Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Фонтанки
Топ оголошень Фонтанки

60 000 $
857 $/м²
Молодіжна вул., 30
ПРЕМІУМ
70 / 40 / 9 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
вчора
Продам уютный дом в Одессе, Фонтанка — всего 2 минуты пешком к морю.
Участок 10 соток — просторный, правильной формы, с красивой зелёной территорией. На участке растут высокая ель, сирень и розы, создавая атмосферу уюта и настоящего загородного отдыха.
Дом площадью 70 кв.м под ремонт — отличная возможность воплотить собственный дизайн и создать дом мечты у моря. Большой фасадный участок позволяет удобно обустроить двор, зону отдыха, сад или место для нескольких авто.
Тихий и зелёный район, свежий морской воздух, близость пляжа и вся необходимая инфраструктура рядом. Прекрасный вариант как для жизни, так и для дачи или инвестиции.
450 000 $
2 647 $/м²
Грецька вул.
ПРЕМІУМ
170 / 65 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Новий затишний будинок для вас та вашої родини біля моря у Чорноморській Рів'єрі.
Продам якісний заміський будинок біля моря із сучасним оснащенням та ремонтом площею -170 кв.м. на 5 сотках в закритому комплексі що охороняється Чорноморська Рівʼера.
Вам сподобається зручне та продумане планування, що поєднує в собі функціональність та комфорт. Кухня -вітальня з дров'яним каміном, який буде створювати тепло та затишок у Вашому будинку, висота стелі 5 метрів зі скляним фасадом-це стильно і сучасно. два санвузли, три просторі спальні, лаунж зона, вбиральня та побутова кімната для Вашої зручності.
Обладнана тераса у дворі з
Ландшафтний дизайн.
Автономне забезпечення будинку (встановлені...
155 000 $
1 778 $/м²
Горіхова вул., 3
Відеотур
КМ Сосновий берег
87.2 / 50 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
У продажу двохповерховий будинок (відокремлена частина) загальною площею 87, 2 кв.м. на земельній ділянці площею 5 , 07 соток в закритому котеджному містечку 'Сосновий берег', який розташовано на березі Чорного моря біля національного дендропарку.
Будинок має два поверхи з окремими входами.
На першому поверсі:
- кухня-столова з газовою плитою
- санвузол з ваною
- три кімнати (2 спальні та вітальня)
На другому поверсі:
- кухня-столова з електричною варильною поверхнею
- санвузол з душовою
- 2 спальні
Кімнати облаштовані кондиціонерами, меблі, побутова техніка.
В будинку автономне газове опалення
Земельна ділянка приватизована, є державний акт на право приватної власності на землю, цільове п...

1 100 000 $
3 492 $/м²
Горіхова вул.
315 / 100 / 60 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Продаж будинку біля моря | Сосновий берег, Одеса
Пропонується до продажу елітний будинок із видом на море в закритому котеджному кооперативі «Сосновий берег», Одеса.
📍 Територія, що охороняється | Преміальний рівень
🔑 Основні характеристики:
▪️ Загальна площа: 315 м²
▪️ Ділянка: 9 соток
▪️ Рік побудови: 2017
▪️ Капітальний цегляний будинок
🏠 Планування та зручності:
✔️ Простора кухня-їдальня з панорамним склінням
✔️ Затишна вітальня з каміном
✔️ 3 майстер-спальні з індивідуальними санвузлами
✔️ Кабінет, гардеробна, гостьовий санвузол
✔️ Мармурові сходи та підвіконня
✔️ Італійські меблі
✔️ Побутова техніка Smeg
✔️ Тепла підлога по всьому будинку
🌿 Ділянка та територія:
✔️ Ландшафтний ди...

1 600 000 $
5 333 $/м²
Флоренська вул.
300 / 100 / 70 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Продаж сучасного будинку з червоної цегли у престижному закритому містечку Сосновий Берег | Елітний будинок біля моря
Пропонується до продажу будинок у Сосновому Березі, збудований з червоної цегли та виконаний у сучасному преміальному стилі. Локація ідеально підходить для тих, хто шукає тишу, солідне оточення, безпеку й близькість моря. Будинок повністю укомплектований технікою та меблями — готовий до проживання.
Це ідеальний варіант для тих, хто розглядає купити будинок в Одесі преміум-класу у закритому охоронюваному містечку.
🏠 Основні характеристики
• Одноповерховий сучасний будинок
• Загальна площа — 300 м²
• Преміальний дизайнерський ремонт
• Використані якісні та дорогі матеріал...

880 000 $
4 000 $/м²
Флоренська вул.
Відеотур
КМ Сосновий берег
220 / 80 / 50 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Продаж будинку біля моря в закритому охоронюваному кооперативі Сосновий Берег | Елітний будинок в Одесі
Пропонується до продажу будинок у моря в Одесі, розташований у престижному закритому кооперативі Сосновий Берег. Тиха, екологічно чиста локація з сосновими насадженнями, доступ до власного пляжу лише для жителів та повна безпека — ідеальний вибір для комфортного життя біля моря.
🏠 Основні характеристики
• Загальна площа будинку — 220 м²
• Площа ділянки — 12 соток
• Будівництво з червоної цегли — надійність, теплоізоляція та довговічність
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок повністю готовий до проживання.
🛋 Планування
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу та BBQ-зону...

1 400 000 $
3 226 $/м²
Зелена вул.
Відеотур
КМ Сосновий берег
434 / 120 / 50 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Сучасний будинок із прямим видом на море в елітному кооперативі “Сосновий берег”, Одеса!
Площа будинку: 434 м²
Ділянка: 11 соток
Локація: закритий кооператив “Сосновий берег”, Одеса
💎 Опис об'єкта
Пропонується до продажу сучасний будинок біля моря в Одесі — в одному з найпрестижніших та екологічних районів міста — кооперативі “Сосновий берег”.
📍 Прямий вид на море, тиша, сосновий ліс і високий рівень приватності.
🏖 На території — власні пляжі, спортивні зони, оглядові майданчики, яхт-клуб.
🏠 Планування:
1 поверх:
✔️ Панорамна вітальня з видом на море
✔️ Кухня + обідня зона
✔️ Зимовий сад або робоча зона
✔️ Кабінет / ігрова / спальня
✔️ Гардероб, пральня, техприміщення
✔️ Санвузол
✔️...

255 000 $
1 186 $/м²
Тираспольська вул., 13
215 / 130 / 52 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
сьогодні
🏡 Продам 4-кімнатний 2-поверховий будинок
📍 Тираспольська / Фонтанка-1
Будинок для комфортного та повністю автономного життя за будь-яких умов 🌿
🔹 2 повноцінні поверхи + утеплене горище
🔹 Глибокий сухий підвал під усім будинком
🔹 Сучасний якісний ремонт
🔹 2 санвузли
🔥 100% автономність:
✔ опалення 3 видами палива
✔ тепла підлога на першому поверсі
✔ камін у вітальні — затишок і тепло в оселі
🧖♂️ Велика сауна з кімнатою відпочинку — власна зона SPA
🛏 3 спальні на другому поверсі
🚗 Гараж
🚪 Два окремі входи — зручно для великої родини
🌳 Ділянка з ландшафтним дизайном та автополивом
🏊 Вивід під басейн
🌬 Морський бриз, тиша та безпека
✨ Тераса для відпочинку, простора вітальня з каміном, п...

270 000 $
1 080 $/м²
Хмельницького вул., 14
250 / 80 / 16 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Просторий будинок з гарно спланованим плануванням. На першому поверху передпокій, кухня, столова, вітальня, санвузол, житлова кімната. Великий гараж, пральня, господарьске приміщення. На другому поверху три кімнати, гардеробна, великий балкон, санвузол. Будинок з ракушняка, що забезпечує зберігання тепла взимку та прохолоди влітку. На ділянці є зона відпочинку з мангалом та комунікаціями. Вдале розташування, асфальтований під'їзд, поруч транспорт, торговельний центр, пляж.
140 000 $
824 $/м²
Прикордонна вул.
170 / 60 / 14 м²
2 поверхи
9 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається стильний та просторий будинок у с. Фонтанка, вул. Прикордонна — ідеальне поєднання затишку, комфорту та престижного розташування поруч із морем.
Основні характеристики:
Загальна площа — 170 м²
2 поверхи, продумане планування
5 кімнат — ідеально для великої родини
Простора кухня-вітальня
Ділянка з можливістю облаштування зони відпочинку
Сучасні будинки подібного формату у Фонтанці цінуються за комфорт та близькість до моря, поєднуючи «заміську тишу та міський рівень життя»
Переваги будинку:
Світлі та просторі кімнати
Великі вікна — максимум природного світла
Якісне будівництво
Можливість реалізувати дизайн під себе
Затишне подвір'я для відпочинку, барбекю та сімейних вечорів...
155 000 $
1 476 $/м²
Гуляєва вул. (Гагаріна)
Відеотур
105 / 60 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі затишний трикімнатний будинок в одному з найбільш затребуваних районів Одеси — на морській стороні, у мальовничій Фонтанці. Цей будинок стане ідеальним місцем для тих, хто шукає простір і комфорт, не втрачаючи зв'язку з міським життям.
Що на вас чекає:
Чудова атмосфера, де кожен куточок наповнений затишком і теплотою.
Просторі кімнати та велика територія, на якій можна реалізувати всі ваші ідеї для саду або зони відпочинку.
Сусідство з природою, але при цьому зручний доступ до всіх необхідних інфраструктурних об'єктів — магазинів, транспорту, школи, дитячого садка.
Цей будинок подарує вам тишу та усамітнення, які так потрібні для повноцінного відпочинку, і при цьо...
159 000 $
1 187 $/м²
Одеська вул.
134 / 49 / 14 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Уявіть: ви під’їжджаєте тихою вулицею Фонтанки, де природа, свіже морське повітря та спокій оточують вас. Перед вами — просторий двоповерховий будинок площею 134 м², розташований на доглянутій ділянці розміром 8 соток. Індивідуальний проєкт продуманий до дрібниць — тут кожен метр працює на ваш комфорт.
Два види опалення (двоконтурний АГВ) гарантують тепло та затишок цілий рік.
Газове опалення легко регулюється, а в морозні дні на вас чекає теплий і надійний будинок.
Тут усе — для життя: зручне планування, велика житлова площа та подвір'я, де можна облаштувати зону відпочинку, дитячий майданчик або сад. Краще розташування важко й уявити: поруч — торговельна інфраструктура, берег моря, чудов...
160 000 $
1 333 $/м²
Уютный переулок
120 / 84 / 16 м²
1 поверх
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Предлагаем вашему вниманию светлый и просторный 4-комнатный дом площадью 120 м² на участке 4 сотки, расположенный в престижном и тихом районе с отличной транспортной доступностью.
Преимущества дома:
Современный, тёплый и ухоженный дом — готов к проживанию.
Комфортное пространство: 4 комнаты, идеально продуманная планировка.
Система тёплых полов и подготовленные поверхности под ламинат — дом уютный в любое время года.
Новый стильный санузел с качественной плиткой.
Современная кухня с новой техникой и кондиционер для приятной температуры летом.
Просторный двор с ландшафтным дизайном:
Ухоженный двор вымощен плиткой.
Молодые хвойные растения создают атмосферу уюта и спокойствия....
170 000 $
872 $/м²
Бориса Джонсона вул.
195 / 105 / 36 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається унікальний двоповерховий будинок зі зручною ділянкою — ідеальне місце для комфортного життя великої родини, відпочинку біля моря та прибуткової оренди.
Що робить цей будинок особливим:
Просторе та функціональне планування на двох поверхах, де кожна зона чудово продумана для життя.
Головний будинок включає кухню, спальні, санвузли та гардеробні — тепло і затишно цілий рік.
На території розташовані два додаткові будинки з окремими входами — чудово підходять для гостьового житла або оренди.
Цокольний поверх використовується як майстерня/господарські приміщення — додатковий простір під будь-які завдання.
Ділянка впорядкована: двір викладений плиткою, є кам'яний гараж, дві альтанки і...
195 000 $
1 083 $/м²
Піонерська вул.
180 / 120 / 37 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок у Фонтанці — ідеальний варіант для бізнесу або великої родини
Продається просторий будинок у с. Фонтанка — унікальна пропозиція з великою кількістю кімнат та широкими можливостями використання.
Загальна площа — близько 180 м². Будинок включає 6 окремих кімнат, що робить його чудовим варіантом не лише для проживання великої родини, а й для організації бізнесу: мініготелю, хостелу або оренди.
Функціональне планування дозволяє зручно зонувати простір — можна створити окремі житлові блоки або здавати кімнати незалежно одна від одної.
Переваги об'єкта:
велика кількість кімнат — рідкісна пропозиція на ринку
підходить під комерцію (оренда, готельний формат)
капітальна будівля з підключ...
200 000 $
1 053 $/м²
Паркова вул.
190 / 95 / 31 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається просторий будинок в одному з найзатишніших і найзеленіших районів — Фонтанка, вул. Паркова. Ідеальний варіант для сім'ї, яка цінує тишу, повітря та особистий простір, залишаючись поруч із містом.
Переваги будинку:
• Продумане планування — 4 кімнати, де кожному знайдеться своє місце
• Велика площа будинку — комфорт без компромісів
• Капітальне будівництво, будинок теплий і надійний
• Можливість облаштувати зони відпочинку, кабінет, дитячі або гостьові кімнати
Ділянка — це окреме задоволення:
Зелена, доглянута територія, місце для відпочинку, барбекю, саду або басейну. Тут легко уявити літні вечори з сім'єю та друзями.
Локація
Фонтанка — одне з найбільш затребуваних передмість Од...
205 000 $
1 708 $/м²
Айвазовського вул.
120 / 60 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Новий будинок у Фонтанці на вул. Айвазовського — ідеальний баланс затишку та сучасного комфорту
У продажу стильний будинок в одному з найбільш затребуваних районів с. Фонтанка — на вул. Айвазовського. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для заміського життя біля моря.
Будинок зі зручним і продуманим плануванням: 3 окремі кімнати та простора кухня-вітальня — максимум комфорту для всієї родини. Загальна площа дозволяє грамотно організувати простір без зайвих метрів.
Побудований з якісних матеріалів, із дотриманням усіх сучасних стандартів. Підключені основні комунікації: електрика, вода, каналізація — усе готове для життя без зайвих клопотів.
Переваги будинку:
сучасна архі...
255 000 $
1 186 $/м²
Тираспольська вул.
215 / 55 / 28 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Просторий будинок 215 м² у Фонтанці — ідеальний для комфортного життя біля моря
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок на вул. Тираспольській у с. Фонтанка — чудове рішення для великої родини, яка цінує комфорт, простір і тишу.
Загальна площа — 215 м², ділянка — 10 соток. Будинок розташований на доглянутій території з ландшафтним дизайном та системою автополиву — усе продумано для зручності та естетики.
Планування зручне та функціональне: простора кухня-вітальня, кілька спалень, зони відпочинку, тераса для затишних вечорів. У будинку виконано якісний сучасний ремонт, є всі необхідні меблі та техніка — можна заїхати та жити без додаткових вкладень.
Ключові переваги:
велик...
275 000 $
2 750 $/м²
Висоцького вул.
100 / 48 / 25 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Затишний будинок з басейном у Фонтанці — готовий до комфортного життя!
Продається сучасний одноповерховий будинок на проспекті Висоцького у с. Фонтанка — ідеальний варіант для тих, хто хоче жити в тиші, але поруч із морем та містом.
Загальна площа будинку — 100 м², ділянка — 5 соток правильної форми. Зручне планування включає 3 окремі спальні та простору кухню-вітальню з виходом у двір — ідеальний простір для сім'ї та відпочинку.
Будинок повністю укомплектований: виконано свіжий євроремонт, встановлено меблі та техніку, у кожній кімнаті — кондиціонер та телевізор.
Переваги, які роблять цей будинок особливим:
капітальний басейн та зона барбекю для відпочинку
упорядкований двір із плиткою...
285 000 $
1 454 $/м²
Айвазовського вул.
196 / 72 / 42 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Сучасний будинок біля моря у Фонтанці — готовий до життя вже сьогодні!
Продається стильний двоповерховий будинок у престижному районі с. Фонтанка на вул. Айвазовського — ідеальний вибір для комфортного життя біля моря.
Загальна площа — 196 м², ділянка — 6 соток. Будинок продуманий до дрібниць: простора кухня-вітальня з виходом на терасу стане центром сімейного затишку та зустрічей із друзями. Зручне планування включає 4 кімнати, гардеробні та окремі зони для відпочинку й роботи.
У будинку виконано якісний сучасний ремонт, встановлено теплу підлогу, систему охорони та відеоспостереження. Додатковий бонус — сонячні панелі, які дозволяють суттєво економити на комунальних витратах.
Нерухоміс...
Всі котеджні містечка