Топ оголошень Фонтанки

60 000 $
857 $/м²
Молодіжна вул., 30
ПРЕМІУМ
70 / 40 / 9 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам уютный дом в Одессе, Фонтанка — всего 2 минуты пешком к морю.
Участок 10 соток — просторный, правильной формы, с красивой зелёной территорией. На участке растут высокая ель, сирень и розы, создавая атмосферу уюта и настоящего загородного отдыха.
Дом площадью 70 кв.м под ремонт — отличная возможность воплотить собственный дизайн и создать дом мечты у моря. Большой фасадный участок позволяет удобно обустроить двор, зону отдыха, сад или место для нескольких авто.
Тихий и зелёный район, свежий морской воздух, близость пляжа и вся необходимая инфраструктура рядом. Прекрасный вариант как для жизни, так и для дачи или инвестиции.
450 000 $
2 647 $/м²
Грецька вул.
ПРЕМІУМ
170 / 65 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Новий затишний будинок для вас та вашої родини біля моря у Чорноморській Рів'єрі.
Продам якісний заміський будинок біля моря із сучасним оснащенням та ремонтом площею -170 кв.м. на 5 сотках в закритому комплексі що охороняється Чорноморська Рівʼера.
Вам сподобається зручне та продумане планування, що поєднує в собі функціональність та комфорт. Кухня -вітальня з дров'яним каміном, який буде створювати тепло та затишок у Вашому будинку, висота стелі 5 метрів зі скляним фасадом-це стильно і сучасно. два санвузли, три просторі спальні, лаунж зона, вбиральня та побутова кімната для Вашої зручності.
Обладнана тераса у дворі з
Ландшафтний дизайн.
Автономне забезпечення будинку (встановлені...
50 000 $
1 136 $/м²
Травневий пров., 6
Відеотур
ЖК Житловий квартал Авторський
1 кімната
44 / 27 / 10 м²
поверх 3 з 7
2 дні тому
ЖК «Авторський», 1-кімн. кв., 44 м². Розпочато ремонт, виконано всі чорнові роботи. Розведення електрики, водопостачання, встановлено прилади обліку, двоконтурний котел. Вікна квартири виходять у бік моря.

34 500 $
775 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
44.52 / 13.77 / 18.23 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
1 тиж. тому
Квартира в цегляному будинку на селищі Котовського у ЖК «Сади Рів'єри»
Загальна площа — 44,52 метра. Простора кухня, спальня, санвузол, гардеробна. Знаходиться у 13-й секції, ключі на руках — можна розпочинати ремонт. У будинку два ліфти, дитячий майданчик. Закрита територія, велике паркування. Розвинена інфраструктура поруч із житловим комплексом.
*Продаж без додаткових витрат для покупця
Ціна — 34 500 $

65 000 $
1 383 $/м²
Дружби Народів вул., 14
ПРЕМІУМ
ЖК Авторський район
1 кімната
47 / 15 / 15 м²
поверх 4 з 10
2021 рік побудови
2 тиж. тому
1-к квартира біля моря.
ЖК «Авторський» у Фонтанці. Гарна квартира з якісним ремонтом.
Продається з меблями та технікою. Гарний комплекс. Консьєрж.
Охоронна сигналізація.
Біля будинку є гарний дитячий майданчик.
Поруч супермаркети.
Парковка.

23 500 $
592 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 3)
1 кімната
40 / 20 / 12 м²
поверх 3 з 6
2026 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Акварель-10» на вул. Сахарова.
Новий малоповерховий комплекс із концепцією «місто в місті». Закрита територія, двір без машин, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї.
Квартира розташована на 3 поверсі 6-поверхового будинку.
Загальна площа — 39,68 м².
Велика кухня-студія — 20,25 м².
Східна сторона, вид у двір.
Комплекс знаходиться далеко від шумної дороги, поруч ринок «Початок», супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки транспорту. До моря — 15 хвилин.
Ціна — 23 500 $.
Без комісії та додаткових витрат.
Вигідна пропозиція як для життя, так і для інвестиції.

400 000 $
14 286 $/сот
Гоголя
під забудову
28 сот
сьогодні
Продається ділянка 28 соток у Фонтанці, перша лінія 2 ділянки . Чудовий варіант для забудови сучасного комплексу таунхаусів або інших інвестиційних проєктів.
Характеристики:
Площа: 28 соток
Перша лінія
Усі комунікації поруч
Переваги:
Престижна локація з високим інвестиційним потенціалом
Перша лінія біля моря
Зручний доступ та під’їзд до ділянки
Розвинена інфраструктура
Ідеальне місце для забудови та швидкої реалізації проєктів
Одна з найкращих пропозицій у цьому районі
Локація:
Фонтанка популярний і активно забудовуваний район.
До моря, магазинів і транспорту можна дійти пішки.
Такі ділянки з’являються дуже рідко !
Телефонуйте зараз.

8 300 $
1 383 $/сот
нижняя
ПРЕМІУМ
сільгосппризначення
6 сот
сьогодні
Представляємо вам унікальну пропозицію на ринку нерухомості - ділянка без споруд в мальовничому районі Фонтанка, Лиманський район, Одеська область. Ця ділянка знаходиться в самому серці природи, в мальовничому кооперативі СК "Заря", що робить її ідеальним місцем для життя, відпочинку або інвестицій.
Ділянка площею 6 соток має зручну форму і фасад довжиною 20 метрів, що забезпечує легкий доступ до нерухомості. Тут ви знайдете всі необхідні умови для створення затишного і комфортного простору: вільна площа, де можна втілити свої дизайнерські задуми, наявність госакта і убежища, а також можливість ведення городництва.
Особливою перевагою цієї ділянки є її близьке розташування до моря лиману,...
65 000 $
1 033 $/м²
Центральна вул., 3
2 кімнати
62.9 / 28.3 / 15.2 м²
поверх 4 з 10
2010 рік побудови
вчора
2 кімнатна квартира з частковим ремонтом у ЖК "Парк Фонтанів".
Виконані всі чернові роботи: проведена електрика, відштукатурені та відшпакльовані стіни, у ванній кімнаті встановлена система інсталяції для туалету, встановлені броньовані двері.
Гарне планування: дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на балкон, вбиральня.
Квартира у новому, сучасному, житловому комплексі, що передбачає велику територію з цілодобовим відеоспостереженням.
Територія комплексу упорядкована дитячими майданчиками для дітей різного віку, фітнес-клубом, дитячим садком та супермаркетом. Зона відпочинку для дорослих із гарними фонтанами.
У пішій доступності морське узбережжя із чистими доглянутими пляжами. Хоро...

52 000 $
1 368 $/м²
Чехова вул., 1/2
ПРЕМІУМ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
38 / 1 / 1 м²
поверх 4 з 9
2022 рік побудови
вчора
№ 5417
Квартира в цегляному будинку в житловому комплексі Сади Рев'єри.
Закрита територія.
Своє АГВ опалення.
Квартира після ремонту, ніхто не жив. Меблі та техніка входять у ціну.
Поруч Супермаркет АШАН.
Через дорогу море.

38 500 $
675 $/м²
Центральна вул., 24
ГАРЯЧЕ
2 кімнати
57 / 36 / 11 м²
поверх 2 з 2
вчора
№ 7116
Квартира на продаж, розташована в спокійному районі, готова до комфортного проживання.
Простора, світла кімната із затишним диваном та системою зберігання. Дизайн у ніжних тонах створює атмосферу затишку, а велике вікно наповнює простір природним світлом.
Зручний простір із великим ліжком та сучасним оформленням, де можна створити ідеальну атмосферу для відпочинку.
Сучасно обладнана кухня з необхідною технікою. Функціональні шафи забезпечують достатньо місця для зберігання.
Затишний і практичний, оснащений ванною та пральною машиною, що додає зручності в повсякденному житті. Зручний передпокій із місцем для зберігання взуття та верхнього одягу.
Зелений двір із можливістю провести час...
45 000 $
4 500 $/сот
Котляревського вул., 17
під забудову
10 сот
вчора
Перспективна ділянка для будівництва ВАШОГО будинку. Поруч все забудовано! Ділянка рівна, 0,997 га. На ділянці є вода та світло. Є фундамент. Не відкладайте на завтра, телефонуйте прямо зараз!
82 300 $
1 083 $/м²
Чехова вул., 1
багатофункціональне приміщення
76 м²
сьогодні
Акція!!! Знижки при купівлі більшої площі чи декількох обʼєктів.
Продається комерційне приміщення напроти ТЦ Riviera Shopping City, нежитловий фонд з гарним плануванням, панорамні вікна, окремий вхід, загальною площею - 76,3 м2, на 1 поверсі в новому цегляному житловому будинку, за адресою Фонтанка, вул. Чехова, 1 ЖК "Сади Рів'єри" напроти ТРЦ Рів'єра.
В наявності 12 приміщень загальною площею 1041,8 м2, які складаються з приміщень 38,3 м2 , 51,1 м2, 76 м2, 92,7 м2 та 117,1 м2.
Раціональне планування, яке можна трансформувати під любі професійні рішення до 1041,8 м2.
Наявність приміщень з пандусами.
Інформація:
• вода, електрика, опалення;
• висота приміщення - 3,55 m;
• електрика;
•...

92 500 $
907 $/м²
Травневий пров., 6
3 кімнати
102 / 40 / 20 м²
поверх 2 з 7
2020 рік побудови
сьогодні
Продам просторную 3 комн квартиру с элитном ЖК Авторский квартал у моря.
Квартира, общей площадью 102 м2, расположена на комфортном 2 этаже 7-этажного дома.
В квартире 3 раздельные комнаты и просторная кухня-студия, раздельный сан узел, есть гардеробная и кладовая.
В квартире панорамные окна АГВ отопление, газ.
В комплексе есть подземный паркинг, большая гостевая парковка, аварийное электро- и водоснабжение, видеонаблюдение, территория под охраной, индивидуальный доступ к парадной и на этажи.
В самом доме развитой комплекс коммерции: аптека, лаборатория, кафе, фитнесс клуб и т.д.
В непосредственной близости от комплекса находится ТРЦ Ривьера, а также 2 супермаркета.
До моря и пляжа "Я...

110 000 $
1 410 $/м²
Чехова вул., 1
єВідновлення
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
2 кімнати
78 / 45 / 15 м²
поверх 5 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
Продається простора 2-кімнатна квартира в ЖК "Рів'єра Сіті" на вул. Чехова / Фонтанка 1.
Загальна площа — 78 кв. м + кухня 15 кв. м. Квартира розташована на 5-му поверсі 9-поверхового будинку.
У всій квартирі виконано сучасний, якісний євроремонт. Власне індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел (АГВ).
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Робилося все для себе. Поруч ТРЦ "Рів'єра", зупинки громадського транспорту. ЗГІДНІ ПІД ПРОГРАМИ!!!

55 000 $
1 100 $/м²
Незалежності вул., 4
єВідновлення
ЖК Форрест
1 кімната
50 / 18 / 14 м²
поверх 5 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру біля моря у Фонтанці на вул. Незалежності у самому центрі ЖК «Форест».
Квартира площею 50 м², розташована на 5 поверсі 10-поверхового будинку. Стан від будівельників.
Санвузол суміщений. Є балкон. ЗГОДНІ ПІД ПРОГРАМИ!!!

39 000 $
886 $/м²
Дружби Народів вул., 14
єВідновлення
ЖК Авторський район
1 кімната
44 / 22 / 14 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК "Авторський район 1 секція". Квартира площею 44 м², знаходиться на 3 поверсі 10-поверхового будинку. У квартирі енергоефективні панорамні вікна зі прихованою фурнітурою, підвищена звукоізоляція. Стан квартири — незакінчений ремонт:
- Проведено електромонтажні роботи;
- Виконано розведення водопостачання;
- Зроблено траси під кондиціонери;
- Штукатурка стін з армуванням сіткою;
- Частково виконано шпаклівку стін.
Новий СУЧАСНИЙ житловий комплекс "Авторський район", 1 секція. БУДИНОК ЗДАНИЙ. У комплексі передбачені резервуари запасу води, генератори для безперебійної роботи систем життєдіяльності будинку, сучасний дизайн інтер'єру під'їздів та коридорів. Цілодоб...

55 000 $
1 279 $/м²
Чехова вул., (Будинок 5)
єВідновлення
ЖК Парк Фонтанів
1 кімната
43 / 15 / 23 м²
поверх 6 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру
БІЛЯ МОРЯ, у ЖК "Парк Фонтанів".
Новий, зданий будинок із червоної цегли! Загальна площа квартири — 43 кв. м. Розташована на 6-му поверсі 10-поверхового будинку. Є балкон. Виконано євроремонт. Повна комплектація меблями та технікою.
Усе нове, ніхто не жив.
Закрита територія, що охороняється. Гарний ландшафт із фонтанами, дитячими майданчиками. Шикарне розташування: у пішій доступності найбільший в Одесі ТРЦ "Рів'єра". ЗГОДНІ ПІД ПРОГРАМИ!!!

27 000 $
730 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 2)
єВідновлення
ЖК BRUSSELS
1 кімната
37 / 17 / 9 м²
поверх 2 з 6
2020 рік побудови
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Брюсселс
Загальна площа 37,1 м²
2 поверх із 6
БУДИНОК ЗДАНИЙ
Готові під програми!
Опалення: електрокотел
У квартирі розведена електрика, вода та каналізація
Є вивід для кондиціонера, встановлено унітаз, душ.
155 000 $
1 778 $/м²
Горіхова вул., 3
Відеотур
КМ Сосновий берег
87.2 / 50 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
У продажу двохповерховий будинок (відокремлена частина) загальною площею 87, 2 кв.м. на земельній ділянці площею 5 , 07 соток в закритому котеджному містечку 'Сосновий берег', який розташовано на березі Чорного моря біля національного дендропарку.
Будинок має два поверхи з окремими входами.
На першому поверсі:
- кухня-столова з газовою плитою
- санвузол з ваною
- три кімнати (2 спальні та вітальня)
На другому поверсі:
- кухня-столова з електричною варильною поверхнею
- санвузол з душовою
- 2 спальні
Кімнати облаштовані кондиціонерами, меблі, побутова техніка.
В будинку автономне газове опалення
Земельна ділянка приватизована, є державний акт на право приватної власності на землю, цільове п...