Фільтри
2 оголошення
2 оголошення
82 300 $
1 083 $/м²

Чехова вул., 1

БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур ЖК Житловий район Сади Рів'єри
багатофункціональне приміщення
76 м²
сьогодні
Акція!!! Знижки при купівлі більшої площі чи декількох обʼєктів. Продається комерційне приміщення напроти ТЦ Riviera Shopping City, нежитловий фонд з гарним плануванням, панорамні вікна, окремий вхід, загальною площею - 76,3 м2, на 1 поверсі в новому цегляному житловому будинку, за адресою Фонтанка, вул. Чехова, 1 ЖК "Сади Рів'єри" напроти ТРЦ Рів'єра. В наявності 12 приміщень загальною площею 1041,8 м2, які складаються з приміщень 38,3 м2 , 51,1 м2, 76 м2, 92,7 м2 та 117,1 м2. Раціональне планування, яке можна трансформувати під любі професійні рішення до 1041,8 м2. Наявність приміщень з пандусами. Інформація: • вода, електрика, опалення; • висота приміщення - 3,55 m; • електрика; •...
Анатолій
Анатолій
Власник
160 000 $
1 127 $/м²

Травневий пров., 6

багатофункціональне приміщення
142 м²
2 міс. тому
#продам ЖК #Авторский-2 #Коммерция 142м.кв Газ, свет, вода. 7 кабинетов, Хол, подсобка, 2 санузла. 1й этаж отдельный вход. 160000$ [телефон приховано] #фонтанка #ривьера Детали в ЛС ✅
Рієлтор
18 оголошень
385 000 $
1 833 $/м²

Шевченко, 4

приміщення вільного призначення
210 м²
2 міс. тому
Комерційна нерухомість на морській стороні | Під орендний бізнес або реабілітаційний центр Ліски, вул. Шевченка, порядКМ «ТАРТУС» До продажу пропонується двоповерхова окрема будівля з двома автономними входами, розташована на морській стороні в престижному котеджному містечку «ТАРТУС». Об’єкт орієнтований на інвестиційне використання: оренда номерів, міні-готель, реабілітаційний чи оздоровчий центр. Параметри об’єкта: Загальна площа — 210 м² Функціональне зонування: житлова частина + комерційна зона Матеріал будівництва — ракушняк Утеплення — мінеральна вата та цегла (щільність 600) Покрівля — металочерепиця Тепла підлога по всьому приміщенню Індивідуальне газове опалення, двоконтурний кот...
Рієлтор
Агенція нерухомості СЛОН
330 000 $
660 $/м²

Соборна вул., 9

приміщення для надання послуг
500 м²
3 тиж. тому
Продам готель з ремонтом на 13 номерів у Фонтанці. Номери з ремонтом та технікою. У всіх номерах тепла підлога. По фасаду утеплений. Три поверхи. 10 соток землі. Загальна площа 500 кв. м. На кожному поверсі по 4 квартири: смарт-квартири, однокімнатні та двокімнатні квартири. До кожної квартири — комора в цоколі та паркомісце. Опалення газове. Ціна 330 тис. у. о.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
40 500 $
827 $/м²

Академіка Сахарова вул., 11

приміщення для надання послуг
49 м²
3 дні тому
Продам офіс 48,7 м² у новому сучасному житловому комплексі «Вентум», 1/5 пов. Стан від забудовника. Фасадний вхід, усі комунікації. Розвинений обжитий популярний район. Телефонуйте. Ціна нижча, ніж у забудовника.
Рієлтор
АН "Наше"
25 000 $
926 $/м²

Академіка Сахарова вул., 5

Відеотур ЖК Ventum
багатофункціональне приміщення
27 м²
сьогодні
Фасадний вхід з вулиці на сторону Кадорів. Без сходів. Територія активно заселяється. Поруч ЖК Екосолярис, Чайка, Кадор - вже заселені ЖК.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
40 000 $
816 $/м²

Академіка Сахарова вул., 11

приміщення для надання послуг
49 м²
6 днів тому
Продам офіс 49 кв. м у новому сучасному житловому комплексі «Вентум», 1/5 пов. Стан від забудовника. Фасадний вхід, усі комунікації. Розвинений обжитий затребуваний район. Телефонуйте. Ціна нижча, ніж у забудовника.
Рієлтор
АН Юго Запад Філія 13
38 000 $
760 $/м²

Академіка Сахарова вул., 10

багатофункціональне приміщення
50 м²
6 днів тому
код - 84132 Відмінна пропозиція для бізнесу, офісне приміщення під будь який вид діяльності. Знаходиться в жвавому місті в новому житловому комплексі. Ідеальне для відкриття класів по вивченню мов, дитячих студій розвитку, різноманітних салонів - масажний, краси та інших. Приміщення переплановане. Звертайтесь - краще побачити на власні очі! Ціна з оформленням!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
120 000 $
649 $/м²

Бочарова, 70

багатофункціональне приміщення
185 м²
6 днів тому
У продажу офісне приміщення по вулиці Бочарова, район ринка Початок, стан приміщення від забудовника, панорамні вікна , висота 3.5м, свій вхід.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
142 000 $
703 $/м²

Бочарова, 70

приміщення для надання послуг
202 м²
6 днів тому
Пропонується до продажу великий офіс у зданому будинку, на два входи, є задній двір, висота стелі 4 метри, можна розглянути під будь-який вид діяльності, навколо нові будинки (здані та ті, що будуються), район чудовий для розвитку бізнесу, всі комунікації підключені, телефонуйте!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
55 000 $
524 $/м²

Бочарова, 70

приміщення для надання послуг
105 м²
6 днів тому
У продажу офісне приміщення в новому зданому будинку, 1-й поверх, стан від будівельників. Можливо під будь-який вид діяльності!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
69 000 $
784 $/м²

Бочарова, 70

приміщення для надання послуг
88 м²
6 днів тому
Продам офісне приміщення на першому поверсі, під будь-який вид діяльності, двостороннє, з ремонтом, усі комунікації, є санвузол та місце під кухню, вбудована шафа, два зали, територія закрита, чудове місце, навколо нові будинки, є внутрішній двір. Можна розглядати під дитячий центр або під сучасний салон. Телефонуйте, об'єкт дуже вартий уваги.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
29 000 $
639 $/м²

Бочарова, 70

приміщення для надання послуг
45 м²
6 днів тому
У продажу офісне приміщення в новому зданому будинку на Бочарова, 1-й поверх, вільне планування, стан від будівельників. Можливо під будь-який вид діяльності.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
27 000 $
600 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., 70

офісне приміщення
45 м²
2 дні тому
У продажу офісне приміщення в районі ринку Початок, зданий будинок, 1-й поверх, свій вхід, панорамні вікна, вільне панування.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
43 000 $
956 $/м²

Академіка Сахарова вул., 9

приміщення для надання послуг
45 м²
6 днів тому
У продажу комерційне приміщення в ЖК «Екосаларіс». Місце прохідне, не в глибині двору. Приміщення використовувалося як салон краси. У салоні є перукарський зал на два робочі місця, зал нігтьового сервісу на два робочі місця, косметологічний кабінет з вікном та умивальником, гардероб, кухня, санвузол, зона очікування для клієнтів. У приміщенні виконано ремонт та є все необхідне обладнання й меблі для надання послуг. Додатково встановлено пожежно-охоронну сигналізацію, централізовану припливно-витяжну вентиляцію, інтернет (+два телевізори); два кондиціонери; холодильник, мікрохвильова піч; кулер. Можливий продаж без обладнання. Суперпропозиція за дуже хорошою ціною. Телефонуйте!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
65 000 $
1 512 $/м²

Академіка Сахарова вул., 3-А

приміщення для надання послуг
43 м²
6 днів тому
Пропонується до продажу готовий салон краси. Закрита територія, що охороняється. Євроремонт. Загальна площа 43 кв. м. Фасад на Сахарова, окремий фасадний вхід, високий перший поверх. Документи переведено до нежитлового фонду.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
87 000 $
1 000 $/м²

Академіка Сахарова вул., 16

приміщення вільного призначення
87 м²
2021 рік побудови
6 днів тому
Пропонується офісне приміщення на вулиці Сахарова з якісним ремонтом, приміщення розташоване у дворі, не фасад! Новий цегляний будинок, сучасний і якісний ремонт, є облаштована кухня з меблями та технікою, санвузол із бойлером!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
1 200 000 $
857 $/м²

Академіка Сахарова вул., 20

приміщення вільного призначення
1400 м²
6 днів тому
Продається окреме приміщення загальною площею 1400 м2. 3 поверхи з вільним плануванням під будь-який вид діяльності. Цоколь із окремим виходом. Стан від будівельників. Можна зробити фасадний вхід. Є паркувальні місця. Прохідне місце.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
180 000 $
490 $/м²

Академіка Сахарова вул., 36

приміщення для надання послуг
367 м²
6 днів тому
Пропонується до продажу діючі приміщення на Сахарова під дитячий садок, можна під будь-який вид діяльності.Зручне розташування. Розвинена інфраструктура. Готовий бізнес
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
120 000 $
545 $/м²

Академіка Сахарова вул., 36

приміщення для надання послуг
220 м²
6 днів тому
Продам офіс під будь-який вид діяльності! Ремонт зроблений під аптеку!!! Загальна площа 220 кв. м (1-й поверх 135 кв. м, а цоколь 85 кв. м). Терміновий продаж!!!
Рієлтор