119 500 $
1 781  $/м²
67.1 / 28 / 17.8 м²
поверх 8 з 17
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2019 рік побудови
вчора
3 тиж. тому
87 (сьогодні 1, вчора 5)
Опис
Продаж 2 кімнатної квартири 67м2. ЖК Варшавський , Олександра Олеся 6А.
Загальна площа квартири 67.1 кв.м.
Житлова площа 28 кв.м.
Площа кухні: 17.8 кв.м.
Є балкон.
На 8 поверсі.
Зроблена сантехніка
Замінено радіатори на якісний алюміній, що дає максимальну тепловіддачу навіть при мінімальній температурі,
Гіпсова штукатурка, та цементна в санвузлах,
Проведена електрика,
Інтернет,
Закладні під кондиціонери у двох кімнатах та на кухні

Будинок охороняється.
У квартирі централізоване опалення. Електрика, Гаряче водопостачання централізоване.

Документам більшє 3 років.
комісія 5%

Ціна 119 500 у.е. [телефон приховано]Мария
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, вхід у будинок на рівні землі. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Комісія за послуги 5 %
VALION
Верифікований профіль
8
Місяців досвіду
2
Верифіковані рекомендації
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 7421
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Варшавський Мікрорайон
будинків здано 164
рік заснування 2003
будинків в процесі 23
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.