах від активного ритму столиці.
🏡 Квартира ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для інвестиції. Повністю готова до заселення одразу після купівлі.
Особенности квартиры:
22 этаж из 25, открывается потрясающий вид на район
вся бытовая техника Bosch и Gorenje в отличном состоянии
подъезд оборудован тремя лифтами
О жилом комплексе:
охраняемая территория и видеонаблюдение 24/7
Локация:
Продаж стильної 2-кімнатної квартири в ЖК «Сирецький Бояр»
Особливості квартири:
22 поверх із 25 — захопливі панорамні види на район
уся побутова техніка Bosch та Gorenje у відмінному стані
під’їзд обладнаний трьома сучасними ліфтами
Про житловий комплекс:
двір без автомобілів
дворівневий підземний паркінг з укриттям
доглянуті прогулянкові зони, спортивні та дитячі майданчики
Локація:
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Кухня-вітальня. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. Будинок побудований в 2014 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, двір без авто, виокремлена зона для вигулу тварин. Без комісії

| Активних оголошень | 19 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 14147 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 5 000 $ | 135 000 $ |
| 25.04.2026 | - 5 000 $ | 140 000 $ |
| 14.01.2026 | 145 000 $ |