1
93 500 $
1 353
$/м²
Цегляна
Спец. проект
2021 рік побудови
сьогодні
2 міс. тому
170 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Продам квартиру ЖК "Багговутівський", Загорівська (Багговутівська) вул., 25.
Квартира двокімнатна.
Загальна площа - 69.1 м².
Стан - після будівельників.
Квартира розташована на 20-му поверсі 24-х поверхового будинку. На поверсі розташовані чотири квартири на загальному просторі, де розташовані два ліфти, вихід на окремі пожежні сходи, технічні приміщення та щитова з лічильниками. На дверях загального користування та ліфтах встановлені електронні карткові замки.
У дворі ЖК постійно присутня охорона та є відеоспостереження. Будинок має власну газову котельню, встановлені ГЕНЕРАТОРИ, ОСББ.
В будинку є підземний паркінг, що використовують як бомбосховище.
Квартира має дві окремі кімнати - 16.9 м²та 17.1 м², одна з виходом на балкон (3.6 м²), кухню - 14.7 м² та два окремі санвузли.
В квартирі встановлені металопластикові вікна, радіатори опалення, точки розводки під воду, виконана стяжка підлоги, штукатурка стін, заведено силовий кабель.
Будинок заселений та введений в експлуатацію. На 1-му поверсі будинку розташована кавʼярня, "Нова Пошта". Поруч розвинена інфраструктура - громадський транспорт, лікарні, навчальні заклади, ТЦ.
До метро "Лукʼянівська" - 15 хв. пішки через сусідні двори.
Комісію агентства покупець сплачує окремо.
Квартира двокімнатна.
Загальна площа - 69.1 м².
Стан - після будівельників.
До метро "Лукʼянівська" - 15 хв. пішки через сусідні двори.
Комісію агентства покупець сплачує окремо.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гарячої води немає. Інтернету немає. Комісія за послуги 5 %
Планування

Історія зміни ціни
| 01.05.2026 | - 500 $ | 93 500 $ |
| 21.04.2026 | - 500 $ | 94 000 $ |
| 30.03.2026 | - 400 $ | 94 500 $ |
| 22.03.2026 | - 100 $ | 94 900 $ |
| 06.03.2026 | 95 000 $ |