Фільтри
Продаж квартир за 35000 доларів в Гостомелі
20 оголошень
- найбільша площа
20 оголошень
- найбільша площа

783 990 грн
31 000 грн/м²
Українська вул., (Будинок 4)
Вільне планування
25 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood
✨ Вільна квартира
📍 Будинок 4 | Під’їзд 5
🏢 4 поверх
📐 Площа: 25.29 м²
💰 Ціна: 31 000$
💵 783 689 грн
✔️ Індивідуальне газове опалення
✔️ Закрита територія ЖК
✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр
✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м²
✔️ Лоджія
✔️ Сучасне та функціональне планування
✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції
📲 Катерина
📞 [телефон приховано]
Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑

25 000 $
731 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
34 / 14 / 10 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продається однокімнатна квартира без ремонту
Площа: 34,2 / 13,9 / 10,4 кв.м
Поверх: 3 з 10
Квартира з зручним плануванням, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Розташована у зручній локації: поруч зупинка громадського транспорту, школа, ринок, амбулаторія, поліклініка. В пішій доступності озеро з облаштованими зонами відпочинку та альтанками.
Можливий продаж по державним програмам
Без комісії
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.

35 000 $
1 458 $/м²
Мирна вул., 3-Б
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
Квартира студія з ремонтом
Гостомель, поряд з Бучанським парком,
ЖК Сенсація
Квартира готова до проживання з усім необхідним для життя

32 300 $
923 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 16 / 12 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом 34,9 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа 34,9м²
Поверх цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Бучанський парк, магазини, аптека, салон краси, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, бювет.
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за програмою єВідновлення (ціна 33200)
Квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перег...
27 700 $
902 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
31 / 21 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири-студії в новому заселеному ЖК в місті Гостомель.
Площа - 30.7 м2
3/4
Ціна - 27 700 $
Переваги:
Зручна локація комплексу, 5 хвилин до Бучанського парку, та 15-20 хвилин до столиці!
Поруч є необхідна інфраструктура, також школа та дитячий садочок.
Комплекс газифікований, опалення індивідуальне газове.
Укриття - підвал.
Гостьовий паркінг.
Наповнення:
- чистова, лазерна стяжка підлоги
- піщано-цементна штукатурка стін
- заведені всі централізовані комунікації (вода, світло, газ) та встановлені лічильники
- двоконтурний газовий котел
- вікна металопластикові 2-камерні та 6-камерний профіль
- домофон та інтернет
- двері металеві з МВФ накладкою
Можливий продаж по Держп...

27 000 $
871 $/м²
Українська вул., 12/1
1 кімната
31 / 12 / 11 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Однокімнатна квартира з документами та індивідуальним газовим опаленням
Адреса: Київська область, м. Гостомель, вул Українська 12/1
Параметри квартири :
-загальна площа – 31 метр;
-житлова кімната – 10 метрів;
-кухня з виходом на балкон – 11 метрів;
-поверх – 2;
-комунікації – всі центральні;
--опалення – індивідуальне газове;
- стан квартири – після будівельників, штукатурка стін та стяжка на підлозі;
Будинок заселений, придомова територія закрита, багато парковочних місць.

34 913 $
698 $/м²
Богдана Хмельницкого вул., 1з
2 кімнати
50 / 25 / 14 м²
поверх 6 з 6
2020 рік побудови
3 дні тому
Продаж 2-кімнатної квартири в сучасному ЖК «Гостомель Резиденс»
Пропонується двокімнатна квартира у новому, вже введеному в експлуатацію будинку на 7 поверсі, 3 секція.
Локація, яка закохує
ЖК «Гостомель Резиденс» розташований поруч з озером та Бучанським парком — ідеальне поєднання природи та міського комфорту.
Безпека та комфорт
Закрита територія комплексу
Цілодобова охорона та відеоспостереження
Домофон
Ліфт
Велика кухня-вітальня з виходом на балкон
Дві окремі кімнати правильної форми
Великий санвузол
Можливість облаштувати спальне місце на другому рівні (висота дозволяє)
Технічні переваги
Індивідуальне газове опалення
Двоконтурний газовий котел (опалення + гаряча вода)
Встановлені радіат...

32 500 $
878 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Б/5
1 кімната
37 / 15 / 12 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
сьогодні
Продається чудова 1к.квартира
Площа квартири 36 м. на 10 поверсі з чудовим краєвидом на озеро
Стіни з цегли, перестінки гіпсоблок. На підлозі лазерна стяжка. Двокамерні склопакети WDS. В квартирі встановлений індивідуальний газовий котел, лічильник на газ.
Дуже гарне розташування комплексу, поруч паркова зона, супермаркети, аптеки, відділення Нової пошти, дитячи майданчик. До Києва на машині 20 хвилин.
Будинок зданий в єксплуатацію.
Перегляд в зручний для Вас час.
Купити житло в Гостомелі за 35000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 35000 у.о.

15 500 $
764 $/м²
Мирна вул., 3-Е
1 кімната
20 / 10 / 10 м²
поверх 3 з 7
2022 рік побудови
вчора
Ліквідна смарт-квартира з видом на набережну в ЖК “Сенсація” 🏡✨
Чудовий варіант для першого власного житла або вигідної інвестиції під оренду 📈
📍 Гостомель, ЖК “Сенсація”
📐 20,42 м²
🏢 3 поверх із 7
Компактна квартира зі зручним смарт-плануванням, де кожен метр можна функціонально організувати під власні потреби.
Окремий плюс — вид на набережну, що додає простору, світла та приємної атмосфери для життя 🌿
У квартирі вже є стяжка підлоги, а це хороший старт для реалізації ремонту саме під свій смак, без переплат за чужі рішення ✨
🔥 Індивідуальне газове опалення — автономність, комфорт та економія на комунальних витратах.
ЖК “Сенсація” — сучасний комплекс у тихій зеленій локації з приємно...

31 500 $
900 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
35 / 18 / 6 м²
поверх 5 з 10
вчора
Вітаю,
ексклюзивно продам світлу, затишну 1 кім кв 35 м2 з документами , у центрі міста Гостомель.
Квартира вільного планування, що дозволяє втілити ваші мрії у реальність. Є двофазний лічильник на світло, 12 кВТ потужності, опалення електричне, у дворі парковка.
ЖК Гостомель Сіті активно заселяється молодими родинами, навколо вся необхідна інфраструктура ; школа, дітсадочок, магазини, озеро та зона відпочинку.
Квартира підійде як для себе, так і під орендний бізнес.
Відео по запиту.
29 000 $
929 $/м²
Ярова вул. (Червоноармійська), 214
1 кімната
31 / 12 / 11 м²
поверх 3 з 3
2023 рік побудови
2 тиж. тому
Без комісії для покупця пропонується компактна, але повноцінна однокімнатна квартира Це територія затишку, де можна спокійно і комфортно відпочити після трудового дня.
Будинок і територія:
- новобудова 2021 року із зовнішнім утепленням
- територія закрита на в’їзд для сторонніх;
Інфраструктура:
- 250 м (3 хв пішки) до магазину «Лоток», кавярні «Forest coffee shop», перукарні та б’юті-бару
- 300 м (4 хв пішки) до аптеки «Sima», поштоматів «Meest» та Нова Пошт...

22 500 $
900 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
25 / 8 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Якщо ви шукаєте квартиру, з якої можна створити стильний та комфортний простір — це саме той варіант.
Студія 25 м² з балконом у сучасному комплексі Бріквуд-2 вражає світлом, атмосферою та можливостями для вашого інтер’єру.
Чому ця квартира — саме те, що потрібно:
• Вже виконані всі чорнові роботи: стяжка, штукатурка
• Встановлений газовий котел — економне опалення та гаряча вода
• Зручне планування, яке дає свободу у зонуванні
• Будинок введений в експлуатацію — можна заходити на ремонт одразу
• Комплекс із розвиненою інфраструктурою: магазини, транспорт, затишні локації для прогулянок
Підходить під усі державні програми, включаючи єОселя.
Ключі в мене — показ в будь-який зручний для вас...

32 299 $
925 $/м²
Остромирська вул., 49-Г/1
1 кімната
35 / 15 / 11 м²
поверх 1 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Однокімнатна квартира з новим ремонтом.
Новий будинок 2021 року.
Зданий в експлуатацію, сусіди уже живуть.
Житловий фонд.
Площа квартири 35 кв.м.
Мінімальне оформлення - 2%
Поруч є магазини, салон краси, аптека, зупинка громадського транспорту, дитячий садок, школа, бювет, парк та озеро.
Документи готові до угоди.
Для запису на перегляд - телефонуйте.
Також на зв'язку у всіх месенджерах.
30 000 $
789 $/м²
Мисливська вул., 24
1 кімната
38 / 18 / 15 м²
поверх 9 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Авіатор
Затишне зелене передмістя Бучі та Гостомеля
9/10 поверх
Загальна площа квартири 38 м2
Автономне газове опалення - у вартість входить 2-контурний котел.
В квартирі розведена тепла підлога, опалення та вода.
Можна заходити на ремонт!
Ціна: 30000$

32 300 $
926 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 15 / 12 м²
поверх 1 з 7
2019 рік побудови
вчора
Повноцінна однокімнатна квартира!
Новий ремонт!
Цокольний поверх з вінками, тарифи житлові!
Будинок 2019 року, обжитий.
5 хвилин до бучанського парку!
Оформлення мінімальне 2%, без комісії!
Можна оформити під державні програми!
Сертифікат, ваучер!

26 000 $
788 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
33 / 13 / 11 м²
поверх 2 з 10
2024 рік побудови
вчора
Затишна 1-кімнатна квартира в серці Гостомеля — ідеальний варіант для життя або інвестиції!
Шукаєте квартиру в сучасному будинку з розвиненою інфраструктурою? Пропонуємо вашій увазі чудову 1-кімнатну квартиру в ЖК «Гостомель Сіті»!
Адреса: м. Гостомель, вул. Святопокровська, 73г.
Чому ця квартира заслуговує на вашу увагу:
Комфортна площа: 33,5 кв. м — оптимальний простір, де кожен метр продуманий для вашого затишку.
Сучасний комплекс: ЖК «Гостомель Сіті» — це безпека, сучасні під’їзди та облаштована прибудинкова територія.
Локація: Центр Гостомеля! Все необхідне для комфортного життя — буквально під рукою.
Інфраструктура: Поруч супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту, а...
27 200 $
800 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), (Будинок 6)
1 кімната
34 / 20 / 7 м²
поверх 4 з 10
2025 рік побудови
3 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири.
Гостомель.
Вул. Свято-Покровська б 73-б/8. (Біля стадіону)
ЖК "Покровський".
Загальна площа - 34 кв.м.
Кімната - 19.8 кв.м.
Кухня - 7.4 кв.м.
4 поверх.
Після будівельників.
Автономне опалення.
Будинок зданий.
Поруч паркова зона, супермаркети, аптеки,
відділення Нової пошти, дитячий майданчик,
стадіон.
Перепоступка.
Без комісії.

26 000 $
765 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
34 / 16 / 16 м²
поверх 5 з 10
2024 рік побудови
3 дні тому
🏡 1-кімнатна квартира у ЖК "Гостомель Сіті" — ваш шанс створити ідеальний простір з нуля!
💰 Без комісії для покупця!
Пропонується світла 1-кімнатна квартира у новобудові в самому серці Гостомеля — ЖК "Гостомель Сіті".
Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власне бачення інтер’єру та не переплачувати за чужий ремонт.
📐 Площа: 34 м²
🏢 Поверх: 5 з 10
🔥 Опалення: індивідуальне електричне
🔧 Стан: після забудовника (стяжка підлоги, заведено 12 кВт електрики — ідеально для сучасної техніки!)
🎨 Тут можна створити свій дім — унікальний, продуманий, стильний.
Квартира — чистий аркуш, готовий для втілення вашого смаку та комфорту.
🌳 Інфраструктура, що надихає:
✅ зелений парк для прогулянок
✅...

747 250 грн
30 500 грн/м²
Українська вул., 12/2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Brickwood 2
Вільне планування
25 / 15 / 9 м²
поверх 3 з 4
2024 рік побудови
4 дні тому
🔶 ПРОДАЖ СМАРТ-КВАРТИРИ В НОВОМУ ЖК 🔶
Старт чудової інвестиції або власного компактного житла!
📍 Площа: 24,54 м²
📍 Є балкон — додатковий простір та світло
📍 Будинок цегляний — тепло, шумоізоляція та надійність
💰 Ціна: 699 000 грн
🟨 Є можливість розстрочки та оплати частинами
🟦 Знижка для військових — приємний бонус для наших захисників!
Ідеальна пропозиція для:
• першого житла
• орендного бізнесу
• інвестиції з мінімальним бюджетом
📲 Щоб отримати більше інформації — пишіть або телефонуйте!
З радістю надам повний супровід та підбір 💛🖤

888 160 грн
30 500 грн/м²
Українська вул., 12/2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Brickwood 2
Вільне планування
29 / 18 / 10 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
4 дні тому
🔶 ПРОДАЖ СМАРТ-КВАРТИРИ В НОВОМУ ЖК 🔶
Старт чудової інвестиції або власного компактного житла!
📍 Площа: 29.12 м²
📍 Є балкон — додатковий простір та світло
📍 Будинок цегляний — тепло, шумоізоляція та надійність
💰 Ціна: 829 920 грн
🟨 Є можливість розстрочки та оплати частинами
Ідеальна пропозиція для:
• першого житла
• орендного бізнесу
• інвестиції з мінімальним бюджетом
📲 Щоб отримати більше інформації — пишіть або телефонуйте!
З радістю надам повний супровід та підбір 💛🖤