Панельна
Хрущівка
1968 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
484 (сьогодні 281,
вчора 26)
Опис
Готівка
Ключі оперативний показ
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири
📍 вул. Щусєва, 42
Пропонується світла та затишна 2-кімнатна квартира у комфортному районі Києва. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду.
✨ Основні переваги:
• Загальна площа — 46 м²
• Житлова площа — 28,3 м²
• 9 поверх
• Зручне та функціональне планування
• Світлі кімнати з гарним природним освітленням
• Квартира має чудовий потенціал для реалізації сучасного дизайну під власний стиль
🌿 Локація, в якій комфортно жити:
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною доступністю. Поруч станції метро, що дозволяє швидко дістатися до центру міста та будь-якої частини Києва.
У пішій доступності — парки та зелені зони для прогулянок, відпочинку й активного способу життя. Район тихий, затишний та комфортний для сімейного життя.
🛍 Поруч усе необхідне:
супермаркети, магазини, аптеки, кав’ярні, банки, школи, дитячі садочки та зупинки громадського транспорту.
Квартира, у якій можна створити справжній дім або отримувати стабільний дохід від оренди. 📈
Ключі оперативний показ
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири
📍 вул. Щусєва, 42
✨ Основні переваги:
• Загальна площа — 46 м²
• Житлова площа — 28,3 м²
• 9 поверх
• Зручне та функціональне планування
• Світлі кімнати з гарним природним освітленням
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Хрущівка. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. Будинок побудований в 1968 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет бездротовий. Працює без світла - вода, опалення, інтернет. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Без комісії

| Активних оголошень | 22 |
| Ексклюзивних об'єктів | 4 |
| Рекламна активність | 81219 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати

Планування

Відеотур
Історія зміни ціни
| вчора | - 300 $ | 55 500 $ |
| 12.05.2026 | + 5 800 $ | 55 800 $ |
| 12.05.2026 | 50 000 $ |