Цегляна
Спец. проект
2002 рік побудови
вчора
3 міс. тому
246 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Без комісії! Дворівнева квартира з сауною
Поділ, вул. Волоська 51/27
207 м² 9–10 поверх сучасний будинок з червоної цегли
Ексклюзивна дворівнева квартира з приватною сауною у сучасному будинку з червоної цегли та підземним паркінгом.
Переваги:
персональна сауна в квартирі — ідеально, щоб прогрітися та розслабитись навіть у найлютіші морози
атмосферний вид з вікон на історичний Київ, зокрема
Андріївська церква та Хоральна синагога Розенберга
вітальня з діючим каміном
підземний паркінг, закритий двір
метро Тараса Шевченка та Контрактова площа
поруч SportLife з басейнами
Квартира з настроєм: SPA вдома, камін і живий Поділ за вікнами.
Телефонуйте — такі пропозиції рідкісні!
Commission-Free! Duplex Apartment with Private Sauna Podil
Voloska St. 51/27 207 [посилання приховано] 9–10 floors
Exclusive duplex apartment with a private in-home sauna in a modern red-brick building with underground parking.
- private sauna — perfect to warm up and relax even during the coldest winter days
- atmospheric views from the windows overlooking Kyiv’s historic landmarks, including
St. Andrew’s Church and Rosenberg Choral Synagogue
- working fireplace
- gated courtyard
- metro Tarasa Shevchenka & Kontraktova Ploshcha
- SportLife nearby
Urban home with character: private SPA, fireplace, and historic Podil outside your windows.
Поділ, вул. Волоська 51/27
207 м² 9–10 поверх сучасний будинок з червоної цегли
Переваги:
атмосферний вид з вікон на історичний Київ, зокрема
Андріївська церква та Хоральна синагога Розенберга
вітальня з діючим каміном
підземний паркінг, закритий двір
метро Тараса Шевченка та Контрактова площа
поруч SportLife з басейнами
Телефонуйте — такі пропозиції рідкісні!
Commission-Free! Duplex Apartment with Private Sauna Podil
Voloska St. 51/27 207 [посилання приховано] 9–10 floors
St. Andrew’s Church and Rosenberg Choral Synagogue
- working fireplace
- gated courtyard
- metro Tarasa Shevchenka & Kontraktova Ploshcha
- SportLife nearby
Деталі
В квартирі 5 кімнат, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Камін, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Джакузі, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина, Сигналізація, Сейф. Будинок побудований в 2002 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 3 і більше. Інтернет оптоволоконний. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: спортивний майданчик, дитячий майданчик. Без комісії

Рієлтор
| Активних оголошень | 9 |
| Ексклюзивних об'єктів | 6 |
| Рекламна активність | 25388 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати

Історія зміни ціни
| 26.04.2026 | - 10 000 $ | 355 000 $ |
| 10.04.2026 | - 10 000 $ | 365 000 $ |
| 01.02.2026 | 375 000 $ |