184 999 $
1 321  $/м²
140 / 87 / 19.9 м²
поверх 10 з 12
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2014 рік побудови
сьогодні
2 дні тому
24 (сьогодні 4, вчора 10)
Опис
4-кімнатна квартира 140 м² у центрі Києва — вигідна ціна для цієї локації

📍 Полтавська вулиця, 10, ЖК Златоустівський — Шевченківський район, центр Київ

У продажу простора 4-кімнатна квартира площею 140 м² у сучасному цегляному будинку в самому центрі столиці.
Це рідкісна можливість придбати велику сімейну квартиру в новішому будинку центрального району за ціною значно нижчою за середню по локації.
Простір, який легко перетворити на квартиру вашої мрії
Квартира має правильне, функціональне планування, що дозволяє реалізувати сучасний дизайнерський проєкт та створити комфортний простір для життя.

простора вітальня — 22.3 м²
кухня — 19.9 м²
4 окремі кімнати: 26.2 / 22.2 / 19.9 / 17.8 м²
2 санвузли
комора — 3.7 м²
Висота стелі 2.72 м створює відчуття простору та світла.

Квартира розташована на 10 поверсі 12-поверхового будинку, що забезпечує гарний рівень приватності та багато природного освітлення.
Будинок бізнес-класу

закрита територія
підземний паркінг
консьєрж-сервіс
відеоспостереження
доглянутий внутрішній двір
дитячий майданчик

Будинок цегляний та теплий, що забезпечує гарну шумо- та теплоізоляцію.

Квартира без меблів, що дає можливість облаштувати її відповідно до власного стилю.

ламінат
фарбовані стелі
шпалери
встановлені лічильники на воду та електроенергію
підключений інтернет

Будинок розташований у престижній частині центрального району Києва, де поєднуються тиша та розвинена інфраструктура.

Поруч парки та зелені зони
школи та дитячі садки
супермаркети та ресторани
зручні транспортні розв’язки