211 000 $
2 293
$/м²
Спец. проект
2022 рік побудови
4 дні тому
1 тиж. тому
19 (сьогодні 0,
вчора 3)
Опис
Чудова 2-кімнатна квартира в найсучаснішому будинку бізнес-класу ЖК Crystal Park Tower, у дивовижному місці серед 60 га зелених зон, поблизу парку Пушкіна, парку КПІ та зоопарку.
Панорамне скління дозволить вам милуватися чудовими краєвидами.
Також територія закритого типу, багаторівнева система безпеки (карткова система доступу,
відеоспостереження, охорона) поруч парк.
Високий рівень сервісу, зручна транспортна розв'язка, розвинена інфраструктура. Метро Шулявська 3-хв.
Найкраще планування в цьому ЖК.
відеоспостереження, охорона) поруч парк.
Найкраще планування в цьому ЖК.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Тип будинку - Спец. проект. Є балкон. Будинок побудований в 2022 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 2. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 2 %
Історія зміни ціни
| 11.05.2026 | + 1 000 $ | 211 000 $ |
| 11.05.2026 | 210 000 $ |