3
86 000 $
1 433  $/м²
60 / 45 / 12 м²
поверх 15 з 24
Монолітно-каркасна
Новобудова
2015 рік побудови
4 дні тому
4 дні тому
97 (сьогодні 3, вчора 8)
Опис
Продаж панорамної 2-кімнатної квартири з видом на три озера.

Метро Позняки 5 хвилин пішки.
Без торгу!!!

Всі меблі і техніка залишається з квартирою.

Квартира розташована на 15-му поверсі 24-поверхового монолітного будинку від забудовника «Київміськбуд». Завдяки кутовому розташуванню та великим вікнам у кімнатах багато природного світла, а з квартири відкривається широка панорама на три озера.

Загальна площа — 60 м². Планування практичне та зручне для сім’ї: дві окремі повноцінні кімнати, кухня, балкон, роздільні ванна кімната і туалет.

Квартира укомплектована необхідною побутовою технікою та готова до проживання. Встановлені лічильники на всі основні комунальні послуги, якісна сантехніка та інженерні системи REHAU.

Міцний монолітний будинок, комфортний поверх, повноцінне двокімнатне планування та відкритий панорамний вид — основні переваги цього об’єкта.

Хороший варіант для власного проживання або придбання під оренду без необхідності додаткових значних вкладень.

Позняки, Гмирі, Патріотіка, Н2О, Осокорки
Дмитро
Дмитро
Власник
Верифікований профіль
8
Років на сайті
Активних оголошень 1
Останній візит на сайт 4 дні тому
Планування
У квартирі є
  • Кондиціонер
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Ванна
  • Ресурс 1
    Холодильник
  • Ресурс 1
    Мікрохвильовка
ЖК вул. Гмирі, 17
Тип будинку: Новобудова
Поверх: 15
Поверховість: 24
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Рік будівництва: 2015
Вашу скаргу прийнято!
В пропозиції є незбережені дані.