Фільтри
Продаж квартир за 40000 доларів в Гостомелі
23 оголошення
- найбільша площа
23 оголошення
- найбільша площа

35 500 $
855 $/м²
Молодіжна вул., 11/7
1 кімната
42 / 11 / 18 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
1-кімнатна квартира в Гостомелі | ЖК “Гостомельські Липки”
Квартира, яка точно варта вашої уваги!
Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із Києвом, але без міської метушні.
▪️Основні характеристики:
Поверх: 4/4
Площа: 41.5м²
Стан: після будівельників — можна одразу починати ремонт
Індивідуальне газове опалення
Встановлений новий котел і всі лічильники
Будинок вже введений в експлуатацію — документи готові!
▪️Переваги ЖК “Гостомельські Липки”:
- Тихий, зелений район
- Чисте повітря, спокійна атмосфера
- Поруч магазини, школа, зупинки транспорту
- Зручне сполучення з Києвом (20–25 хв до метро)
▪️Чому варто купити саме цю квартиру:
Ціна — 🔥
Податки -2%
Ідеально підходить як для жит...

783 990 грн
31 000 грн/м²
Українська вул., (Будинок 4)
Вільне планування
25 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood
✨ Вільна квартира
📍 Будинок 4 | Під’їзд 5
🏢 4 поверх
📐 Площа: 25.29 м²
💰 Ціна: 31 000$
💵 783 689 грн
✔️ Індивідуальне газове опалення
✔️ Закрита територія ЖК
✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр
✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м²
✔️ Лоджія
✔️ Сучасне та функціональне планування
✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції
📲 Катерина
📞 [телефон приховано]
Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑

25 000 $
731 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
34 / 14 / 10 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
вчора
Продається однокімнатна квартира без ремонту
Площа: 34,2 / 13,9 / 10,4 кв.м
Поверх: 3 з 10
Квартира з зручним плануванням, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Розташована у зручній локації: поруч зупинка громадського транспорту, школа, ринок, амбулаторія, поліклініка. В пішій доступності озеро з облаштованими зонами відпочинку та альтанками.
Можливий продаж по державним програмам
Без комісії
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.

35 000 $
1 458 $/м²
Мирна вул., 3-Б
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
Квартира студія з ремонтом
Гостомель, поряд з Бучанським парком,
ЖК Сенсація
Квартира готова до проживання з усім необхідним для життя

32 300 $
923 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 16 / 12 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом 34,9 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа 34,9м²
Поверх цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Бучанський парк, магазини, аптека, салон краси, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, бювет.
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за програмою єВідновлення (ціна 33200)
Квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перег...
27 700 $
902 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
31 / 21 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири-студії в новому заселеному ЖК в місті Гостомель.
Площа - 30.7 м2
3/4
Ціна - 27 700 $
Переваги:
Зручна локація комплексу, 5 хвилин до Бучанського парку, та 15-20 хвилин до столиці!
Поруч є необхідна інфраструктура, також школа та дитячий садочок.
Комплекс газифікований, опалення індивідуальне газове.
Укриття - підвал.
Гостьовий паркінг.
Наповнення:
- чистова, лазерна стяжка підлоги
- піщано-цементна штукатурка стін
- заведені всі централізовані комунікації (вода, світло, газ) та встановлені лічильники
- двоконтурний газовий котел
- вікна металопластикові 2-камерні та 6-камерний профіль
- домофон та інтернет
- двері металеві з МВФ накладкою
Можливий продаж по Держп...

36 000 $
750 $/м²
Остромирська вул., 37
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
48 / 25 / 9 м²
поверх 8 з 9
2016 рік побудови
сьогодні
Продаж за програмою, житловий сертирфікат ваучер, ДМЖ.
Без комісії. Пропонується двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Life у м. Буча , смт Гостомель, за адресою: вулиця Остромирська, 49Г/1. ЄОселя ВПО з відшкодуванням, ДМС ( держмолодьжитло).
Квартира розташована на 8 поверсі дев’ятиповерхового цегляного будинку 2021 року будівництва.
Житло з продуманим і раціональним плануванням, світле та просторе.
Зроблено якісний чорновий ремонт: виконано лазерну стяжку підлоги, стіни підготовлені до фінішного оздоблення, прокладена мідна електропроводка, встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Опалення індивідуальне - двоконтурний газовий котел та радіатори. Вікна...

27 000 $
871 $/м²
Українська вул., 12/1
1 кімната
31 / 12 / 11 м²
поверх 2 з 4
вчора
Однокімнатна квартира з документами та індивідуальним газовим опаленням
Адреса: Київська область, м. Гостомель, вул Українська 12/1
Параметри квартири :
-загальна площа – 31 метр;
-житлова кімната – 10 метрів;
-кухня з виходом на балкон – 11 метрів;
-поверх – 2;
-комунікації – всі центральні;
--опалення – індивідуальне газове;
- стан квартири – після будівельників, штукатурка стін та стяжка на підлозі;
Будинок заселений, придомова територія закрита, багато парковочних місць.
Купити житло в Гостомелі за 40000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 40000 у.о.

34 913 $
698 $/м²
Богдана Хмельницкого вул., 1з
2 кімнати
50 / 25 / 14 м²
поверх 6 з 6
2020 рік побудови
4 дні тому
Продаж 2-кімнатної квартири в сучасному ЖК «Гостомель Резиденс»
Пропонується двокімнатна квартира у новому, вже введеному в експлуатацію будинку на 7 поверсі, 3 секція.
Локація, яка закохує
ЖК «Гостомель Резиденс» розташований поруч з озером та Бучанським парком — ідеальне поєднання природи та міського комфорту.
Безпека та комфорт
Закрита територія комплексу
Цілодобова охорона та відеоспостереження
Домофон
Ліфт
Велика кухня-вітальня з виходом на балкон
Дві окремі кімнати правильної форми
Великий санвузол
Можливість облаштувати спальне місце на другому рівні (висота дозволяє)
Технічні переваги
Індивідуальне газове опалення
Двоконтурний газовий котел (опалення + гаряча вода)
Встановлені радіат...

32 500 $
878 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Б/5
1 кімната
37 / 15 / 12 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
вчора
Продається чудова 1к.квартира
Площа квартири 36 м. на 10 поверсі з чудовим краєвидом на озеро
Стіни з цегли, перестінки гіпсоблок. На підлозі лазерна стяжка. Двокамерні склопакети WDS. В квартирі встановлений індивідуальний газовий котел, лічильник на газ.
Дуже гарне розташування комплексу, поруч паркова зона, супермаркети, аптеки, відділення Нової пошти, дитячи майданчик. До Києва на машині 20 хвилин.
Будинок зданий в єксплуатацію.
Перегляд в зручний для Вас час.

15 500 $
764 $/м²
Мирна вул., 3-Е
1 кімната
20 / 10 / 10 м²
поверх 3 з 7
2022 рік побудови
2 дні тому
Ліквідна смарт-квартира з видом на набережну в ЖК “Сенсація” 🏡✨
Чудовий варіант для першого власного житла або вигідної інвестиції під оренду 📈
📍 Гостомель, ЖК “Сенсація”
📐 20,42 м²
🏢 3 поверх із 7
Компактна квартира зі зручним смарт-плануванням, де кожен метр можна функціонально організувати під власні потреби.
Окремий плюс — вид на набережну, що додає простору, світла та приємної атмосфери для життя 🌿
У квартирі вже є стяжка підлоги, а це хороший старт для реалізації ремонту саме під свій смак, без переплат за чужі рішення ✨
🔥 Індивідуальне газове опалення — автономність, комфорт та економія на комунальних витратах.
ЖК “Сенсація” — сучасний комплекс у тихій зеленій локації з приємно...

31 500 $
900 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
35 / 18 / 6 м²
поверх 5 з 10
2 дні тому
Вітаю,
ексклюзивно продам світлу, затишну 1 кім кв 35 м2 з документами , у центрі міста Гостомель.
Квартира вільного планування, що дозволяє втілити ваші мрії у реальність. Є двофазний лічильник на світло, 12 кВТ потужності, опалення електричне, у дворі парковка.
ЖК Гостомель Сіті активно заселяється молодими родинами, навколо вся необхідна інфраструктура ; школа, дітсадочок, магазини, озеро та зона відпочинку.
Квартира підійде як для себе, так і під орендний бізнес.
Відео по запиту.
29 000 $
929 $/м²
Ярова вул. (Червоноармійська), 214
1 кімната
31 / 12 / 11 м²
поверх 3 з 3
2023 рік побудови
3 тиж. тому
Без комісії для покупця пропонується компактна, але повноцінна однокімнатна квартира Це територія затишку, де можна спокійно і комфортно відпочити після трудового дня.
Будинок і територія:
- новобудова 2021 року із зовнішнім утепленням
- територія закрита на в’їзд для сторонніх;
Інфраструктура:
- 250 м (3 хв пішки) до магазину «Лоток», кавярні «Forest coffee shop», перукарні та б’юті-бару
- 300 м (4 хв пішки) до аптеки «Sima», поштоматів «Meest» та Нова Пошт...

37 000 $
1 066 $/м²
Вереснева вул., 22-А
1 кімната
35 / 16 / 9 м²
поверх 6 з 8
2015 рік побудови
3 тиж. тому
У продажу однокімнатна квартира площею 34,7 м2 на 6 поверсі дев’ятиповерхового будинку.
ЖК Бучанський. Раціональне роздільне планування робить простір максимально зручним для життя: окрема кімната площею 16 м2, простора кухня 9,4 м2, де легко розміститься і обідня зона, і вся необхідна техніка.
Будинок збудований з цегли — це один із найбільш комфортних та надійних матеріалів для проживання. Такі будинки добре тримають тепло взимку та зберігають прохолоду влітку. Квартира має індивідуальне електричне опалення, що дозволяє самостійно контролювати температуру та витрати. У квартирі також є газ, встановлена газова плита, що є великою перевагою для багатьох покупців.
Житловий стан квартири дозво...

26 000 $
788 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
33 / 13 / 11 м²
поверх 2 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Затишна 1-кімнатна квартира в серці Гостомеля — ідеальний варіант для життя або інвестиції!
Шукаєте квартиру в сучасному будинку з розвиненою інфраструктурою? Пропонуємо вашій увазі чудову 1-кімнатну квартиру в ЖК «Гостомель Сіті»!
Адреса: м. Гостомель, вул. Святопокровська, 73г.
Чому ця квартира заслуговує на вашу увагу:
Комфортна площа: 33,5 кв. м — оптимальний простір, де кожен метр продуманий для вашого затишку.
Сучасний комплекс: ЖК «Гостомель Сіті» — це безпека, сучасні під’їзди та облаштована прибудинкова територія.
Локація: Центр Гостомеля! Все необхідне для комфортного життя — буквально під рукою.
Інфраструктура: Поруч супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту, а...
30 000 $
789 $/м²
Мисливська вул., 24
1 кімната
38 / 18 / 15 м²
поверх 9 з 10
2025 рік побудови
вчора
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Авіатор
Затишне зелене передмістя Бучі та Гостомеля
9/10 поверх
Загальна площа квартири 38 м2
Автономне газове опалення - у вартість входить 2-контурний котел.
В квартирі розведена тепла підлога, опалення та вода.
Можна заходити на ремонт!
Ціна: 30000$

22 500 $
900 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
25 / 8 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
вчора
Якщо ви шукаєте квартиру, з якої можна створити стильний та комфортний простір — це саме той варіант.
Студія 25 м² з балконом у сучасному комплексі Бріквуд-2 вражає світлом, атмосферою та можливостями для вашого інтер’єру.
Чому ця квартира — саме те, що потрібно:
• Вже виконані всі чорнові роботи: стяжка, штукатурка
• Встановлений газовий котел — економне опалення та гаряча вода
• Зручне планування, яке дає свободу у зонуванні
• Будинок введений в експлуатацію — можна заходити на ремонт одразу
• Комплекс із розвиненою інфраструктурою: магазини, транспорт, затишні локації для прогулянок
Підходить під усі державні програми, включаючи єОселя.
Ключі в мене — показ в будь-який зручний для вас...

32 299 $
925 $/м²
Остромирська вул., 49-Г/1
1 кімната
35 / 15 / 11 м²
поверх 1 з 9
2021 рік побудови
вчора
Однокімнатна квартира з новим ремонтом.
Новий будинок 2021 року.
Зданий в експлуатацію, сусіди уже живуть.
Житловий фонд.
Площа квартири 35 кв.м.
Мінімальне оформлення - 2%
Поруч є магазини, салон краси, аптека, зупинка громадського транспорту, дитячий садок, школа, бювет, парк та озеро.
Документи готові до угоди.
Для запису на перегляд - телефонуйте.
Також на зв'язку у всіх месенджерах.

32 300 $
926 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 15 / 12 м²
поверх 1 з 7
2019 рік побудови
2 дні тому
Повноцінна однокімнатна квартира!
Новий ремонт!
Цокольний поверх з вінками, тарифи житлові!
Будинок 2019 року, обжитий.
5 хвилин до бучанського парку!
Оформлення мінімальне 2%, без комісії!
Можна оформити під державні програми!
Сертифікат, ваучер!
27 200 $
800 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), (Будинок 6)
1 кімната
34 / 20 / 7 м²
поверх 4 з 10
2025 рік побудови
4 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири.
Гостомель.
Вул. Свято-Покровська б 73-б/8. (Біля стадіону)
ЖК "Покровський".
Загальна площа - 34 кв.м.
Кімната - 19.8 кв.м.
Кухня - 7.4 кв.м.
4 поверх.
Після будівельників.
Автономне опалення.
Будинок зданий.
Поруч паркова зона, супермаркети, аптеки,
відділення Нової пошти, дитячий майданчик,
стадіон.
Перепоступка.
Без комісії.