3
41 400 $
956  $/м²
43.3 / 29.7 / 6 м²
поверх 1 з 5
Цегляна
Хрущівка
1960 рік побудови
сьогодні
5 днів тому
208 (сьогодні 8, вчора 19)
Опис
Затишна 2-кімнатна квартира біля Дарницької площі!

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 43,3 м², розташована на 1-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку за адресою: вулиця Григорія Чупринки, 6.

Квартира знаходиться в житловому стані: підлога встелена класичним паркетом, а всі вікна замінені на сучасні металопластикові. Планування передбачає суміжні кімнати, суміжний санвузол та надзвичайно корисну в побуті комору-гардеробну.

Головною перевагою є наявність газу, що забезпечує автономність у приготуванні їжі за будь-яких умов. Питання меблів та техніки обговорюється окремо за домовленістю.

Будинок цегляний, теплий та знаходиться в гарному стані. Важливою стратегічною перевагою є участь будівлі у державній програмі відновлення, що передбачає повну заміну електрики та розгляд можливості встановлення власної автономної котельні. Подвір'я будинку тихе, зелене та охайне, з достатньою кількістю місць для паркування автомобілів.

Локація біля Дарницької площі забезпечує доступ до всього необхідного для комфортного життя. У пішій доступності знаходяться торговельні центри «Дарниця» та «Перехрестя», ринок, супермаркети, школи, дитячі садки, банки та кінотеатр. Для відпочинку поруч розташований дуже гарний парк «Наталка», де приємно проводити час із близькими.

Транспортна розв'язка дозволяє дістатися центру міста всього за 10 хвилин на авто, а станція метро «Дарниця» знаходиться у 20-хвилинній пішій доступності.

Це вдалий варіант для тих, хто шукає комфортне житло у районі з усім необхідним для щоденного життя!

Ціна 41 400 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.